Шофьорът, убил двама души, сложи жалейка на профила си във фейсбук
22 Ноември 2016, Вторник, 21:45 ч.
Източник: 24 часаОбичайно това правят хора, загубили близки
26-годишният Любомир Трайков, който час след полунощ на 18 ноември уби двама души с колата си на пловдивския булевард „Руски”, сложи черна лентичка на мястото на профилната си снимка във Фейсбук. Обичайно това правят хора, загубили близки. Дневникът му в социалната мрежа е сериозно прочистен от веселяшки снимки и вече я няма фотографията, на която Трайков позира с чаша в басейн.До нея негов приятел беше написал: „Само там не беше пил”, пише "Марица". Въпреки това кадри от гарнирани с пиене купони не липсват и сега. Младежът е бил с 0.67 промила алкохол в кръвта, когато в нощта срещу петък налетя с аудито си на пежо на кръстовището на „Руски” и „Данаил Николаев”.
Вчера Пловдивският окръжен съд го пусна на свобода срещу парична гаранция от 15 000 лв. Определението не е влязло в сила, защото подлежи на протест пред Апелативния съд. Дали прокуратурата ще оспори промяната на мярката за неотклонение, ще стане ясно до края на днешния ден.

В категории:
Животът
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници

66666666666666 годишния ли бе олигофрени неграмотни не ви ли е срам бе некадърници кой ви даде дипломи на вас бе олигофрени нестига че неможете да пишете ами и неможе да да КОПИРАТЕ! Олигофрени !
dano napravite tova koeto vi pisah.ako go napravite shte ima izkuplenie za vas i tezi koito pratihte pod zemqta