Ген. Румен Радев размаза в Малко Търново
Кандидатпрезидентската двойка на БСП е абсолютен фаворит в странджанската община
Ключови думи:
малко търново, флагман, ген. румен радев, илияна йотова, президент, президентски избори
13 Ноември 2016, Неделя, 19:01 ч.
Автор: Емел МАХМУДЗа Цецка Цачева са гласували 553 избиратели
Два пъти повече гласове за ген. Румен Радев в Малко Търново. Това показват резултатите от паралелното преброяване в общината. Общо 1066 души са подкрепили кандидата на БСП.Докато кандидатпрезидентската двойка на ГЕРБ – Цецка Цачева и Пламен Манушев, е получила 553 гласа.
Малко Търново бе една от най-активните общини както на първи тур, така и на балотажа. Над 60 % отидоха до урните, за да подкрепят своя фаворит.
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

но пък, какво ли има значение, от изражението на такива?.....
Относно оставката на ББ, ами в момента кое по-точно функционира, че да съжалявам и да го моля да остава??? Образованието ли? Здравеопазването ли (където плащаш като поп навсякъде или мреш)? МВР ли? Армията ли? Външно министерство ли - Митов? Финансиите ли - дребния хитрец Горанов? Съдебната система ли - защо разкараха свестния министър - Христо Иванов??? КОЕ КОЕ КОЕ?Кой ще ми обясни, така че наистина да съжаля за оставката на това правителство?На следващите избори нека да гласуваме по идеи и да търсим сметка.А ако беше спечелил изборите със силна номинация? Как щеше да е сега в парламента?
-слънцето грее
-ток има (и facebook,too)
-парно ✅
-шоколад ✅
-банани, портокали ✅
-асфалт✅
-детската градина отсреща функционира
Само за Митьо Пищова малко се притеснявам, провери ли го някой?
ПОБЕДА ...ПОБЕДА ...ПОБЕДА