Eкшън заради ромска булка! Побеснял жених гази и мачка наред с багер
19 Октомври 2016, Сряда, 12:53 ч.
Източник: Блиц.бгЕдна кола е премазана от тежката земекопна машина
Екшън, достоен за Холивуд, се е разиграл в неделя срещу понеделник в ромската махала на Бяла Слатина, предаде „Конкурент“. Информацията беше потвърдена частично от органите на реда.Крамолата избухнала между две местни фамилии заради момиче, което било обещано от едното на другото многолюдни семейства. Някои очевидци твърдят, че освен бой е имало и стрелба с автомат „Калашников“, но тази версия категорично беше опровергана от полицията.
Зрелищната разправия изпрвила косите на хората, когато несбъднатият жених, бесен от отказа на обещаното девойче, тръгнал да гази наред с багер. Докато бъде озаптен, една кола била премазана от тежката земекопна машина. Цяло чудо било, че всичко се разминало без кървави следи и жертви.
По случая е образувано досъдебно производство, което може да изпрати зад решетките буйния младеж, ако вината му бъде доказана в съда.
В категории:
Крими
Любовни изненади преди Нова година: Тези три зодии ще срещнат съдбата си в края на декември
bTV обяви пълна програма за празниците – ето какво ще гледаме от Коледа до Нова година
Бургас ще закупи електромобил и зарядна станция за нуждите на социалните услуги
Община Бургас стартира процедура по урегулиране на нова индустриална зона
Болница "Селена", от която изчезнаха над 3 млн.лева: Съдействаме на разследването
Селин Дион е готова за нова глава в живота си
През 2026 г. ни очакват две пълни слънчеви затъмнения
Фалшиви петдесетолевки заляха сергиите в Одрин, търговците скочиха срещу нашенците
БАБХ изтегли бебешка каша заради наличие на неорганичен арсен
От утре токът за бизнеса поскъпва с 22%
Мариета Георгиева - 110 километра лед, пълна изолация и български флаг на най-южната точка на Земята
Колко струва охраната на Пеевски? ДПС „Ново начало“ извади сметката

http://www.dnes.bg/polls.php?id=600&page=1
http://www.dnes.bg/
ВСЕКИ ЖЕЛАЕЩ, МОЖЕ ДА СИ ГЛАСУВА НА ВОЛЯ!!!!!!
ИСТИНАТА ЛЪСНА НА ЯВЕ И ЗАБИ МОЩЕН К*Р В ГЪЗА НА ВСИЧКИ ПОДКУПНИ ЖАЛКИ НАЦИОНАЛНИ ТЕЛЕВИЗИИ ;ДРУГИ ЖАЛКИ МЕДИИ, САЙТЧЕТА И ЛЪЖЛИВИ ПСЕВДО СОЦИОЛОГИЧЕСКИ АГЕНЦИИ!!!!!!!!!
БЪЛГАЛГАРСКИЯ НАРОД ПОКАЗА НА ГЕРБ ЕДИН ГОЛЯМ И МНОГО, МНОГО ТЛЪСТ ........СРЕДЕН ПРЪСТ, СРЕДЕН ПРЪСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ТИ СИ ЧОВЕКА, ГЕНЕРАЛЕ!!! ЖИВ И ЗДРАВ ДА СИ,......ЗНАЕМ ,ЧЕ СИ ДОБЛЕСТЕН МЪЖ!!!
27% ЗА ГЕН.МАЙОР РУМЕН РАДЕВ
15% ЗА ЛЕЛЯ ВИ ЦЕЦКА