Пенсионер се заби в маршрутка 2, жена е в болница
10 Февруари 2016, Сряда, 02:39 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Радостина ГЕОРГИЕВАШофьорът на Фиата отнел предимството на колата от Градския транспорт при ляв завой
Възрастен шофьор сече пътя на маршрутка 2 от Градския транспорт на кръстовището на бургаските ул. „Христо Ботев” и „Сливница”. Пенсионерът отнел предимството на водача на маршрутката при ляв завой и се натресъл в него.От инцидента няма тежко пострадали, но в бургаската болница е откарана жена, която е пътувала в колата от Градския транспорт. Останалите пътници са невредими след сблъсъка.
Малката кола буквално е смазана от дясната страна. Цялата врата е сгъната. По маршрутката няма сериозни щети.



В категории:
Крими
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието

И не трийте коментара флагман
Тези светлоотразители ще са причина за още много катастрофи защото никой неиска да си разбива колата и по някакъв начин се старае да ги заобиколи и често се виждат криволичещи коли по пътя
Поне като пускате новини бъдете точни и конкретни, защото информацията ви ИЗОБЩО НЕ Е ВЯРНА!!!
kamanite padat
-Да,къпя се
-Еми ,да вземеш да наебеш нещо ли...
_
Изпитващ към кандидат:
- Тук на картинката има трамвай, камион, автобус, колоездач. Кой трябва да премине пръв ?
- Маршрутката
- Къде пък я виждаш тая маршрутка ?
- А бе и на кръстовището я няма, пък винаги първа преминава.