×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Жители на бургаския кв. Ветрен: Докога ще живеем в прах и кал?! (СНИМКИ)


Жители на бургаския кв. Ветрен: Докога ще живеем в прах и кал?! (СНИМКИ)
От 7 години ул. "Ветренска" и "Рила" са в това състояние, никой не ни обръща внимание, сигнализират хората
25 Януари 2017, Сряда, 02:21 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимки: Гергана Георгиева

Хората апелират Община Бургас да вземе мерки


Улиците „Ветренска” и „Рила” в бургаския кв. Ветрен са се превърнали в черни пътища. Там асфалт няма, леките коли потъват в калта, а преминаването е възможно само с високопроходим автомобил.

Това сигнализират Флагман.БГ жителите на квартала. Те са подали многобройни жалби в Общината, лично са уведомили и кмета Димитър Николов, но до ден-днешен резултати нямало, твърдят живущите.

„7 години живеем в прах и кал, а плащаме данъци. Невъзможно е да се премине с кола. Кога най-накрая ще предприемат мерки?!”, питат жителите на кв. Ветрен.



В категории: Бургас


66
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама 24/06/2026, Сряда 13:00 1
66
Коментара по темата
66.
ккк
04.02.2017 03:38:08
0
0
До-60.gb
А да те питам на теб от кой пари ти направиха пътя по който се движиш?
Тъп си чак си прост.
65.
БГ резил
27.01.2017 21:08:29
0
1
Постоили къща в полето за 300 000, и общината е длъжна да им направи улица. Е*ати и наглеците.
64.
БГ резил
27.01.2017 21:05:07
0
1
Щом имат пари за подобни коли, значи имат и да си платят асфалтирането на улицата. Купили Утре авиобаза ще поискат?
63.
Bogdanov
27.01.2017 17:13:24
1
2
кмета заслужава да го изкарат с белезници от общината, срама да няма как може....остави ни без качествен транспорт, като заваля сняг- по улиците беше ад, добре поне че му увря кухата кратуна да не пуска паяка....сега и това обяснявай на хората и им оправи квартала. лъжец
62.
jeko
27.01.2017 17:10:16
0
2
Кмета къде е да обяснява, като стане напечено и се крие като шушумига, кметееее пак се осра
61.
nb
27.01.2017 16:38:13
0
2
В цял свят първо се общините строят улиците и комуникациите и после издават строителни разрешения за къщи ! Обаче в Булгаристан е обратното- първо чичо кмет и архитетките лапат комисионните и после дим да ги няма ,а будалите новодомци ревът като магарета...
60.
gb
27.01.2017 11:17:54
1
5
Класика в жанра: построил палат върху земя закупена евтино, изкупил вероятно и околните парцели. Сега спрял Х6-цата и реве и хленчи от нашите данъци да се налеят няколко милиона за път, да да не му се налага да мие толкова често бялото си SUV-че. То бива бива наглост ама ...
59.
НАБЛЮДАТЕЛ
27.01.2017 10:22:58
3
6
Това надменно неуважение към проблемите на жителите на кварталите Ветрен и Банево няма да остане без последствия! Мандата скоро ще изтече, вятъра сменя посоката, Прокуратурата най сетне ще се събуди за кражбите на Общинарите начело с Кмета - Слънце и заместника му Стойчев!
58.
ЪРП
26.01.2017 10:53:06
1
4
ФЕНОМЕНАЛНОТО ПРИЗНАНИЕ НА МАРГАРИТА ПОПОВА!!!!!!!!...... Е ,ЧЕ ГЕРБ НАЗНАЧИХА УГОЕНОТО СИНЧЕ НА ТОТАДЖИЙСКАТА КРАДЛА-МИЛИОНЕРКА......, ПАРДОН ......МИЛИАРДЕРКА ПРЕЗ 2013 ГОДИНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ТОВА ГО ПРИЗНА ЛИЧНО ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА МАРГАРИТА ПОПОВА, КАТО ЗАЯВИ В ОЧИТЕ НА ПЛЮНКАТА ПЛЕВЕЛСКА ,ЧЕ ТОЙ УМИШЛЕНО Е ОТКАЗАЛ ПРАВОМОЩИЕТО ДА ИЗПЪЛНИ КОНСТИТУЦИОННОТО СИ ЗАДЪЛЖЕНИЕ, ДА НАЗНАЧИ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА "ДАНС" ПРЕЗ 2013 ГОД.

ТОВА В ДИРЕКТНО И НЕДВУСМИСЛЕНО ОЗНАЧАВА ,ЧЕ ГЕРБ СА ИМАЛИ ТАЙНА УГОВОРКА С ДПС ПО ВРЕМЕТО НА ТРОЙНАТА КОАЛИЦИЯ И ИМЕННО ГЕРБ СА ОТГОВОРНИ ЗА ТОВА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ТОВА ЛИЧНО ГО ИЗРИЧА МАРГАРИТА ПОПОВА ПРЕДИ НЯКОЛКО ДНИ ПО ВРЕМЕ НА ОБЩАТА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ПЛЮНКАТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ДОКАЗАТЕЛСТВОТО ЗА ДУМИТЕ МИ:

https://www.vbox7.com/play:d643e64d0a

МНОООГО ВНИМАТЕЛНО ЧУЙТЕ КАКВО ЗАЯВИ МАРГАРИТА ПОПОВА ОСОБЕНО МЕЖДУ 1:00 И 1:37 МИН.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А, ФЛАГМАН С ГНУСНАТА СИ МИРИЗЛИВА И ЛЪЖЛИВА ПРОПАГАНДА В ПОЛЗА НА ГЕРБ И ЛЪЖИ КЪМ БСП, МОГАТ САМО ДА МЕ ХВАНАТ И ПОРАЗХОДЯТ ЗА .........................................................................................................................................................................................................МНОГОТОЧИЕТО!!!!!!!!!!!

ИСТИНАТА ЛЪСНА ,ЛЪСНА, ЛЪСНА НАРОДЕ БЪЛГАРСКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
57.
ДО КМЕТА
26.01.2017 10:52:33
3
10
Кмете, защо мълчиш? Отговори на хората! Това са квартали на Бургас, които са оставени на самотек по отношение на инфраструктурата!
56.
Интере
25.01.2017 14:27:54
8
9
Много ми е интересно как от работа се правят пари за коли и къщи? Без да те вкарат в схема - няма как! Така че айде да не се съжаляваме А? Само като се разходиш из района ще видиш сумати хитри физиономии. Аман. И аз работя , ама парите не стигат за това!!! Вашите пари може да са точно заради липсата на асфалт нали???
55.
за Житарово ИБАНИТЕ да се качват
25.01.2017 13:58:16
2
19
Когато кондукторките произнасяха тази шега, си имахте асфалтова база и асфалтирани улици без дупки. Имаше и минерална баня, а не турски ИБРИК. Но времената се смениха. Бандитите харесаха селата Ви за вилна зона и изкупиха имотите Ви. Там се настани и Слънцето Димитър Общи. За канализацията откраднаха толкова пари, че с тях можеха да изградят канали като във Венеция. Единственото Ви спасение е кариерата. Там има достатъчно камъни с които да изгоните крадците. "Спасението на давещия се е в собствените му ръце".
54.
$
25.01.2017 13:49:49
1
2
Ako iskash da doida da ti upravq ulicite a ti si produljavai da gledash strashno ot BMW-to ??? m ??? ako iskash i edna svirka da ti vratna ??? i nqkoi lev da ti dam ???
53.
Комшията
25.01.2017 13:38:26
0
0
Приятелят ти да не те е зарязал?
52.
do 51
25.01.2017 13:33:20
0
0
Благодарим ти че ни осведомяваш как мислят педалите....и все пак обичаш ли да гълташ?
51.
Комщията
25.01.2017 13:28:39
0
1
Ами да педала го разбира по този начин, нормално ориентираните по другия
50.
до 49
25.01.2017 13:25:02
0
1
ето комшията пък обича да му е вътре....всеки различно го разбира баси
49.
Комшията
25.01.2017 13:21:47
0
1
И да е вътре
48.
местен
25.01.2017 13:19:05
1
4
на мен пък ми харесва да е кално и да има дупки навсякъде и постоянно. иначе немога да усетя домашният комфорт
47.
РЪГСПИН
25.01.2017 13:16:28
0
0
МЕЧЕТО
46.
Бутафор
25.01.2017 13:15:39
1
0
Сестрата на убития културист Николай – Милена Димова: Бракът на Ники и Анита Мейзер беше почти фиктивен
45.
днес
25.01.2017 13:15:30
2
3
днес по света селцата са на мода и там се инвестира за живеене панелното мислене е остаряло модата му беше през 1955 година и малко след това ноуу българският влак се движи май с 50 години закъснение
44.
До 42
25.01.2017 13:13:43
7
2
Ти да си чул някой да иска да живее в блок от селяните? Никой не се натиска, притока е в обратна посока. Относно психика и мислене без да познаваш хората отсреща да даваш мнение си го оставям без коментар. Въпроса е в благоустрйството на мястото, в което живеем. Вие защо сте против, така и не можах да разбера. Дотук само: какви селяни сме, парвенюта, що строим в ниви, какви коли да караме...
43.
wa
25.01.2017 13:12:32
1
2
до Коментар 22

Ананиева на коя улица е???
42.
bb
25.01.2017 13:07:02
2
5
още ли не сте разбрали , че не само живеете на село , ами и психиката ви и мисленето ви е под нивото на думата СЕЛСКО- вие там сте едни ПАРВЕНЮТА, чули, недочули, че някой строи край Бургас.
вие сте само за ---село
41.
До 39
25.01.2017 13:01:37
1
4
Огледай се бе човек. Виж какви градове има по света. Да не мислиш, че са само център. И на по 5 туби от центъра има квартали.
40.
Факт
25.01.2017 12:56:31
0
8
Улицата беше планирана а аафалтиране и пари от бюджета на селото бяха отделени. След това стана квартал на Бургас и парите се пренасочиха в Бургас. За вас съграждани, които сега така злобно коментирате. С това мислене България няма шанс, каквито и политици да ни управляват.
39.
коментар
25.01.2017 12:51:53
4
9
За какво им е на Ветрен, Долно езерово, Сарафово, Крайморие и т.н села , да са квартали на Бургас. Реално се намират на две туби бензин от центъра на Бургас.
38.
КМЕТА СЛЪНЦЕ
25.01.2017 12:49:52
1
8
Пари няма - действйте! Комисионните са усвоени. Кариерата работи и вади кинти. Щи има за изборите! Гласувайте за ГЕРБ!
37.
До 36
25.01.2017 12:38:03
0
0
Хахаха, юнак
36.
До 35
25.01.2017 12:35:22
0
1
Стой си на село бе селски бек!
35.
До 34
25.01.2017 12:33:23
1
3
Простотията е като смъртта, не можеш да го разбереш ти, само околните.
34.
Млякото и Руснака лайф мишки
25.01.2017 12:29:41
3
1
Това село Житарово мирише на кравешка тор!
33.
До 30
25.01.2017 12:21:35
0
2
Много грешки батка. Бийч е бряг, няма как освен при потоп. 2 туби бензин? 12 км до центъра на Бургас, само наптаво, по най-изчистения път. По скъпо от центъра? Сигурно си искал къща, за да избягаш от лудницата, ни парите малко...
32.
30 & 31
25.01.2017 12:11:11
0
0
Мъка, мъка, много мъка има по този свят
31.
Млякото и Руснака с Ауди Q7 лайф
25.01.2017 12:02:14
3
3
Не забравяйте , че живеете на село...
30.
Житарово бийч
25.01.2017 11:55:50
3
6
Докато ви дойде акъла ши ва и мазните селяндури. Живеете на на 2 туби бензин от Бургас , а искате да продавате по- скъпо от централна част. Стойте си с говедата и му яжте главата мухахаха
29.
ВТ
25.01.2017 10:47:49
2
10
Възмутена съм от идиотски и глупави коментари, някой е имал смелост и е решил да действа, вземете пример.Трябва да се подкрепяме, а не да се плюем!!!
28.
КВАРТАЛ БАНЕВО
25.01.2017 10:43:25
0
11
Още по зле е участъка от пътя за кариерата в Банево- улица Христо Ботев.Там освен липсата на асфалт и възстановяване на пътя след полагането на тръбите, ежедневно минават тежко натоварените камиони за карирерата и положението е направо нетърпимо. Миналата година жителите направиха жива верига за да спрат камионите, това бе излъчено по Нова Телевизия, но от тогава - никакво развитие. А това все пак е квартал на Бургас и там живеят хора които също плащат данъци!
27.
Рибар
25.01.2017 10:27:12
3
8
Абе какво гледате на хората колите и парите? Искат асфалт на улицата, на която живеят. Вие ако имахте кал, а не асфалт, нямаше ли да искате?
26.
Qwentin
25.01.2017 10:26:50
6
8
Защото този кмет за нищо не става
25.
До 24
25.01.2017 10:18:50
3
5
Много вещо изказване, но на тази улица има къщи от 2008-9. За котки не знам.
24.
До 21
25.01.2017 10:14:57
5
10
Що не вземеш да се разходиш във Ветрен и да видиш ,че всички улици са асфалтирани тези снимки да скромни малки къщички са построени на края на самия квартал парцели който са вкарали в регулация на някой байр асфалтирването е от преди 3 години може би тогава все още е нямало там и котка.
23.
ФЪРФЪР ДО №14
25.01.2017 10:06:17
1
4
АКО, СТЕ ОТ ХОРАТА , КОИТО РАЗПОЛАГАТ СЪС СЕРИОЗНИ ФИНАНСОВИ СРЕДСТВА И СТЕ ПОМАГАЛИ И ПОМАГАТЕ СЕРИОЗНО НА БОЛНИ И БЕДНИ БЪЛГАРИ ............ТО ТОГАВА ИМАТЕ МОЕТО УВАЖЕНИЕ И ИСКРЕНО ВИ ПОЗДРАВЯВАМ ЗА ТОВА!!!

АЗ ДАВАМ ПАРИ ЧЕСТО ,НО МАЛКИ СУМИ НА СКИТНИЦИ (БЪЛГАРИ)
22.
Градски
25.01.2017 10:03:36
0
13
Моля да обяснят защо в Банево, след смяна на канализацията е асфлатирана първа и единствена засега улицата на която е вилата на г- Ананиева.
21.
До 19
25.01.2017 10:02:37
1
2
Ние сакаме на Вуте да му е зле, не на нас да е добре...ами направете нещо, опитвайте различни начини, а не влизайте в конфронтации.
20.
......
25.01.2017 09:58:39
0
1
Защо фотографа не снима от далече да види как са хшърлили чакъл до бордюра за да може да минават по тяхната "улица"
19.
Баневци
25.01.2017 09:55:29
0
13
Ветрен да не реват много те имат много по асфалтирани улици сравнение с кв.Банево да не забравяме че кмета Николов има роднини там може би това е причината да бъдат светлинни години пред нас.Но кмета да спи спокойно след толкова години ние свикнахме купих ме си гумени ботуши,плавници и шнорхели.
18.
До Фърфър
25.01.2017 09:55:05
1
2
Събрал съм пари за кола и къща, ако може да ме посъветвате къде да я построя, колко квадрата и каква кола да си купя?
17.
lovec
25.01.2017 09:52:41
2
3
mnoo kalno ve,minavam ot tam!da popitam fotografa,6to ne snima kvo ima do bmv to?nqma da poznaete! NISAN,NE RAZBIRAM OT MARKI,I MUSTANG!hahh,gadno mai vi stana!koito ne vqrva da proveri!
16.
хохохо
25.01.2017 09:46:13
6
4
Вече нали си имате първа дама - да ви ги оправи
15.
куртака
25.01.2017 09:40:55
3
3
GROBpatriota mamata-mitko qe opravi poloqenieto
14.
До Фъфрър
25.01.2017 09:37:00
4
5
Вашата кола каква е? Вибдам доста разбирате коли и имоти. И колко пари сте дали да помогнете на някого в беда?
Най лесно е да се плюе.
13.
dana4en
25.01.2017 09:36:34
4
10
ohoo i danaci pla6tali!znam kvo pla6tate!40lv danak smet i 50lv danak sgradi!kvartal vi napraviha,no si ostavate selqnduri po mislene!
12.
Селянина, до 1,3 5 и т.н.
25.01.2017 09:27:59
122
15
Вие завистливите натъпкани в панели граждани, знаете ли колко пъти е давано пари от собствениците за чакълиране? Потъват в калта за месеци. А данъка за колите е като на всички, данъка за къщата е още по-красив. Научете се да работите и да печелите, а не да злобеете и плюете.
11.
ФЪРФЪР
25.01.2017 09:24:36
4
18
КВО РЕВЕТЕ БЕ ПАЛЯЧОВЦИ????
НАКУПИЛИ СИ ТЕРЕНИ НА ВЪРХА НА БАИРА , НАПРАВИЛ СИ КЪЩА ЗА 1 000 000 ЛВ..........
А, НЕ ИСКАТ ДА ИСКАРАТ ОТ ДЖОБА 10 000 ЛВ. ,ДА СИ ЗАЛЕЕ МАЛКО БЕТОН И ДА СИ НАПРАВИ ПЪТ !!!!!!
И ДА БЕШЕ СИ КУПИЛ НАИСТИНА ВИСОКОПРОХОДИМ АВТОМОБИЛ, ЧЕ ТАЗИ Х 6-ца Е САМО ЗА АСФАЛТА........ЗА НИЩО ДРУГО НЕ СТАВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НАЙ-СНОБАРСКИЯ АВТОМОБИЛ!

http://flagman.bg/article/119673

ЕТО ТАЗИ ЖЕНА ТРЯБВА ДА РЕВЕ, ЧЕ ИМА 2 БОЛНИ ДЕЦА И ЖИВЕЯТ СЪС 150 ЛВ. НА МЕСЕЦ !!!!!!!!!!............А, НЕ ВИЕ МИЛИОНЕРИТЕ ДА МИ РЕВЕТЕ , ЧЕ НЯМАЛ КОЙ ДА ВИ БЪРШЕ И ЛИЖЕ ЗАДНИЦИТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://flagman.bg/article/119673
10.
Чичо Кмет
25.01.2017 09:24:12
2
11
Нали ревете че искате да не се строи в града. Ама извън града инфраструктурата е по скъпа от самото строителство! Кой ще плаща? Ако плаща общината това означава че ще плащате всички вие Бургазлии.
9.
vazmOten,haha
25.01.2017 09:19:07
3
4
i ste tupi,pravopis !qjte uq sq!
8.
Ветрен
25.01.2017 09:12:50
21
9
Възмотена съм, че само идиоти коментират, без да могат да разсъждава!
7.
квартала на богатите бг едишън
25.01.2017 09:12:50
5
33
кални бани, мангали, свободно пуснати животни, разбити "улички", местни "играчи" и ругачи, ориндж каунти къде сте бе
6.
ko4o
25.01.2017 09:11:20
4
8
sega revetepari za bmv,a kato kupuvahte zem,zemq za 10 evro,be6e dobre!pari za bmv ta imate,mi 4akaliraite si putq ve selqnduri!Kmeta vi e vinoven ,4e stroite v nivite!
5.
Селски
25.01.2017 09:06:06
6
13
Да отидат и да живеят в Меден рудник.
4.
кмете
25.01.2017 09:04:10
3
14
ами Банево е гробище стана 4 година
3.
bai ivan
25.01.2017 09:03:48
2
17
do nomer 1 !tova e istinata!
2.
Млякото и Руснака с Ауди А8
25.01.2017 08:48:47
6
20
На село е така ... Какво искате ?
1.
xaxo
25.01.2017 08:36:17
9
44
Ми то никога не е имало асфалт там.Купиха ниви и байри, вкараха ги в регулация и построиха къщи за милиони.Ама им се свиди да дадът 500лв. за един камион чакъл да не газят в калта.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден Легендарният град-хотел „Свети Стефан“ отваря врати на 1 юли, но повторното затваряне на емблематични плажове разгневи местните жители Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца България ще продължи да задълбочава стратегическото си партньорство със САЩ в сферата на отбраната, енергетиката и високите технологии Екшън по меденруднишки: Мъж подгони с пистолет друг в района на блок 25 Екшън по меденруднишки: Мъж подгони с пистолет друг в района на блок 25 Криминогени и съмнителни лица притесняват живущите, а това не е първият случай, жалват се собственици, зоват за незабавни действия от Четвърто РУ-Бургас Извънредно! Тежка катастрофа между Карнобат и Айтос, има два трупа Извънредно! Тежка катастрофа между Карнобат и Айтос, има два трупа Става въпрос за самостоятелно ПТП Шефката на НДК Андрияна Татарова на луксозна екскурзия в Кан с парите на данъкоплатците! Шефката на НДК Андрияна Татарова на луксозна екскурзия в Кан с парите на данъкоплатците! Докато държавното дружество тъне в одити и финансови неволи, проверките извадиха нова информация как директорката с 14 000 евро заплата си устройва коктейли на Френската Ривиера NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi Все повече домакинства у нас търсят климатик за целогодишно отопление, нисък разход на ток и сигурна работа през зимата Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас Калин Врачански и Асен Блатечки представят мащабната комедийна продукция на благоевградския театър на 6 юли Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет С правилен избор на легло, светлина, текстил и място за съхранение всяка спалня придобива подреден и луксозен хотелски вид без скъп ремонт Как Бургас се освободи от над 5000 незаконни гаража (СНИМКИ) Как Бургас се освободи от над 5000 незаконни гаража (СНИМКИ) Преди близо 20 години те бяха премахнати и този процес съвсем спокойно може да влезе в учебниците по урбанистика Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам Контрабандната стока е пристигнала с морски контейнер и е била декларирана като обикновени безалкохолни напитки
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Много от тях са били ранени, болни или изоставени от собствениците си 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега Трагичните инциденти са регистрирани в неохраняеми водни басейни, където гражданите са търсили прохлада Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори