×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Дупница е в траур заради трагедията в Струма, отмениха тържествата в училище
  • Украински полицай почина от раните си след руски удар в Запорожие
  • Огромен пожар гори в Южна Франция, близо 5000 души са евакуирани
  • Въоръжени мъже убиха девет земеделци в Нигерия
  • Втора гореща вълна връхлита Испания, над 1000 са жертвите от жегите
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

14 души под конвой в съдебната зала след мелето в Бургас


14 души под конвой в съдебната зала след мелето в Бургас
Тепърва ще се установява кой е виновен за сблъсъка
Тема в развитие
Иво Дошев: Протестирахме в Бургас срещу глутницата на Путин, а псевдопатриоти ни удряха с електрошок Вижте неизлъчвано видео от боя между русофили и русофоби в Бургас Боят между русофили и русофоби в Бургас стигна до кабинета на Бойко Борисов Бургаски депутат: Руснаците си измислят врагове, вместо да се борят с глада и мизерията си 14 души под конвой в съдебната зала след мелето в Бургас "Нощните вълци" за Путин: Той не ни финансира, но го подкрепяме в това, което прави! Ето как русофили и русофоби се биха в Бургас (ВИДЕО) ОД на МВР в Бургас: Задържахме всички участници от инцидента на ОМВ, сред тях няма руски рокери Само във Флагман.бг! Ексклузивно видео от боя за честта на Путин в Бургас Извънредно! Мъже с военни дрехи нападнаха протестиращи срещу „Вълците на Путин“ в Бургас Само във Флагман.бг! Рокерите на Путин идват утре в Бургас, прекланят се пред паметник на комунисти в ж.к.“Славейков“ Как ще посрещне Бургас рокерите на Путин – с овации или с шпалир на позора
виж още
скрий
30 Юни 2016, Четвъртък, 11:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Радостина ГЕОРГИЕВА

Членовете на войнски съюз Васил Левски и на протестиращите срещу „Нощните вълци“ на Путин са категорични, че причината за боя не е в тях


14 души ще бъдат разпитани във връзка с образувано бързо досъдебно производство заради боя между русофили и русофоби тази сутрин на бензиностанция ОМВ в Бургас. В групата има участници и от двете страни, като тепърва ще се установява кой е виновен за сблъсъка.

Членовете и на войнски съюз Васил Левски и на протестиращите срещу „Нощните вълци“ на Путин са категорични, че причината за мелето не е в тях и не са предизвикали другата страна. В съда са част от членовете на организацията, както и българи и украинци.

И двете страни са си наели адвокати.



В категории: Темида , Крими


22
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Как се прави съвършена домашна баница: Тайните Как се прави съвършена домашна баница: Тайните 06/07/2026, Понеделник 19:33 0
22
Коментара по темата
22.
Псевдо апостоли
01.07.2016 16:32:54
2
2
Къде бяхте майкави да чукам когато Сергей Станишев разграби България, че сега скачате на бой на хора идват с мирВанга е казала, че Русия ще ни освободи още веднъж. ...
21.
до№18
30.06.2016 19:38:04
1
1
За мене не си никакъв дякон-по скоро си слуга на дявола с промит мозък!А знаеш ли колко имоти и земеделски земи има изкупени от турци -те сигурно ще ни освобождават заедно с т. н. имигранти от какво от нас самите и от българия
20.
гадовеееееее
30.06.2016 18:47:07
0
0
https://www.youtube.com/watch?v=HStzGJAHYCg
19.
Адриан
30.06.2016 18:42:02
5
6
С писане няма да стане,събирайте се и да излизаме да ритаме руски гъзове.Мамка им ебавам на тия боклуци българските псевдо русофилчета.
18.
Дякона
30.06.2016 18:28:44
5
9
Жалко, колко много заблудени млади хора има в България! Съветският съюз си смени името, но не нрава! Путин е наследник на сталин(малка буква за малко човече) и колкото е дребен, толкова и вреден! Инвазията на руснаците в България е явна. Апетита идва с яденето, след Крим може да сме ние! Не се подвеждайте БЪЛГАРИ, руснаците са били окупатори, а не освободители! Не напразно изкупуват имоти по черноморието, татарите са коварни!
17.
антиолигофрен антисоросоид
30.06.2016 18:00:24
7
4
Плачете ли соросоидни педали? Липсва ви образование.
16.
Васил
30.06.2016 17:35:00
4
6
На кой евро ценности ви пречи путин ??? Гей парад на задушница в софия ??? У майкави и малумно племе продажно
15.
ахаха
30.06.2016 16:29:54
8
7
Разбирам напълно болката във вашите жалки евро-гейски соросоидни душици. Тази болка ще става все по- голяма и по- голяма и ще прерасъва във физическа до като неразберете че не си струва да я изпитвате срещу евро центове и участия в гей- паради.Пожелавам на всички вас синове да имате зетьови да ви докарат и в щастие да се давите
14.
EU
30.06.2016 16:20:03
10
10
Fuck Putin!
13.
айде на работа
30.06.2016 16:15:15
5
8
Оправили България, че взели да се бият и за Путьо...... ц,ц,ц, проста маса! Я марш по границата, поне да пазите там, нещо полезно да се извъди от вас.
12.
Истината
30.06.2016 16:08:27
12
8
Кремъл разбира само от ритници и сила. Затова ни трябва по силно НАТО и по сплотена Европа.
11.
Мммм
30.06.2016 16:06:35
9
4
Да си припомним за руските хулигани на Европейското първенство --- нищо добро не излиза от тая Путлерска страна само злоба и врагове към ценностите на Европа.
10.
Кмета
30.06.2016 16:04:32
10
3
Путин = Садам Хюсеин
9.
Кмета
30.06.2016 16:02:06
7
5
Да си припомним за 100,000 българи от Крим прокудени от Сталин и пратени във Сибир.
8.
Лея
30.06.2016 16:01:09
2
3
Това не са души ами нехранимайковци и врагове на свободата и свободна България.
7.
Коко
30.06.2016 15:58:57
16
17
Путин е велик! Да живее Русия! Смърт на гейската Америка и гейския ЕС!
6.
Кмета
30.06.2016 15:58:51
6
13
Навремето такива боклуци бяха ги нарекли партизани и Сталин ги инсталира да "ръководят" България 50 години. Такъв боклук беше и Тодор Живков. Партизанин бил хаха. Едни прости купени нехранимайковци. Вместо да работят отишли да бият украинци и българи за 20 рубли.
5.
до стоян и кмета
30.06.2016 15:57:30
4
9
стоян недоебан от чикаго.от кое меденруднишко чикаго си ма курво. до кмета- ти си същия лайноядец.яж и мълчи, че миришеш
4.
razpotin
30.06.2016 15:54:01
8
5
na maika vi pytkata pytenski pytki
3.
Yyyyyyyy
30.06.2016 15:47:18
10
10
Путински боклуци, вън от Европа!!!!!!!!!!
2.
Кмета
30.06.2016 15:46:19
8
9
Варварите, партизаните, дебелите врагове, негранимайковци, просто путлеристи и сталинисти --- боклуците на Източна Европа родени от комунистическото нищо.
1.
стоян от Чикаго
30.06.2016 15:44:34
14
12
Тоя войнствен съюз дето е атакувал украинци и българи ми е ясен. Това са боклуци или купени българо-убийци. Тях ги съдете заедно със фактите че Русия е най големия враг на БГ но държи най голямата пропаганда за да се изкара каква ли не -- освободителка, военна сила, важна проститутка, мафия на петрола оглавена от Путлер и т.н.

Няма място за такива простаци във Европа. Азиатските мафиоти имубийци трябва да ги режеме или те ще ни режат.

Русия си измисля врагове за да може върхушката на Путлер от военни и нефтени олигарси да го държат на власт и той да им прави услуги които включват крадене и крепостно робство срещу малцинствата им.

Путин = Садам Хюсеин.
Негърска история със нацистки оттенък. Посредствен лъжец и слаб администратор.

Вън от Европа, руски цигани!!!!
Дължите ни 30% територия и $160 милиарда загуби заради вашата 50 годишна окупация - най малко!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Кметове от Бургаско получават достъп до хидранти и дронове с термокамери Кметове от Бургаско получават достъп до хидранти и дронове с термокамери Димитър Николов свика изнесена оперативка в Маринка; Общината мащабно ремонтира читалища и кметства Легендарната Графична база в Морската градина на Бургас възкръсна, ще е сред най-модерните в Европа Легендарната Графична база в Морската градина на Бургас възкръсна, ще е сред най-модерните в Европа Имаме добрият пример със сградата на филиала на НХА, на която е запазена старата архитектура, но колегите не са виждали на стария континент такъв модерен център, каза проф. Светозар Бенчев Мистър Бийн, Minecraft и Пес Патрул оживяха в Бургас: Стотици щурмуваха Фестивала на пясъчните фигури при откриването (/ВИДЕО/СНИМКИ) Мистър Бийн, Minecraft и Пес Патрул оживяха в Бургас: Стотици щурмуваха Фестивала на пясъчните фигури при откриването (/ВИДЕО/СНИМКИ) Зам.-кметът Диана Саватева даде официален старт на емблематичното събитие, което подкрепя кандидатурата на града за Европейска столица на културата 2032 Зловещи разкрития след трагедията край Пастух: Корени оплитат жертвите, течения отнасят души Зловещи разкрития след трагедията край Пастух: Корени оплитат жертвите, течения отнасят души На около два километра от това място Струма отне още три живота Кървава драма на релсите край Бургас: Възрастна жена се хвърли под пътническия влак за Сливен Кървава драма на релсите край Бургас: Възрастна жена се хвърли под пътническия влак за Сливен Трагедията се разигра секунди след гара „Владимир Павлов“ в посока Долно Езерово, разследващи извършват оглед на местопроизшествието Екатерина Дафовска оцеля по чудо след катастрофа, колата й се е търкаляла по магистрала „Тракия“ Екатерина Дафовска оцеля по чудо след катастрофа, колата й се е търкаляла по магистрала „Тракия“ Тя е пътувала от Бургас към София, автомобилът й се завъртял обратно на движението Ректорът на БДУ обсъди с областния управител на Одрин възможностите за развитие на международното академично сътрудничество Ректорът на БДУ обсъди с областния управител на Одрин възможностите за развитие на международното академично сътрудничество В рамките на официалното посещение на академична делегация на БДУ „Проф. д-р Асен Златаров“ в Република Турция ректорът проф. д-р Сотир Сотиров проведе работна среща с областния управител на Одрин Юнус Сезер Етървата на убитата Христина с АТВ в Слънчев бряг с разтъсващ разказ пред съда Етървата на убитата Христина с АТВ в Слънчев бряг с разтъсващ разказ пред съда Плажната ѝ чанта беше оплетена около главата й, исках да ѝ отворя устата, защото мислех, че си е глътнала езика Обвинението за завлечените пари от мащабната обществена поръчка набъбна до 300 000 евро (ВИДЕО) Обвинението за завлечените пари от мащабната обществена поръчка набъбна до 300 000 евро (ВИДЕО) Сериозен обрат настъпи в разследването на умишленото стопанско престъпление, свързано с фиктивното почистване на дъждовни кладенци Шефът на ВиК пред съда: Моята работа е да подписвам документи, не да ходя на огледи Шефът на ВиК пред съда: Моята работа е да подписвам документи, не да ходя на огледи Изпълнителният директор подчерта, че в дружеството работят около 1300 човека и има структура, която отговаря за различните експертни дейности 
Замразяват скандалния договор с „Боташ“ за 15 месеца Замразяват скандалния договор с „Боташ“ за 15 месеца България ще плаща само за реално получения газ Матрицата стана реалност! Учени създадоха мислещо създание, което ще промени човечеството завинаги Матрицата стана реалност! Учени създадоха мислещо създание, което ще промени човечеството завинаги Забравете за досегашния изкуствен интелект - новото оръжие на Китай работи с биологични кодове и сваля сметките за ток над 1000 пъти Пълен шок на „Кулата“ и „Маказа“! Вижте какво се случва на пунктовете в този момент Пълен шок на „Кулата“ и „Маказа“! Вижте какво се случва на пунктовете в този момент Километрични колони скъсаха нервите на летовниците още от сутринта, трафикът удари тавана и властите вдигнаха ръце Край на компромисите! Брюксел вдигна мерника на Орбан и заложи капан, от който няма излизане Край на компромисите! Брюксел вдигна мерника на Орбан и заложи капан, от който няма излизане Драстична реформа разцепва Съюза: Новите държави ще бъдат „втора ръка“ без право на вето, за да се спаси съвместният бюджет Няма да повярвате какво крие съдбата ви! Ако сте родени през март, октомври или декември, всичко си идва на мястото Няма да повярвате какво крие съдбата ви! Ако сте родени през март, октомври или декември, всичко си идва на мястото Езотерици дешифрираха космическия код: Тези три месеца крият директна връзка с прераждането, проверете какви дългове плащате в момента Космически обрат след 7 юли: Ретроградният Нептун взривява илюзиите ни Космически обрат след 7 юли: Ретроградният Нептун взривява илюзиите ни Мистичната планета обръща своя ход, за да изкара наяве скритите истини и да ни накара да свалим розовите очила в любовта, финансите и личните отношения Призиви за убийството на Тръмп на погребението на върховния лидер на Иран Али Хаменей Призиви за убийството на Тръмп на погребението на върховния лидер на Иран Али Хаменей Защо най-негодникът на света е все още жив? Светът вече не е добро място за Тръмп, зован иранците  93-годишен пенсионер умишлено взриви къщата си, девет души са ранени 93-годишен пенсионер умишлено взриви къщата си, девет души са ранени Използването на специално обучени кучета-търсачи се е оказало ключово за локализирането му в мазето на напълно разрушената постройка Извънредна ситуация в Италия! Етна се събуди и наложи спешни ограничения на голямо летище Извънредна ситуация в Италия! Етна се събуди и наложи спешни ограничения на голямо летище Природният феномен изхвърли колосални стълбове от черна вулканична пепел, гъст дим и разтопена лава високо в атмосферата Китай с пробив в космоса: 750N Хол двигател постави нов световен рекорд Китай с пробив в космоса: 750N Хол двигател постави нов световен рекорд Двигателят задвижваше експерименталния спътник за комуникационни технологии 26A от първоначалната му трансферна орбита до геостационарна орбита чрез пет маневри за издигане в орбита, работейки общо за 11 617 секунди
Румен Радев, премиер Румен Радев, премиер Ще наложа вето на 21-вия пакет санкции срещу Русия Виц на деня Виц на деня Клиент си поръчва на сервитьорка блондинка:
- Едно кафе, но "Нес" кафе!
- Ами като не е с кафе, с какво?
Виц на деня Виц на деня В ресторанта:
- Една порция крилца ако обичате!
- Пилешки ли?
- Ми ако има телешки...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук На нашето черноморие бетонът е по-пресен от рибата
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори