Преговорите за Изборния кодекс продължават
Вчерашните разговори между премиера Бойко Борисов и лидерите на Патриотичния фронт и Реформаторския блок завършиха без конкретен резултат
11 Май 2016, Сряда, 08:58 ч.
От Патриотичния фронт настояват ветото на президента да бъде отхвърлено
Политическите преговори за текстовете в Изборния кодекс, върнати за ново разглеждане от президента, се очаква да продължат и днес, съобщава БНТ.
Вчерашните разговори между премиера Бойко Борисов и лидерите на Патриотичния фронт и Реформаторския блок завършиха без конкретен резултат. От Патриотичния фронт продължават да настояват, че ветото на президента трябва да бъде отхвърлено. В същото време управляващите обсъждат промени в някои от текстовете, които да гарантират правата на сънародниците ни зад граница.
На първото заседание на Народното събрание след великденската ваканция се очаква и парламентарните групи да излязат с декларации, в които да изразят позициите си след вчерашната заявка на АБВ да напусне властта и оставката на вицепремиера Ивайло Калфин. Все още не е ясно и кой ще замени Калфин на министерския пост.
В категории:
Политика
Истината за връзката между Киара и Краси след финала на "Ергенът: Любов в рая"
Грипът удари Европа по-рано от обичайното с нов щам
Дженифър Анистън разкри тайната си срещу остаряването
Форбс отличи младия рефер и финансист Геро Писков в престижната класация "30 под 30"
Скандал в Барселона: Играч издал тайна информация на журналисти
Благомир Коцев обвини системата в репресии срещу опозицията след ареста си
5 често срещани родителски грешки по празниците и как да ги избегнем
Мали кипи: Мустафа Сангаре от Левски не е повикан за Купата на Африка
Може ли да печем замразени пържоли на скара: какво да знаем преди да опитаме
Последното Новолуние на 2025 носи неочаквано чудо за тези 5 зодии
Орлин Колев: Президентът няма срок за третия мандат, изборите остават неясни
Директорът на 138-мо училище: Не съм слагал камерите в тоалетните
