×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Помогнете на това куче, от часове зъзне на входа на мол „Галерия“


Помогнете на това куче, от часове зъзне на входа на мол „Галерия“
Страдащото животинче е на предела на силите си, спасете го
Ключови думи: куче, бургас, сняг, флагман
10 Януари 2017, Вторник, 18:58 ч.

Приютът в Бургас нямат екип, който да го спаси

Премръзнало куче стои вече часове на входа на мол „Галерия“, съобщава читателка на Флагман.бг. „Моля, ако някой го познава или иска и може да му помогне, да го направи! Приютът в Бургас нямат екип, който да помогне“, пише ни още жената.

Завито е с одеяло, някой добър човек му е оставил и храна, но това едва ли ще го спаси от бялата смърт.

Жената ни е изпратила и снимка на страдащото животинче с надежда някой да му помогне да оцелее в адския студ навън. 

В категории: Животът


35
Коментара
Георги РУСЧЕВ Голям астероид преминава близо до Земята в събота Голям астероид преминава близо до Земята в събота 25/06/2026, Четвъртък 17:30 0
35
Коментара по темата
35.
СОЛДАТ
13.01.2017 18:49:57
0
0
А В РУСИЯ КОЙ ОБИЧАТ ПОВЕЧЕ КУЧЕТО ИЛИ ЧОВЕКА
34.
ана
13.01.2017 18:09:22
0
3
В Германия даваха как "немецът" е пуснал вътре в мол да нощуват около 10 кучета.Тук защо не пуснат това животинче вътре?То ще е благодарно и няма да създава проблеми!
33.
Kmeta na mola
13.01.2017 16:17:01
0
1
Tva sa teq deto ne si registrirat kuchetata pak gi prodavat kmeta ne naprail kuchkarnik v burgas za bezdomnite ciganite sa vinovni za haosa
32.
Пълно с идиоти
12.01.2017 23:45:42
2
3
Не мога да повярвам акви хора има! Тази държава е пълна с нищожества и мижитурки! Дано БОГ ти го върне тъпкано скапаняк долен и се надявам един ден в студените дни да мръзнеш и ти от студ та да пукнеш!

Това се отнася за ,, НИК ,, !!!
31.
до 25
12.01.2017 20:05:57
1
3
Мишко, къде и кога те питам, насраняк утрепан ! Обичаш хората, ще ми заобичаш натопурчения в клоаката ти ! Супер олигофрен нещастен, питам КЪДЕ И КОГА ВЕ, ГНУСНЯР ! Събери и аверите си, всички ще ви разпоря, на публично място ! Шибаняци нещастни. Само да ти вметна - утайка ще си бъдеш цял живот ! Ще си бачкаш за 20лева надник и ще се молиш някой да ти помогне, но никой никога няма да помогне на безмозъчна утайка ! Да те еба и философа дървен, гнусняр !

Като толкова не обичате животните- що не утрепете някое улично, да видите ква гора бой ще отнесете и вие, и цялата ви гнусна циганска рода !

Всички дето се мислите за повече от което и да е ЖИВОТНО, сте шибани комплексари ! 1000% че родителите ви НИТО ВИ ОБИЧАТ, нито майките ви знаят кой е баща ви ! Шибани гнусни цигианяри !!!!

НАРОДЪТ СЕ ПОЗНАВА ПО ОТНОШЕНИЕТО МУ КЪМ ЖИВОТНИТЕ !!!!

АЛА ТАЗИ МИСЪЛ Е ДАЛЕЧЕ ОТ ВАС !!!! ШИБАНЯЦИ ПИТАМ КОГА И КЪДЕ ДА ДОЙДА ДА ВИ СМАЧКАМ ШИБАНИТЕ ЦИГАНСКИ МУТРИ !!! ЖИВИ ЩЕ ВИ ЗАЛЕЯ С КАТРАН ОЛИГОФРЕНИ ПРОСТИ !!!! НАЛИ СТЕ ГОЛЕМИ МЪЖЕ ВЕ, ЧАКАМ АДРЕС, ДАТА И ЧАС ШИБАНЯЦИ ! СПЕЦИАЛНО ЗАРАДИ ВАС ЩЕ СЕ ВЪРНА ДА ВИ РАЗГРАДЯ ДО МОЛЕКУЛИ, ГНУСНИ ТИПОВЕ УТРЕПАНИ !!!!


А ДОРИ И ДА НЕ КАЖЕТЕ, СПОКО - ГРАЖДАНСКА ВОЙНА ЩЕ ИМАМЕ !!!!!!!!! И ТОГАВА КВО ЩЕ ПРАВИТЕ ВЕ МИШКИ УТРЕПАНИ, ДЕТО ЦЯЛ ЖИВОТ СЕДИТЕ И ВИ КЛАТЯТ, РОБИ НЕЩАСТНИ !!!!!!!!!
30.
До НИК
12.01.2017 17:24:35
1
1
Абе тебе май са те насилвали като малък, а, отрепка?
29.
joro
12.01.2017 15:43:37
0
0
abe daite nykav nomer za vrazka be
28.
НИК ДО №27
11.01.2017 14:13:00
15
8
МУАХАХАХАХА ...ТИ СИ МИ ЯСЕН.........ПОРЕДНАТА МИЖИТУРКА, КОЯТО ИЛИ ОБИЧА ДА ЧУКА КУЧЕТО СИ ИЛИ КУЧЕТО ДА ЧУКА ТЕБ????????!!!!!!!!!!!!!
27.
До НИК
11.01.2017 13:52:31
4
9
Майка ти да еба нищожество. Замълчи, бе боклук скапан. Кой ден някой като теб ще падне на улицата, за да му се изплюя отгоре и да го подмина. Чакам тоя ден. Скапаняк недоебан.
26.
НИК
11.01.2017 11:11:14
43
6
ЩЕ ВА Е*А И ТЪПИТЕ МАЛОУМНИЦИ!!!!!
ЗАВИЛИ ГО ,НАХРАНИЛИ ГО , ЧЕ И ДА БЪДЕЛО СПАСЕНО ОТ "ХИПОТЕРМИЯ" ????!!!!
ТАЗИ ЖЕНА ДАЛА СИГНАЛА И ФЛЕГМАНИТЕ СА ТОП-МАЛОУМНИЦИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
АМИ ПРЕДЛАГАМ ШИБАНАТА ЧОФФФКА ДА ВЗЕМЕ И ДА ГО ИЗЧУКА КУЧЕТО, ЧЕ ДА МУ ЗАДОВОЛИ И СЕКСУАЛНИТЕ ПОДРЕБНОСТИ!!!!!!.......НЕ Е ЛИ НАЙ-НОРМАЛНОТО НЕЩО ДА ГО ИЗЧУКА?!!!!???????????????.....КУЧЕНЦЕ Е .......И ТО ИМА СЕКСУАЛНИ ПОТРЕБНОСТИ............
25.
Човеколюбив
11.01.2017 10:50:20
16
6
До 14 - Няма как да ненавиждаш хората, а да обичаш човечноста, защото човечноста е към човеци, не към животни.
До 15 - Много правилно!
До 17 - Аз пък обичам хората и мога да ти кажа че точно твоя коментар е гнусен. Ако 15 ти отговори, ще дойда и аз да снимам, как "амеба с 2 мозъчни клетки" те плющи в лицето.
До 20 - Жеко, прочети 14 и ще разбереш кой мрази хората!
24.
най-простият бЪЛГАРИН
11.01.2017 10:39:36
22
2
само кучета.ааалллаххх аакккбббаррр за всички българи и техните изчадия изродени.АМИН.
23.
Диана
11.01.2017 09:21:04
8
18
Най-обичам някой да извади скъпото си телефоче от джоба, да направи една снимчица и да напише "ПОМОГНЕТЕ".Вие не можете ли да помогнете?Всички знаем как се оправдавате -или сте на квартира и не са позволени жинотни или вече имате 10 кучета и 20 котки.Ако го приберете вместо да чакате друг да го направи му давате шанс да ЖИВЕЕ.
22.
Кви охрани тва са ОСРАНИ
11.01.2017 08:41:50
2
15
пуснете кучето доло в подземния бе охрани или таз на мола управигелката да не са прави на дръж ми шапката мръсни еврей и вие охрани ппдчинени на някав въшляк кат тпз Сашо тва куче е много добро и умно виждал съм го обикаля и живее до складовете.
21.
bravo na Georgi ot Slaveikov
11.01.2017 07:11:36
4
24
Проявил си човещина! В такива моменти се гордея, че съм българин!
20.
jeko
11.01.2017 07:09:58
11
16
do 15 i drugite podobni абе тъпако кой мрази хората бе, защо насаждаш омраза. ще обичам животните и ще им помагам, а такива като теб ги насинявам от бой
19.
Elena
11.01.2017 07:07:53
1
17
Дано го спасят, милото кученце. :(
18.
dvs
11.01.2017 05:39:46
10
17
до 17.ти пък къде си тръгнал да налиташ на бой?човека ти е писал правилно-много хора са загрижени за животните няма лошо в това.но със сигурност е имало и хора навън в този студ.а те са по важни.не е нужно половин Бургас да тръгне да спасява кучето
17.
до гнусната пъпка номер 15
11.01.2017 02:49:52
17
12
АЗ ОБИЧАМ ЖИВОТНИТЕ !!!!!!!


Айде една среща ве, глупак. Ще изляза специално заради тебе от виртуалното си общество, за да ти разбия 2-те мозъчни клетки от бой, само кажи къде и кога, паляк утрепан. Амеба гнусна, ти си по-тъп и от медузите. Избери някое публично място, където да има много хора, по възможност да има и видеонаблюдение, да може да си пуснеш една жалбичка и да ти дам 100лева за хапчета. Нещастник !

КОГА И КЪДЕ ??? Не кажеш ли, има лесно. Василев ще даде нужната информация, и тогава къде ще се скриеш ? Под полата на тъпата ти майка, дето е трябвало да те абортира. Ама е нямала пари женицата. Трябвало е мощен ритник в корема, но споко, аз ще прекъсна гнусния ти род !!!


КОГА И КЪДЕ ТЕ ПИТАМ, ОТВОРЕН ????
16.
ей там
11.01.2017 02:47:14
0
5
http://www.koi-me-iska.com/kontakti
15.
До 14 и други подобни
11.01.2017 02:30:20
29
15
Браво, само така! Мразете хората, гледайте си кучетата и котките (всъщност правете с тях буквално каквото си искате)! Утопичното си общество вече сте го създали във виртуалните си комплексирани мозъчета и нямате търпение да го натрапите на всеки нормален човек. Истинският живот е извън екрана, но се живее трудно, а това не е за такива като вас.
14.
ДО гошо
11.01.2017 02:04:53
4
26
ГОше, коментар номер 6, прочети ! Иначе браво, свършил си едно добро дело. Аз току що прочетох ... и си се разплаках. Ненавиждам хората, но обичам човечността ! Ако не се грижим за тези, които не могат да се погрижат за себе си, то сме изгубили същността на душите си. Всички които по някакъв начин помагат, на когото и да е било - ще им се върне. А тези, които си мислят, че хората, са по-важни от всички други - в голяма грешка сте. Ако не са всички други организми - какво ще ядете ? Хранителната верига не е ПИРАМИДА, а е кръговрат. Повече хора да го осмислят и може да се избавим от неволите и да създадем утопично общество, в което всички да живеем така, както трябва ! Нито повече, нито по-малко. Лека вечер.
13.
Georgi ot slaveikov
11.01.2017 01:45:28
3
65
Vednaga shtom prochetah statiqta stanah oblqkah se i tragnah kam mola beshe kam 00:30 otidoh pesha vurvqh po ylicite zashtoto po bordura e ne vazmojno da se varvi ima snqg pochti do kolenete otidoh do mola no nqmashe nikakvo kychence nito odealo neznam tragnalo li si e ili nqkoi my e pomognal predi men vidqh drygo bezdomno kyche malko po nadolo ot mola no ne e tova ot snimkata za shtastiq kycheto koeto vidqh beshe v dobro sastoqnie krakata my bqga zdravi i leko tichashe no pred mola nikade nqmashe kyche nito sledi ot kyche neshto hrana ili odealoto vse pak ne sam izlqzal na prazno bqh vzel podrachna materiali za kychenceto no sled kato go nqmashe napravih kuchtichka na edno bezdomnno kote hybavata novina e che na van ne e prekaleno stydeno az predi malko se pribrah i ne vali snqg no trqbva da se pochisti ima mnogo snqg navsqkade Leka Vecher
12.
Иван - до коментар 8
11.01.2017 01:36:23
5
13
Ей нещастник, някой ден ще ти проследя кирливото ip с адресчето, и ще ти се случи случка, започваш много да дразниш с празните си коментари...
11.
Еха
11.01.2017 01:35:19
3
10
Охраната на мола, великани ! След издънките които ставаха там, прибрали кученцето ! ВЕЛИКАНИ !!!!!!!


ДО 8: Природата си знае работата, скоро ще пукнеш в адски мъки !!!!!
10.
Крум do Americata
11.01.2017 01:18:00
1
39
По твоята логика виждам теб в безпомощно състояние и те подминавам или по добре да те "отърва" от мъките.
9.
ZapoznAt
11.01.2017 01:11:04
2
25
FREEBULGARIA
Много често ти следя коментарите и се чудя от кога не си ходил на психиатър
8.
FREE AMERICA
11.01.2017 01:08:02
80
4
Природата си знае работата, защо и се месите.
7.
Г
11.01.2017 00:44:07
2
17
Милото значи вече е на топло?
6.
Мария
11.01.2017 00:38:52
2
52
В 22 часа кучето беше вътре в мола,между двете плъзгащи врати. Охраната каза,че са го прибрали,а някаква жена го е нахранила.После прочетох във Фейсбук група,че едно момиче ще го прибере за 2-3 дни на топло,докато някой си го потърси и след това ще бъде дадено в приют.
5.
Ф.
11.01.2017 00:37:00
4
52
Кучето е вече прибрано
4.
Boriana
11.01.2017 00:32:53
0
37
А защо не се сети някой че има подземен паркинг представете си в този мол и кучето може да стои на сухо,покрито,а!?
3.
Тотьо
11.01.2017 00:31:02
1
32
Флагман до сега трябваше вие да го приютите
2.
Крум
11.01.2017 00:04:07
7
115
Никаква организация спрямо бургаската урбанизацията. Кой взема кинти от общината,Кой? ВЪЛЧО ЧОЛАКОВ,от 10 дни само добро пишете за него.Ринал сняг,на трактор се качил,ръкавици подарил. . . . Отговорността е негова или фирмата за почистване-неразбрахме. Или и двете.
1.
Владо
11.01.2017 00:03:55
9
64
Малоумниците които са охрана на мол-а да го пуснат вътре в СГРАДАТА !!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Той сподели, че се е опитал да помогне и поднесе своите съболезнования на опечалените роднини Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Да премине товарен камион без товар с лекота през тях, е недопустимо, коментира и вътрешният министър  Ексклузивен разказ за апартамента на ужасите на ул. "Сливница", в който живеят 45 котки и 2 кучета Ексклузивен разказ за апартамента на ужасите на ул. "Сливница", в който живеят 45 котки и 2 кучета Кооперацията е пълна с бълхи, миризмата на урина и повръщано се усеща от километри, не издържаме, жалват се съседи При проверката на язовир „Ахелой“ се откри мащабна схема: Иззеха тонове риба При проверката на язовир „Ахелой“ се откри мащабна схема: Иззеха тонове риба Мащабната акция на Областна администрация, МВР и ИАРА доказа, че обектът от национално значение е бил брутално окупиран за промишлен улов за сметка на водната сигурност "Ахил" се завръща в Бургас: Пуснаха под домашен арест Стоян Колев "Ахил" се завръща в Бургас: Пуснаха под домашен арест Стоян Колев „Много съм доволен! Съдът взе правилното решение!”, каза на излизане от залата на Окръжен съд-Пазарджик „Транспортера” Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни МВР закрива "паразитно звено", част от пенсионерите в системата ще бъдат освободени Модерни времена: Мъж възбуди с орална любов приятел, за да изнасили в Слънчев бряг момиче, надрусано от тях Модерни времена: Мъж възбуди с орална любов приятел, за да изнасили в Слънчев бряг момиче, надрусано от тях Сложили ѝ наркотик в питието и се възползвали от нея ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света Министър Илин Димитров: Страната ни има нужда от звездните си лица, за да научат милиони хора за нейната история и красота Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България Въпреки тригодишно прекъсване, вицеевропейският шампион от ЛРС - Айтос демонстрира отличен мерник на състезанието „Компак Спортинг“ 2026 край Велико Търново Стотина GenZ-та протесират ареста на Стоян Колев в Пазарджик (СНИМКИ) Стотина GenZ-та протесират ареста на Стоян Колев в Пазарджик (СНИМКИ) Те изглеждат неорганизирани, не носят плакати и не скандират нещо конкретно - там са в подкрепа на „Транспортера”
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Необичайната история на шестте теракотени артефакта приключи с официална дипломатическа церемония Идва ли редът на Кримския мост? Идва ли редът на Кримския мост? След като прескочи всякакви забранителни линии, Украйна се стреми да изолира Крим и поставя под въпрос устойчивостта на Русия  САЩ изпращат спасители в Каракас САЩ изпращат спасители в Каракас Тръмп: Броят на жертвите е опустошителен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Според Американския геофизичен институт броят им ще достигне между 10 000 и 100 000 души Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн B cтpaнaтa-лидep бpoят им ce yвeличи cъc 75% зa 10 гoдини Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба Шофьорът се насочвал към митническия пункт Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори