Ген. Румен Радев размаза в Малко Търново
Кандидатпрезидентската двойка на БСП е абсолютен фаворит в странджанската община
Ключови думи:
малко търново, флагман, ген. румен радев, илияна йотова, президент, президентски избори
13 Ноември 2016, Неделя, 19:01 ч.
Автор: Емел МАХМУДЗа Цецка Цачева са гласували 553 избиратели
Два пъти повече гласове за ген. Румен Радев в Малко Търново. Това показват резултатите от паралелното преброяване в общината. Общо 1066 души са подкрепили кандидата на БСП.Докато кандидатпрезидентската двойка на ГЕРБ – Цецка Цачева и Пламен Манушев, е получила 553 гласа.
Малко Търново бе една от най-активните общини както на първи тур, така и на балотажа. Над 60 % отидоха до урните, за да подкрепят своя фаворит.
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето

но пък, какво ли има значение, от изражението на такива?.....
Относно оставката на ББ, ами в момента кое по-точно функционира, че да съжалявам и да го моля да остава??? Образованието ли? Здравеопазването ли (където плащаш като поп навсякъде или мреш)? МВР ли? Армията ли? Външно министерство ли - Митов? Финансиите ли - дребния хитрец Горанов? Съдебната система ли - защо разкараха свестния министър - Христо Иванов??? КОЕ КОЕ КОЕ?Кой ще ми обясни, така че наистина да съжаля за оставката на това правителство?На следващите избори нека да гласуваме по идеи и да търсим сметка.А ако беше спечелил изборите със силна номинация? Как щеше да е сега в парламента?
-слънцето грее
-ток има (и facebook,too)
-парно ✅
-шоколад ✅
-банани, портокали ✅
-асфалт✅
-детската градина отсреща функционира
Само за Митьо Пищова малко се притеснявам, провери ли го някой?
ПОБЕДА ...ПОБЕДА ...ПОБЕДА