×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Вижте неизлъчвано видео от боя между русофили и русофоби в Бургас


Вижте неизлъчвано видео от боя между русофили и русофоби в Бургас
Прокуратурата ще съди шестима от участниците в мелето на бензиностанция ОМВ
Тема в развитие
Иво Дошев: Протестирахме в Бургас срещу глутницата на Путин, а псевдопатриоти ни удряха с електрошок Вижте неизлъчвано видео от боя между русофили и русофоби в Бургас Боят между русофили и русофоби в Бургас стигна до кабинета на Бойко Борисов Бургаски депутат: Руснаците си измислят врагове, вместо да се борят с глада и мизерията си 14 души под конвой в съдебната зала след мелето в Бургас "Нощните вълци" за Путин: Той не ни финансира, но го подкрепяме в това, което прави! Ето как русофили и русофоби се биха в Бургас (ВИДЕО) ОД на МВР в Бургас: Задържахме всички участници от инцидента на ОМВ, сред тях няма руски рокери Само във Флагман.бг! Ексклузивно видео от боя за честта на Путин в Бургас Извънредно! Мъже с военни дрехи нападнаха протестиращи срещу „Вълците на Путин“ в Бургас Само във Флагман.бг! Рокерите на Путин идват утре в Бургас, прекланят се пред паметник на комунисти в ж.к.“Славейков“ Как ще посрещне Бургас рокерите на Путин – с овации или с шпалир на позора
виж още
скрий
02 Юли 2016, Събота, 13:40 ч.
Автор: Георги ДИМИТРОВ

Те ни нападнаха, твърдят от войнски съюз Васил Левски

Уникално неизлъчвано видео от боя между русофили и русофоби в Бургас изпратиха от войнски съюз "Васил Левски" до Флагман.бг.

Кадрите са лошо качество, трудно могат да се различат участниците в мелето. Заради това оставяме читателите сами да преценят кой каква вина има.

Според подателите на сигнала те са били провокирани, а всичко се вървяло по предварителен сценарий. Те твърдят, че организаторът на протеста срещу руските рокери "Нощните вълци" Иво Дошев им налетял.

Припомняме, че Районна прокуратура-Бургас се самосезира за случая, арестувани бяха шест лица и те ще бъдат съдени по общия ред в Бургаския районен съд, след като от държавното обвинение счетоха, че деянието им не съответства на Указа за борба с дребно хулиганство, а е много по-тежко.






12
Коментара
Отиде си голям рокаджия
Отиде си голям рокаджия 30/04/2025, Сряда 08:00 0
Флагман.БГ Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона 29/04/2025, Вторник 22:00 0
Флагман.БГ На десния си крак носи бижута за... На десния си крак носи бижута за... 29/04/2025, Вторник 21:03 1
Големи проблеми с водата в...
Големи проблеми с водата в... 29/04/2025, Вторник 20:40 0
Млада жена нападна полицаи
Млада жена нападна полицаи 29/04/2025, Вторник 20:00 1
Флагман.БГ Спечели чисто нова кола Спечели чисто нова кола 29/04/2025, Вторник 19:40 0
12
Коментара по темата
12.
димо
03.03.2018 22:26:10
0
1
Тъпо племе!
11.
гойко
02.07.2016 22:38:51
1
5
А бе автора на клипа... много от далече си снимал ве шопЕ умряло
10.
Пл
02.07.2016 18:36:01
14
7
Трябва да станем по сериозни.
Във това Балканско блато само със българщина и образование ще можем да контролираме руските тъпащини
9.
Истината
02.07.2016 18:33:41
20
10
Къде са МВР за какво им плащаме пари на тея лентяй. Мотористи атакуват суверинитета на България като Европейска държава, а полицията спи!!!!!
Тая група с руски терористи не трябваше да се оставя без надзор!!!!!
8.
Истината
02.07.2016 18:32:08
18
6
Руските човечета бяха купени със няколко рублички да правят някакъв фронт. Същите "партизани" които излъчиха Тодор Живков който загроби България.
Тея предатели искат да се мазнят на Путлера защото когато настане хауса да може да убиват и да грабят. Полицията не си свърши работата --- това видео показва че трябва да съдим полицията защото тя трябваше да знае че ще има проблеми когато някакви тъпаци нападат България за да си правят политически изяви против суверинитета на България.
7.
do 2
02.07.2016 17:42:33
9
4
Идиот!
6.
sa8363sv
02.07.2016 17:29:16
1
8
Защо във всяка снимка да сложите "ФЛАГМАН". Ще е хубаво.
5.
8363
02.07.2016 17:26:16
0
7
Защо във всяка снимка да сложите "ФЛАГМАН". Ще е хубаво.
4.
23
02.07.2016 17:24:50
0
8
Защо във всяка снимка да сложите "ФЛАГМАН". Ще е хубаво.
3.
23
02.07.2016 17:22:18
1
8
Защо във всяка снимка да сложите "ФЛАГМАН". Ще е хубаво.
2.
ПРАВИИЙ СЕКТОР БЪЛГАРИЯ
02.07.2016 17:22:13
20
8
ПРОДАЖНИ РУБЛАДЖИИ, ВРЕМЕТО ВИ ИЗТИЧА! ЧАКАМЕ КАРТБЛАНШ ОТГОРЕ И ОДЕСА ЩЕ ВИ СЕ ВИДИ ДЕТСКА ПЕСНИЧКА! КОЛОРАДОВ ЗАЖИГААААТЬ!!!
1.
дядо
02.07.2016 17:12:12
12
9
На тая сороспия,искала да вземе знамето от възрастния човек,трябваше да му го забучат в дирника!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Републиканският път Ямбол-Средец е в критично състояние! Готви се протест Републиканският път Ямбол-Средец е в критично състояние! Готви се протест "Търпението на хората се изчерпа", каза кметът на село Войника Мария Георгиева   Топло време в София, по Черноморието не чак толкова Топло време в София, по Черноморието не чак толкова Слънчев ден като цяло в страната 800 лева за 5 километра: Фирма за пътна помощ ужили 18-годишно момче след тежка катастрофа 800 лева за 5 километра: Фирма за пътна помощ ужили 18-годишно момче след тежка катастрофа Лелята на младежа разказа за скандална схема   Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Отстраненият от шоуто готвач се появи на вечерната резервация с цветя и любовно послание Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Вече са договорени първите групи и стартираха резервациите за организираните пътувания Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона Добрин не завоюва колата от Турнирите, но получи награда за атрактивност Световен шампион пристига в Бургас Световен шампион пристига в Бургас Нафтата със силен трансфер Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици 60% дял на ВЕИ в мощностния баланс е критичен, поясни енергийният експерт Иван Хиновски Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Той сподели, че се съмнява кибератака да е причината за аварията на Иберийския полуостров, заради която няколко държави останаха без ток Големи проблеми с водата в... Големи проблеми с водата в... Хората във врачанско село бедстват
Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям Най-малко 26 души загинаха при експлозия Най-малко 26 души загинаха при експлозия Починали са и деца В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... По неволя: Транзисторите се връщат на мода
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Ние ценим живота на хората, а не парадите Виц на деня Виц на деня Тя разбра, че трябва да си обръсне краката, когато Той я погали и каза:
- Шаро, махай се!
Виц на деня Виц на деня - Като малък исках да стана гробар...
- Защо?
- Спокойна работа, клиентите не се оплакват.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Село - място, където кокошките ходят сурови по улиците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори