Волво се метна в канавката край Сарафово (СНИМКИ)
Волвото бе пазено от група здрави момчета, които чаках до час да ги изтегли пътна помощ или малък кран
13 Април 2016, Сряда, 11:45 ч.
Автор: Георги ДИМИТРОВ, снимки: Георги ДИМИТРОВВолвото е на студент, тръгнал към Варна
"Волво" се метна в канавката на главния път Бургас-Сарафово, видя репортер на Флагман.бг. ПТП-о стана днес, около 11:30 часа. При катастрофата нямаше пострадали.
Причината за ПТП-о, според водача на Волвото е отнето предимство. Според неговите показания БМВ го избутало от пътя и той изхвърчал в канавката.
В категории:
Бургас
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста

Мислете хора, това е политика
:D :D :D
Проститутки?
Адмирации!!!
Обикалям цяла България и Варна е доста по-добре, но имам бизнес в Бургас.
Моля отнасяйте се с уважаважение към човешкият живот. Няколко млади момчета са може ли да загубен ш...ят си живот.Малко уважение.Аз лично се радвам на селските пътища(свързват мръсният град с спокойните ни и красиви селца)...сещам се за безгрижното си детство и ходенето при скъпите ми баба и дядо.Лично аз не адмерирам дискриминацията под какъвто и да е начин.Тук в нашият прекрасен Земен рай или ад(според някой ада е тук на земята и ние самите сме го създали с поквара и алчност, малодушие и нечовешко отношение дори към себеподобните си)можем да живеем по различен начин живота си но всички отиваме на едно място...
Идвайте смело на море в Бургас!
Имате хубави шопски селянки, оп, пардон, гражданки!
Много обичат да лапат морски хуйове, понеже са по-солени, миришат на море и риба, а не като вашите - 5 см надървени и спаружени на чушки!
Взимат го те в гъза, и ден и нощ, а устата правят те минет!