Вижте какво си хапва Глория, за да поддържа момичешко тяло
05 Юни 2016, Неделя, 21:08 ч.
Източник: БЛИЦФолкаджийката гладува веднъж седмично, а в останалото време яде по веднъж на ден
Като повечето фолкаджйки, които прекарват живота си под прожекторите и Глория спазва диети, иначе няма да изглежда така.
Според нейно признание, тя не пази драстични диети, но винаги внимава какво и по колко яде.
Всяка сутрин след задължителната голяма чаша кафе за събуждане, тя изпива специален билков чай с две лъжици мед.
След като се е хидратирала за сутринта, тя си приготвя плодово смути в блендера. Там слага круши, банан и ягоди или други плодове, според сезона. Добавя отново мед, една лъжичка пробиотик на прах, щипка куркума и съвсем малко джинджифил.
За плодовете няма ограничения, за количеството им – също. Важното е да не са на сок, а заедно с фибрите и да има вътре от останалите задължителни съставки.
Въоръжена със смутито, което поставя в специална бутилка, тя отпива от него през цели ден и така се чувства сита.
Единственото ядене, което си позволява през денонощието, е между 17 и 18 часа. Там менюто е риба, морски дарове, салата, зеленчуци на грил, или омлет на пара.
Всеки понеделник е ден за детоксикация. Тогава тя яде само плодове и мед и пие много вода.
Два пъти в годината Глория отива и в специален хотел, в който работят по програмата на д-р Емилова – там се подлага на терапия с много спорт и малко, или почти никаква храна.
За да не лишава организма си от жизнено важни вещества, тя пие селен, женшен на ампули, магнезий и масло, богато на Омега 6 мазнини, обикновено от крил.
Наскоро и щерка й Симона се приспособила към режима на майка си, като така успяла да свали няколкото излишни килограма, които имала.
В категории:
Лайфстайл
Шок на пътя: 15-годишен кара родителите си, бащата - пиян на мотика
Проф. Хинков с коментар за огромните заплати на директори на болници
Дъжд от голове на Световното, България с леден душ на волейбол
Седмицата започва с отлично време, какво предстои до края й
Дневен хороскоп за 15 юни 2026: Тайните на Овена излизат наяве, а Девата да внимава с изкушенията
Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава
Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа
Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас
С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти
Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара
Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит
