„Ритъмът на морето“ в Поморие събира духови оркестри и мажоретни състави от цялата страна
01 Септември 2016, Четвъртък, 13:22 ч.
Поморие отново посреща най-атрактивните духови оркестри и мажоретни състави от цялата страна. За дванадесети пореден път морският град ще предостави сцената си на стотици таланти и ще изпълни с настроение многобройната публика. Въздействащото съчетание на музика и танц се нарича „Ритъмът на морето” и е част от летните празници „Море от вино” в Поморие.
Фестивалът „Ритъмът на морето” ще започне в 19.30 часа днес с традиционното дефиле по главната пешеходна улица на града /от кафе „Градина“ до пл. „Св.Св. Кирил и Методий“/ и ще продължи от 20.00 часа на външната сцена на читалище „Просвета 1888”. Участниците ще представят своите умения и в рамките на втория фестивален ден утре.
Събитието няма конкурсен характер, а създава приятелства между хора от различни възрасти и им дава възможност за обмяна на творчески идеи.
В категории:
Поморие








"Нефтохимик" договори клубен автобус
31/07/2025, Четвъртък 21:34
0







Брад Пит инкогнито в България, депутат му оказал помощ
31/07/2025, Четвъртък 19:49
2

Важна рокада в националния по волейбол за Световното, опитен играч е аут
31/07/2025, Четвъртък 19:47
0

Голяма звезда на Холивуд дойде в София и показа страхотен характер
31/07/2025, Четвъртък 19:24
0





Съседката Петя ми даде чудна рецепта за свинско с кисело зеле, вкъщи го хапваме и през лятото
31/07/2025, Четвъртък 18:18
2

