Кметът на Бургас: Всеки ден следя строежа на пътен възел "Запад"
Вчера следобед полагаха асфалтовата настилка, довършват и пусковата част в посока езерото, каза Димитър Николов
28 Юни 2016, Вторник, 16:47 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА снимка АвторътОчаквам фирмата да завърши качествено и в срок, обяви градоначалникът
Всеки ден проверявам как вървят строителните дейности по пътен възел „Запад”. Очакваме фирмата да завърши качествено и в срока, който е обявил премиерът. Това каза кметът на Бургас Димитър Николов.
„Работи се от сутрин рано всеки ден. Вчера следобед полагаха асфалтовата настилка. Имат да довършват пусковата част в посока езерото”, обясни градоначалникът.
„Всичко зависи от специалистите на обекта, които са на терен с удължено работно време. Не ги пришпорвам, защото понякога заради бързата работа се получават и дефекти”, добави той.
„Изграждането на пътния възел ще облекчи трафика, защото ще изведем тежкотоварните автомобили извън града”, каза Николов.
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

нещо , много се засягате, а?
дори и да вървиш по пътя на Ветрен, може да си навехнеш глезена-много е неравен
Дайте справка какви пари дължи Община Бургас на строителите работещи по договори с нея.
Гарантирам задължения над 15 милиона лева.
Добре е да имаш претенции но е добре и да си плащаш поръчаното.
Накрая ние без заплати!
Разширявайте града а не давайте разрешения за строеж в кварталите. То няма място да се обърнеш. Къде да си оставяме колите.
На каква хармоника е пътят , преминаващ през Ветрен???
Сметката , която ще платите ще бъде.....Може Бургас да ви се види тесен