Ловецът на бежанци на разпит в ОД на МВР в Бургас, десетки викат: Динко е герой!(ВИДЕО)
Динко отиде на разпит в ОД на МВР в Бургас спокоен. Определи БХК, подали сигнала срещу него, за "нещастници"
25 Март 2016, Петък, 12:29 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки: Иван КОЛЕВ„Смърт за Хелзинкския комитет“, зоват протестиращи
Ловецът на бежанци Динко от Ямбол точно в 13 часа днес влезе на разпит в Областната дирекция на полицията в Бургас на бул.“Христо Ботев“. Разследващ полицай го привика във връзка с прокурорско постановление за извършените граждански арести в Странджа на мигранти.Динко още от вчера призовава в социалните мрежи за подкрепа, в резултат на което пред Областната дирекция днес имаше над 50 души. Сред тях изпъкваше фигурата на Петър Низамов-Перата и неговите сподвижници (ВИЖ КОЙ Е НИЗАМОВ - ТУК), но имаше и обикновени хора, изказали своята съпричастност към Динко.
„Няма никакви основания да бъде привикван и задържан“, каза неговият адвокат пред Флагман.бг. Динко е още по-краен: „Това са пълни нещастници...тези Хелзинuския комитет. Изобщо не ми пука, да ти кажа. Аз съм си достоен българин и съм направил това, което трябва“, заяви най-известният жител на Ямбол пред наш репортер.
ВИЖ ВИДЕОТО!
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

КАЗА НА ВСИЧКИ , ЧЕ РАБОТИ САМО С ГОЛЯМАТА ПЕРА ОТ БУРГАС , ЗАЩОТО Е СТАБИЛЕН И СМЕЛ И НИКАКВИ ПОДЛОГИ...като ОЗБГ ...
Не знам защо Динко не пожела да стане член на шпионите от ОЗБГ или други псевдота ами са надушиха с голямата Пера и сега ходят заедно на границата. Гледайте Карбовски от вчера има ги на границата. Браво Пера...
Само Перата и Цивилните отряди за заяита на жените и вярата са истински патриоти в Бургас...
ЗАЩОТО НЕ ИСКАТ ДА СА НЕУДОБНИ НА ВЛАСТТА „ С КОИТО ИЗГЛЕЖДА СА МНОГО ДОБРИ ОТНОШЕНИЯ„ ДА НЕ КАЖА ИНТИМНИ !
Еми,,,, така патроотизъм не се прави... Защо Динко е част на Цивилните отряди за заяита на жените и вярата? а не на ОЗБГ? Защото знае ,ч е сте шпиони на куките , а Перата е стабилен маняк а не като вас мишоци правещи свирки на Бойко...
Какво стоите почвайте да слагате хубави плочки от камък, ремонтирайте тая комина сграда, всичките бордюри са криви и обрасали!!!! Вижте Холандците как си правят пътищата. Това е пълна цигания!!!!