×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Галин хванал Галена на калъп с най-добрия си приятел?


Галин хванал Галена на калъп с най-добрия си приятел?
Галена често става център на скандали
01 Април 2016, Петък, 21:23 ч.

Слухове разделят вафления бос с жена му не за пръв път

Топ певицата на Пайнер-Галена е пред раздяла със съпруга си Галин. Според информацията, която получихме причината е доста банална – изневяра. И то от страна на Галена, пише HotArena, цитирайки писмо на читател. Ето какво пише в писмото:

„Според запознати Галена е мачкала чаршафите с най-добрия приятел на Галин. Преди участие тя имала среща с любовника си, който я чакал пред луксозна къща. Галин от много отдавна подозирал съпругата си в изневяра, затова решил да я проследи и по този начин разбрал за долната и мръсната лъжа на Галена.

Той е изпаднал в шок от видяното. Информацията е от ,,приятелка'' на Галена, която твърди, че се е стигнало до бой между двамата мъже“.

Слуховете за изневяра от страна на Галена обикаляха интернет от много време, но съвсем естествено тя ги отричаше или не отговаряше на подобни въпроси. 

В категории: Лайфстайл


3
Коментара
Флагман.БГ Карнобатлия с голям гаф зад волана Карнобатлия с голям гаф зад волана 18/06/2025, Сряда 09:33 0
Ден на траур в Киев
Ден на траур в Киев 18/06/2025, Сряда 09:21 0
3
Коментара по темата
3.
МУРДЖО
02.04.2016 21:09:43
0
1
ОЧАКВАМ ДА МИ ОБЛИЖЕ ЗАДНИКА И МЪДУРИТЕ
2.
Крумов
02.04.2016 11:24:05
0
5
Какво пък си мисли тая 30 годишна мърша, която има вид и биология на 40 годишна леля. Че ще се тъпче с ботокс и че някой ще продължава да я ебе щото путката й е нещо по-специално от други. I don't think so
1.
taratora
01.04.2016 21:42:24
1
5
От тоя буклук кво да очаква
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Земетресение люшна "Житницата на България" Земетресение люшна "Житницата на България" За щастие трусът е лек Любопитно събитие в Бургас Любопитно събитие в Бургас Инициативата обхваща страната, мероприятия ще се проведат и в други големи градове Три каравани станаха на пепел в Бургаско Три каравани станаха на пепел в Бургаско Няма пострадали хора 56 хиляди млади българи ще показват знания 56 хиляди млади българи ще показват знания Ще се проведе матура по БЕЛ Поличбите за днес гласят... Поличбите за днес гласят... Ето какво Областният управител присъства на откриването на нов тракийски клуб Областният управител присъства на откриването на нов тракийски клуб Събитието стана в село Маринка България евакуира 148 души, сред които много чужденци България евакуира 148 души, сред които много чужденци Групата напусна Израел Предимно слънчево по Черноморието Предимно слънчево по Черноморието Ето прогнозата за времето Създателят на „Класик А“ с тежки думи към ректора на СУ заради закриването на радиото Създателят на „Класик А“ с тежки думи към ректора на СУ заради закриването на радиото Не е възпитателно да разрушиш нещо, създадено с много усилия, смъмри го Васил Димитров с отворено писмо до медиите  След 2 месеца в кома, издъхна лекарка, пребита от ревност След 2 месеца в кома, издъхна лекарка, пребита от ревност Има достатъчно свидетели и записи от камери, доказващи вината на злодея за загубата на прекрасната жена
Иранският аятолах с първо изявление след огромния конфликт! От Вашингтон и Техеран с гръмки твърдения Иранският аятолах с първо изявление след огромния конфликт! От Вашингтон и Техеран с гръмки твърдения Али Хаменей предрича триумф за страната си Австриец получи доживотна присъда за убийството на 16-годишен българин Австриец получи доживотна присъда за убийството на 16-годишен българин Момчето е било принудено да проституира Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие От американското разузнаване днес признаха, че няма информация Техеран да „върви“ в тази посока, каза Мартин Табаков Туристи се стреснаха от акули в... Туристи се стреснаха от акули в... Турция Тръмп: Контролираме небето над Иран Тръмп: Контролираме небето над Иран От Белия дом: Никой не го прави по-добре от добрите стари Съединени американски щати Хвали се с новото си гадже Хвали се с новото си гадже Карлеуша е влюбена Златните момичета от FIG ACRO в Бургас гостуват на Доналд Тръмп Златните момичета от FIG ACRO в Бургас гостуват на Доналд Тръмп Прие ги в Овалния кабинет, за да ги поздрави Парите не са всичко Парите не са всичко Оклахома има скромен бюджет за НБА, но отлична организация Владимир Путин ще посрещне... Владимир Путин ще посрещне... Президентът на Русия ще говори с лидера на Индонезия при визита на Субианто в РФ Жестока трагедия в Китай Жестока трагедия в Китай При експлозия починаха най-малко 9 работници
Кристин Лагард, ЕЦБ Кристин Лагард, ЕЦБ Назрял е моментът за глобално евро Виц на деня Виц на деня - Господине, вдигнете си ципа на панталона, че ще ви излети "птичето"!
- Спокойно, ще се върне! Нали "яйцата" му са тук...
Виц на деня Виц на деня - Рангеле, кое ти допада най-много в мен?
- Ракията на баща ти.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Хората, които пият, са много по-щедри от трезвениците."
КАТ
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори