Седмица след снежния капан улиците в Средец изглеждат по този начин
04 Януари 2017, Сряда, 10:00 ч.
Автор: Флагман.БГНикой не прави нищо да обезопаси и разчисти опасния лед по пътищата и тротоарите, сигнализират граждани
Улиците в Средец все още не са почистени от снежната виелица, която блокира цялата Бургаска област ден преди Нова година. За това сигнализира жител на странджанската община, който от дни чака да се вземат мерки.
„В целия град има разчистени само 2 улици. Няма снеговалеж, времето е по-добро и не духа вятър, но снегорините не минават изобщо и никой нищо не прави за обезопасяването на улиците. На места дори тротоарите са вледенени. Към военните блокове в града е пълен ужас – пешеходците се хлъзгат и падат, а автомобилите дори не могат да тръгнат”, жалва се жителят на Средец.
Предвид сериозните предупреждения за наближаващото зимно бедствие в края на седмицата (ВИЖ ТУК) непочистените улици на града могат да се окажат още по-сериозен проблем от това, което са в момента.
Очаквайте позицията на кмета на Средец Иван Жабов!
В категории:
Средец
,
Вашият сигнал до ФЛАГМАН
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Лека нощ..
Ако той няма позиция, тогава дайте да видим позицията на домата - неговия най образован и ценен кадър. Чакаме да видим позицията на тези особи. Чакаме!!!
МЕТЕОРОЛОГИЧНАТА ОБСТАНОВКА В РЕАЛНО ВРЕМЕ ПО ДЪРЖАВИ И ГРАДОВЕ :
*ВЯТЪР
*ТЕМПЕРАТУРА
*ОБЛАЧНОСТ
*ДЪЖД/СНЯГ
*ВЪЛНЕНИЕ НА МОРЕТО
*НАЛЯГАНЕ
САТЕЛИТНО / РАДАРНО ИЗОБРАЖЕНИЕ В РЕАЛНО ВРЕМЕ!!!
.....И ДА МЕ СПОМЕНАВАТЕ С ДОБРО ;-))
https://www.windytv.com
http://epicenter.bg/article/Kevork-Kevorkyan--10-godini-v-ES---i-edna-vafla-/117579/11/33
Ми той, галиба - наистина сериозно болен! Ай да оздравява, че план-сметка
"Чистота" него чака. Кога ши я прай
като оздравей тогава