Луксозна сграда е новото бижу на Бургас, наградиха я за най-добър проект в България (ВИДЕО И СНИМКИ)
16 Май 2016, Понеделник, 10:08 ч.
Автор: Флагман.бгКомпексът "Лазурен бряг" вече получи куп награди
Луксозната бургаска сграда "Лазурен Бряг" на бул."Димитър Димов" получи злато за "Най-добър проект в България". Това се случи на авторитетния форум Homes Overseas Russian Awards."Лазурен Бряг" предлага изцяло нов тип лайфстайл. Отдавна подобни мегаздания издигат снага в големите градове по света. Те осигуряват удобство, дискретност, лукс. По същество това са вид затворени комплекси, осигуряващи допълнителни "хотелски" екстри. Собствениците им обикновено съблюдават общ кодекс на поведение и управление.

22-етажната сграда обхваща 179 жилищни единици. Подземният паркинг на три нива включва и автомивка. Оттам с асансьор обитателите на "Лазурен Бряг" имат достъп до имотите си и партерния етаж. Фоайето, рецепцията и лоби барът допълват концепцията за дискретен разкош. На първия етаж пък са кино-салонът, конферентната зала, фитнесът, пише Economic.bg.
"Лазурен Бряг" включва и панорамен ресторант с покрита тераса, магазини, включително супермаркет, детски кът, конферентна зала и офис площи. Изпълнени са и задължителните СПА-център с покрит басейн, кабинет за масажи, сауна, парна баня. Наред с 24-часовите охрана и поддръжка на разположение на собствениците е и консиерж. Той се грижи за всичко - от резервации в заведения, през доставка на актуална преса до грижи за домашните любимци и запазване час за сервиз на автомобила.

Общите части са луксозно изпълнени, обвити в мрамор и мокети. Вградено осветление дискретно подчертава картините. Големи панорамни прозорци канят близката морска градина и негово величество Морето във вътрешните пространства.

"Лазурен Бряг" е съвременна приказка от ново поколение. Сградата е ценна придобивка не само за Бургас, а и за България като цяло. Иновации, идеи, смел размах в осъществяване на всички фантазии са водещи при изпълнението на този уникален проект.

В категории:
Бизнес
40 години работа, но 20 години трудов стаж: Новите правила отварят този сценарий
28-годишен карнобатлия подкара Опела си с 2,41 промила
Зукърбърг към Вашингтон: Забраната на китайски ИИ модели няма да спечели надпреварата
Морът от Европа идва: Август започва с до 39°, после са възможни над 40°
Ще се спука ли AI балонът скоро
Жилище за 1 млн. евро: В България са нужни близо осем средни заплати
30/07/2026, Четвъртък 13:30
0
Созополският талант Михаил Янакиев подписа договор с италиански гранд
40 години работа, но 20 години трудов стаж: Новите правила отварят този сценарий
30/07/2026, Четвъртък 13:00
2
Нов удар по джоба готвят за шофьорите: Винетките скачат с 30% от 1 август
Геро сложи край на 18-годишния си брак: Вече съм свободен човек
30/07/2026, Четвъртък 12:30
6
Огнен ад в Турция: Евакуираха болница, затвориха пътя Фетие - Анталия
30/07/2026, Четвъртък 12:00
0
Дини на боклука и протест на производители на зеленчуци: Държавата погва съмнителния внос
Над 30° във влака София - Бургас: Половината вагони на БДЖ са без климатици
