×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • На 1 май отбелязваме Деня на труда
  • Април 2025 година се оказа значително по-студен от предходната – температурите се движиха между 8 и 14°C
  • Плащаме по-скъпи винетки от 1 май 2025 г.
  • 1 май идва с много слънце, следобед на места ще превали и прегърми
  • Без синя и зелена зона в Бургас днес
  • Отбелязваме 149 години от избухването на Априлското въстание
  • В Нови Сад се отбелязват шест месеца от трагедията на жп гарата
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ще разцепи ли Хюсеин Хафъзов ДПС в Сунгурларе?


Ще разцепи ли Хюсеин Хафъзов ДПС в Сунгурларе?
В Сунгурларе няма интерес за създаване на структура на Лютви Местан, смята бившият граночаланик
12 Май 2016, Четвъртък, 13:51 ч.
Автор: Емел МАХМУД

ДПС си има своите избиратели, които застават зад партията си и около Доган, каза екскметът Георги Кенов пред Флагман.Бг


Хюсеин Хафъзов е Троянският кон на ДПС. Той разцепи структурите по населени места. Отблъсна част от кметовете, нарочно, искаше ДПС да се провали. Това каза пред Флагман.Бг екскметът на Сунгурларе Георги Кенов, който 2 мандата управляваше общината, издигнат именно от ДПС.

На последните местни избори през есента на миналата година обаче Хюсеин Хафъзов и Кенов застанаха един срещу друг. Бившият градоначалник отново се кандидатира за кметския стол, но този път от Българския демократичен център (БДЦ), след като бе прогонен от Движението и то лично от Хафъзов. Омразата между двамата не беше тайна в политическите кръгове.

Кенов не успя да пребори депутатът Хафъзов, който беше двигател на кампанията. На предизборните срещи Хафъзов агитираше на майчин език, обявявайки общината за турска като твърдеше, че "е заложил името си, за да падне Кенов".

Хафъзов безспорно имаше изключително влияние в местната структура на ДПС чрез близкия до него бизнесмен Кемал Бозов, който пък има сериозни интереси в сферата на дърводобива и от неговата активност и щедрост зависи накъде накланят везните. Същият Бозов бе влошил отношенията си с Кенов и така го направи враг и на Хафъзов. Голямата въпросителна сега е дали цялата структура на ДПС в Сунгулраре няма да последва Хафъзов в ДОСТ на Лютви Местан. Ако това не стане, Георги Кенов и привържениците му могат да съхранят структурата около Ахмед Доган и наложения от него Мустафа Карадайъ, който е само формален лидер.

Според Георги Кенов, който 8 години бе в партията и добре познава структурите, разцепление все още няма. Преди учредяването на ДОСТ Хафъзов обикалял населените места в общината и събирал подписи за създаването й. Кенов обаче е категоричен, че няма голяма активност и интерес от страна на хората към ДОСТ.

Засега тук има затишие. Аз смятам, че ДПС има своите достойни избиратели. И хората пак сами ще преценят кое правилно и кое не. Подкрепят си ДПС и няма разцепване, както на други места например“, каза екскметът на Сунгурларе.

В категории: Сунгурларе


Счупи се
Счупи се 01/05/2025, Четвъртък 18:00 0
15
Коментара по темата
15.
Robbie
15.01.2017 13:53:11
0
0
Check that off the list of things I was <a href="http://qryixcjy.com">consufed</a> about.
14.
Estella
15.01.2017 08:37:24
0
0
Yo, good loikon out! Gonna make it work now.
13.
ОМО-ИЛИНДЕН
19.05.2016 00:04:50
7
22
Идваме и ще разкажем играта и на ДПС,и на БСП,и на ГЕРБ,и на ДОСТ.На никого няма да дадем наденицата,разбрахте ли бе турчеещи се помаци и цигани.Ще има голям меремет за Сунгурларе.Да живее България!
12.
за сунгурларе
18.05.2016 23:38:19
3
18
Хафъзов хем Хатидже ще наципи и хем ДПС -между другото кой управлява в Сунгурларе ДПС или БСП?
11.
МУРУ КУРОВ
16.05.2016 23:07:49
7
26
ХАФЪЗОВ МОЖЕ САМО ДА ГО НАЦЕПИ МЕЖДУ КРАКАТА НА ХАТИДЖЕ ГЕОРГИЕВА,ТОЙ И ЗАРАДИ НЕЯ ИДВА В СУНГУРЛАРЕ.ЕДИН БОКЛУК КАТО ХАФЪЗА,НЕ МОЖЕ ДА РАЗЦЕПИ ДПС,МНОГО СКОРО ДОГАН ЩЕ МУ РАЗКАЖЕ ИГРАТА.ДОЛУ ПРЕДАТЕЛИТЕ ОТ ДОСТ,ДА ЖИВЕЕ ДПС.....
10.
турчин
14.05.2016 22:07:35
5
4
За моята реализация не става въпрос а за цяла партия! Явно не живееш в Сунгурларе и не знаеш как стоят нещата тука... Този ни подкрепи да го сложим на работа онзи...и т.н.но не и хора за работа! Дали го казвам аз или времето ще покаже е все тая след дъжд качулка ще е. Защото община Сунгурларе нямя да я има!
9.
До 8
13.05.2016 23:32:49
3
4
Помияр си ти. Сигурно си някой нереализиран неграмотен комплексар с пилешки мозък. ДПС даде преди всичко кураж и самочуствие на турците, научи ги да не се чувстват като втора категория хора за каквито ги имаха преди 1989г. Местан, хафъзов(нарочно го пиша с малка буква), дурмушали(също) и другите са парашутисти спуснати да овладеят ДПС. А Кенов ако има кураж и доблест да каже колко пари е дал на хафъзов преди да се скарат за подялбата на комисионните от проектите и дърводобива.
8.
турчин
13.05.2016 20:59:30
4
7
В ДПС Сунгурларе останаха само помияри! Кой заради службата ,кой заради келепира и при първа възможност ще се боядисат!!!
7.
Дернев
13.05.2016 09:10:34
2
5
Напомня ми за приказката за гладната кокошчица.
6.
Опи
12.05.2016 21:41:21
5
8
Искам до го нацепя на Хафъза на женаму в забуления ГЪЗ
5.
до пепита
12.05.2016 19:50:41
7
13
Мила ми "пепита", Не е господин Никой, а е човек с хуманна професия и заради нея винаги ще е НЯКОЙ ! Настоящият кмет по ли ти се вижда г-н НЯКОЙ ? А да ....сега пък парите след него вървят. Привържениците са от ден до пладне- неуспорим факт.Хората които плюха избора на Панделиев, сега са плътно до него. Да ги ползва със здраве.Та..... колелото се върти мили мои, а вие .....останете си хора и се сещайте не само за лошото , но и за доброто на предните градоначалници !
4.
priqteli
12.05.2016 19:26:42
8
8
kenov nie sme do teb vinagi
3.
така така
12.05.2016 19:06:37
4
6
хавъзлата дано му разцепят гъзката хахаха в казана резаци
2.
пепита
12.05.2016 18:01:34
8
9
Кой си ти да правиш анализ на ситуацията в Сунгурларе ? ДПС ще бъде и няма да има разцепление в Сунгурларе за твоя жалост. Какви привърженици имаш ти бе мошеник? Имаше докато раздаваше пари. Сега си г-н НИКОЙ
1.
Седат
12.05.2016 17:06:47
19
10
ДПС го разцепи доносника Доган. Турските комунисти остават при него. А обикновения Турчин избра ДОСТ.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Счупи се Счупи се Третият по заплати в ЦСКА пак се контузи Фирмена кола изпревари колона от автомобили по тротоара Фирмена кола изпревари колона от автомобили по тротоара Нарушението е извършено в Пловдив  Войната ще спре, когато Путин каже "Победихме" Войната ще спре, когато Путин каже "Победихме" Експертите коментираха и споразумението между Вашингтон и Киев за природните богатства на Украйна Съдът остави Беляшки в ареста, твърди че получил молба да конвоира тира с цигари от турското посолство Съдът остави Беляшки в ареста, твърди че получил молба да конвоира тира с цигари от турското посолство След като си направил селфи до камиона се обадил по телефона и се обърнал с „шефе" Главна дирекция „Национална полиция“ се включва в изложбата „Шофирай със сърце и разум“ в Бургас Главна дирекция „Национална полиция“ се включва в изложбата „Шофирай със сърце и разум“ в Бургас На 2 май бургазлии ще се срещнат с полицаи, патрулни превозни средства и демонстрации за пътна безопасност Ужасяваща смърт! Цяло семейство падна и умря в септична яма Ужасяваща смърт! Цяло семейство падна и умря в септична яма Инцидентът потресе съседна Сърбия  18-годишното момиче от Хасково е убито в деня на изчезването 18-годишното момиче от Хасково е убито в деня на изчезването Очаква се МВР да даде повече подробности Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Земният трус е бил с епицентър 4,3 по Рихтер, на 140 км от Петрич Райна Караянева измества Наум Шопов като водещ на „Ергенът“ Райна Караянева измества Наум Шопов като водещ на „Ергенът“ Тя заминава за снимките през юни, като дестинацията се пази в пълна тайна и ще стане ясна на 10 май Извънредно! Гори апартамент в ж.к."Зорница", евакуираха живущите в блок 27 Извънредно! Гори апартамент в ж.к."Зорница", евакуираха живущите в блок 27 Към този момент няма данни за пострадали
17 земетресения за 3 часа: Турция се люлее като кораб 17 земетресения за 3 часа: Турция се люлее като кораб Най-силният трус е бил с магнитуд от 4.2 по скалата на Рихтер Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Земният трус е бил с епицентър 4,3 по Рихтер, на 140 км от Петрич Гигантско торнадо, по-голямо от Земята, се завихри на Слънцето Гигантско торнадо, по-голямо от Земята, се завихри на Слънцето Необичайното явление може да е част от по-голямо слънчево изригване България с най-много смъртни случаи на пътя в ЕС за поредна година България с най-много смъртни случаи на пътя в ЕС за поредна година България и Румъния с най-високи нива на смъртност при пътнотранспортни произшествия за 2023 година На 116 години почина най-възрастният човек в света На 116 години почина най-възрастният човек в света Бразилската монахиня Ина Канабаро Лукас беше призната за най-възрастния човек на планетата след смъртта на Томико Итоока през януари т.г. Даниелите и синдромът на лъскавото нищо Даниелите и синдромът на лъскавото нищо Да, Даниела се държи и изказва като парвеню, а аурата ѝ на самозабравила се новобогаташка дразни като песъчинка в презерватив Meta е в играта с AI, пусна в действие... Meta е в играта с AI, пусна в действие... Потребителите ще имат възможност да използват приложението, за да изследват как други използват AI Извънредно! Трима загинаха при тежка катастрофа Извънредно! Трима загинаха при тежка катастрофа ПТП-то стана между Враца и Мездра Терористична атака вероятно е причинила огненото бедствие в Йерусалим Терористична атака вероятно е причинила огненото бедствие в Йерусалим Към тази сутрин 119 пожарни екипа все още работят по всички пожари в Израел Историята на първи май – Деня на труда Историята на първи май – Деня на труда В България Първи май се чества за пръв път още през 1890 г. – само година след решението в Париж
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Вашето куче ме ухапа. Искам компенсация!
- Тихо, тихо, не викайте. Аз сега ще го хвана, а вие го хапете.
Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бракът е като обществена баня - веднъж влезеш ли, трябва да се примириш с каквото има.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори