Трагедията в Хитрино е огромна! Има поне четири трупа, 12 са тежко пострадали (ВИДЕО)
09 Декември 2016, Събота, 00:01 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Топновини, видео: бТВХората се евакуират, ако е необходимо - насилствено, съобщи комисар Николай Николов - директор на ГД ПБЗН
Със сигурност има поне четирима загинали при взрива край Хитрино, това съобщи преди минути комисар Николай Николов - директор на ГД ПБЗН пред нова телевизия. 12 са тежко пострадалите. Живущите в района на взрива се евакуират, ако е необходимо - задължително.Щетите са огромни, подчерта комисар Николов. По негови думи главният прокурор Сотир Цацаров е изпратил екип от Националната следствена служба, който да установи причините за взрива.Ще евакуираме всички от близките къщи, а ако има такива, които не искат, ще ги изведем и на сила, ако трябва, уточни Николов.
Говорителката на МВР Шумен поясни, че сигналът е подаден точно в 05,42 часа от мобилен телефон. "Влакът е пътувал от Варна към Русе. Гарата е напълно унищожена, има и много постройки, които са много засегнати", уточни Ася Йорданова.ОТ МВР обаче са категорични, че инцидентът е транспортно произшествие и не става дума за терористичен акт.
В категории:
Животът
Затишие пред буря: Насладете се на слънцето днес
Дневен хороскоп за 27 май 2026: Стрелецът с шанс да разшири хоризонтите си и да сбъдне мечтите си
Косара от Ергенът с шокиращо разкритие за домашно насилие
26/05/2026, Вторник 22:00
0
На косъм от голяма трагедия: Кола се вряза в пълен с хора магазин във Враца
Бързо и сочно пиле на тиган с чесън и лимон: Лесна рецепта
Милиардерски син проговори за зловещата смърт на баща си
50 години хеви метъл: Iron Maiden напълни националния стадион в София
Черноморец ще представя Бургас във финалната четворка на държавното първенство по водна топка (ВИДЕО/СНИМКИ)
Иван Турицов от ЦСКА стяга куфарите за чужбина
Какво се случва в Габрово след бедствието
Сензация в Италия: Шави да вади Милан от кошмара
26/05/2026, Вторник 19:33
0
Смърт чрез Telegram: Как халюциногенен коктейл погуби тийнейджъри в Благоевград
