×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Изродите измъчвали едно от трите деца да тича пред колата на похитителите


02 Януари 2013, Сряда, 15:02 ч.
Източник: Блиц

Главният герой сурвакал жертвите, преди да ги напъха в багажника

Мистерията около трите похитени деца от пловдивското село Ягодово се заплита все повече. Първоначално кметът Николай Гарджев отсече, че за отвличане не може да се говори. Неговата позиция бе подкрепена частично и от разследващите полицаи, но в същото време от районната прокуратура разказаха потресаващи подробности, които при всички случаи говорят за тежко престъпление.

"Разговарях с децата вчера. Категоричен съм, че няма отвличане. Още по-малко пък етнически конфликт, защото и децата, и възрастните, са от ромски произход. Няма и намек за педофилия или други блудствени действия. Децата казаха, че се познават с тримата мъже", обясни кметът на Ягодово Николай Гарджев. Малко по-късно от пловдивската полиция потвърдили, че случаят е образуван като отвличане, но няколко часа по-късно станало ясно, че такова всъщност няма.

В същото време обаче говорителят на районната прокуратура Галина Андреева заяви: "Образувано е досъдебно производство срещу неизвестен извършител за незаконно лишаване от свобода." Тя се аргументира, разкривайки стряскащи факти от случилото се.

Трите деца - на 10, 11 и 14 (а не както бе обявено от полицията - 12) години, минавали през улицата, за да сурвакат съседите. Край тях минал "Фолксваген Голф". От него излязъл мъж, който първо ги заговорил, после сурвакал едното от тях, а най-накрая натоварил всички в багажника. Качил се на колата, в която имало още двама негови авери, и започнал да кръжи из селото. Внезапно спрял, извадили един от малчуганите навън и го накарал да тича пред голфа. Когато детето се изморило, го върнал отново в "кюпа" и направил ново кръгче. Накрая набил спирачки и освободил невръстните пленници.

Разследващите са установили един от тримата мъже. Той е пътувал на задната седалка на колата. Кои обаче са другите двама и кой от тях е оглавявал "операцията" все още не е известно.



Флагман.БГ Карнобатлия с голям гаф зад волана Карнобатлия с голям гаф зад волана 18/06/2025, Сряда 09:33 0
Ден на траур в Киев
Ден на траур в Киев 18/06/2025, Сряда 09:21 0
1
Коментара по темата
1.
Rasist
02.01.2013 17:57:58
2
3
Сега и за мангалите да мислим. Нека мрат на спокойствие. Обещавам да не им преча!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Иранският аятолах с първо изявление след огромния конфликт! От Вашингтон и Техеран с гръмки твърдения Иранският аятолах с първо изявление след огромния конфликт! От Вашингтон и Техеран с гръмки твърдения Али Хаменей предрича триумф за страната си Австриец получи доживотна присъда за убийството на 16-годишен българин Австриец получи доживотна присъда за убийството на 16-годишен българин Момчето е било принудено да проституира Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие От американското разузнаване днес признаха, че няма информация Техеран да „върви“ в тази посока, каза Мартин Табаков Туристи се стреснаха от акули в... Туристи се стреснаха от акули в... Турция Тръмп: Контролираме небето над Иран Тръмп: Контролираме небето над Иран От Белия дом: Никой не го прави по-добре от добрите стари Съединени американски щати Хвали се с новото си гадже Хвали се с новото си гадже Карлеуша е влюбена Златните момичета от FIG ACRO в Бургас гостуват на Доналд Тръмп Златните момичета от FIG ACRO в Бургас гостуват на Доналд Тръмп Прие ги в Овалния кабинет, за да ги поздрави Парите не са всичко Парите не са всичко Оклахома има скромен бюджет за НБА, но отлична организация Владимир Путин ще посрещне... Владимир Путин ще посрещне... Президентът на Русия ще говори с лидера на Индонезия при визита на Субианто в РФ Жестока трагедия в Китай Жестока трагедия в Китай При експлозия починаха най-малко 9 работници
Кристин Лагард, ЕЦБ Кристин Лагард, ЕЦБ Назрял е моментът за глобално евро Виц на деня Виц на деня - Господине, вдигнете си ципа на панталона, че ще ви излети "птичето"!
- Спокойно, ще се върне! Нали "яйцата" му са тук...
Виц на деня Виц на деня - Рангеле, кое ти допада най-много в мен?
- Ракията на баща ти.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Хората, които пият, са много по-щедри от трезвениците."
КАТ
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори