След раздялата: Анджелина Джоли полудя! Тръгна на психолог и влачи децата със себе си
09 Октомври 2016, Неделя, 20:52 ч.
Източник: Блиц.бгРаздялата на Бранджелина се отразява зле на наследниците на бившата двойка
Анджелина Джоли и шестте й деца са тръгнали на терапия при психолог, тъй като хлапетата трудно приемат случващото се със семейството им. Въпреки че актрисата се опитва да бъде силна пред синовете и дъщерите си, за нея ситуацията също не била лека.Tя не успявала напълно да се справи с травмата, която е нанесена на децата и се надява, че с помощта на специалист те ще успеят по-леко да преминат през този драматичен период. След като гръмна новината за раздялата на Анджелина и Брад, актрисата се изнесе в къща в Малибу и взе всички хлапета със себе си.
„Тя направи това, което смяташе, че е редно, за да защити децата си“, споделя запознат. До нея и хлапетата имат достъп много малък кръг от хора, сред които е и брат й Джеймс.
„Те не излизат от дома си в продължение на дни и това им се отразява много зле. Децата са свикнали постоянно да са навън и да са много активни, затова и престоят вкъщи им се отразява зле. Освен това не разбират напълно какво се случва“, допълва още приятелят на семейството, пише hotnews.bg.
В категории:
Животът
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
