×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Столична община обяви конкурс за главен архитект
  • Затварят част от ул. „Оборище“ заради ремонт
  • Бургас ще посрещне чудотворната мироточива Хавайска Иверска икона на Пресвета Богородица
  • Пътната система в България е в критично състояние: 261 загинали от началото на годината
  • До 39° и поне още 12 дни жега, прогнозира проф. Рачев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Циганите в Черно море чакат да им натиснат бутона, до 16 часа избирателната активност е под 20 %


Циганите в Черно море чакат да им натиснат бутона, до 16 часа избирателната активност е под 20 %
Коридорите на СОУ „Христо Ботев” Черно море са сравнително празни и не се наблюдават опашки
Тема в развитие
След балотажа! Бургаска област е червена, левицата с невиждан успех като от 1995-а година Още една червена община в Бургаска област! ГЕРБ даде Средец на БСП БСП посегна и към Бургас – града-витрина на ГЕРБ, социалистите на косъм от изненадваща победа Несебър също е червен, ген.Румен Радев печели 61 % И Созопол падна, ген.Румен Радев №1 в морската община Румен Радев изпревари ГЕРБ в Айтос, бие Цачева с над 2000 гласа ГЕРБ Бургас: Благодарим на всички, които ни подкрепиха! Ген.Румен Радев върна Царево на БСП, социалистите с победа в крепост на ГЕРБ БСП се доближи до победата в Бургас, спечели и в ж.к.“Меден рудник“ Социалистите с категорична победа и в Карнобат БСП спечели убедително в Камено Огромна преднина за Румен Радев и в Сунгурларе Ген. Румен Радев размаза в Малко Търново БСП-Бургас: Картата на цялата Бургаска област ще бъде червена! В БСП Бургас отвориха шампанското, вижте емоцията от червения щаб Павилион за понички се появи пред ромските секции в квартал „Победа“, избирателната активност рязко скочи В ГЕРБ-Бургас запазиха мълчание, ще коментират изборите утре Созопол и Приморско се бият за избирателна активност Циганите в Черно море чакат да им натиснат бутона, до 16 часа избирателната активност е под 20 % Уникално видео! Ето как протичат изборите в бургаския ромски квартал "Комлука" Кметът на Бургас Димитър Николов: Гласувах за стабилна държава Локум с номер на кандидат-президент захаросва избирателите в Бургаско Атанас Зафиров: Гласувам за президент, който може да върне националното достойнство на българите Царево бие по активност! 60 % отидоха до урните 95-годишен ветеран от войната с тежка дилема за кого да гласува - генерал или вицеадмирал 10 % от избирателите в Бургас вече гласуваха, в Приморско – 22,5 % Валери Симеонов: Отговорността пред държавата е над личните комплекси на г-н Борисов Ивелина Василева: Гласувах за стабилността на България!
виж още
скрий
13 Ноември 2016, Неделя, 14:48 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ

Двата нови квартала на Бургас отдавна се считат за крепост на ДПС


Избирателната активност в бургаските квартали Рудник и Черно море е около 20-25% към 16:00. Това заяви пред репортер на Флагман.бг Симеон Андреев – заместник председател на секция 264 СОУ „Христо Ботев”, намираща се в квартал Черно море.

„Гласуват предимно възрастните хора и тези на средна възраст. Както винаги младите се губят, но това е нормално за Черно море”, обясни той. Според него избирателната активност значително е спаднала в сравнение с тази от първия тур на президентските избори, а някои от хората дори се чудят за кой от кандидатите да подадат гласа си.

От общо 1600 души в Черно море, имащи право на глас, в 16:00 – повече от 9 часа след откриването на изборните секции, са гласували не повече от 500 човека.

Подобно е положението и в Рудник, където избирателната активност също е по-слаба в сравнение с първия тур на изборите.

Двата нови квартала на Бургас отдавна се считат за крепост на ДПС, заради немалката си малцинствена общност. Предвид липсата на кандидат от партията може би това е една от причините за спада на активността. Очаква се след 17:00 – в тъмните часове на денонощието, малцинствените групи в Черно море и Рудник да се активизират повече и това ще доведе до значително повишаване на броя гласове.

Флагман.бг ще следи изборният ден в двата квартала до края. Очаквайте крайните статистически резултати!



4
Коментара
4
Коментара по темата
4.
Николов
13.11.2016 19:20:17
0
1
Купува цигънски гласове
3.
браво на мангалите
13.11.2016 19:19:32
0
0
Тоя път им гп набиха на политиците
2.
перата
13.11.2016 17:51:34
0
2
разхождам се за гъби
1.
Любопитен
13.11.2016 17:49:11
0
4
Кмета затова ли тръгна на там?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ Пациентската организация иска повече сензори и инсулинови помпи, достъп за хората с диабет тип 2 и национална програма за ранно откриване Обвиняем за наркотици се изпари преди делото в Бургас Обвиняем за наркотици се изпари преди делото в Бургас Полицията не откри обвиняемия на адреса му, а съдът отложи производството за септември Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички! Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички! Телевизионната водеща се пошегува с бъдеща документална поредица за Netflix и призна, че може да ѝ потрябва и ново име Бивша учителка от Айтос благодари на лекарите от Бургас, спасили живота ѝ Бивша учителка от Айтос благодари на лекарите от Бургас, спасили живота ѝ Всички от екипа на д-р Панайотова работят с професионализъм и пълна отдаденост в грижа за хората, те просто обичат пациентите си, споделя Златка Панчева КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари Синдикатът предлага учениците да почиват от 23 декември, а 96,7% от участниците в негово проучване подкрепят по-дългата ваканция КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати Любослав Костов предупреждава, че дългият работен ден, ниските доходи и високото доплащане за здраве задълбочават неравенството Д-р Николай Киселков: Ще превърнем КОЦ-Бургас в европейски онкологичен хъб Д-р Николай Киселков: Ще превърнем КОЦ-Бургас в европейски онкологичен хъб Новият управител представи пред Общинския съвет стратегия за скрининг, дигитално проследяване, геномика, изкуствен интелект и привличане на млади специалисти За шести път потрошиха детската фигура край пешеходна пътека в Бургас За шести път потрошиха детската фигура край пешеходна пътека в Бургас Димитър Николов обяви, че ремонтите вече струват повече от закупуването на нов макет, но Общината няма да се откаже от съоръженията Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ Предприятието в Асеновград планира да произвежда и продава водород и кислород, като обмисля зарядна станция за камиони и автобуси
Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Влажната зима създаде повече растителност, а сушата, рекордните жеги и непостоянният вятър я превърнаха в огромен запас от гориво Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Гръцките власти следят чадърите и шезлонгите от въздуха, а нарушителите рискуват санкции, затваряне на обекти и отнемане на оборудването Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Плавателният съд пътувал към Видин, но попаднал върху пясъчна плитчина заради критично ниското ниво на реката 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия Прокуратурата настоявала за по-тежка ефективна присъда, но магистратите приели, че законовите основания за задържането му са отпаднали Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Температурите в Неапол, Барселона, Рим, Валенсия, Ница, Солун, Сплит и Атина може да не падат под 20 градуса дори след залез Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас Определян като най-добрия български филм на 2025 година, „Един грам живот“ се нарежда сред трите най-гледани български филма за всички времена и се превръща в истински обществен феномен, предизвикал широк обществен отзвук и дискусии Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Пашинян отговори, че национален вот трябва да има едва след официална молба за членство в ЕС
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Демерджиев е превърнал кабинета на МВР министъра в бандитско сборище Виц на деня Виц на деня Мъж на околовръстното се спира пред една кака:
- Кажи какво правиш за 50€?
- Всичко правя, бате, само кажи какво искаш?
- Айде тогава качвай се с мен в колата да отидем леем бетон.
Виц на деня Виц на деня Попът и кметът на едно село пият.
Кметът:
- Дядо попе, защо не изпееш нещо?
Попът:
- Лягай и почвам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Биберон - първата силиконова измама в живота на мъжа...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори