Кобилкина показа новия си "жребец" Такис
12 Януари 2016, Вторник, 21:18 ч.
Той свирел на пиано и говорел френски
Сексоложката Наталия Кобилкина за първи път показа новия си приятел Такис пред списание LOVE style и говори открито за него. Двамата са заедно от няколко месеца и се запознали по работа. Започнали с бизнес вечеря и се оказало, че имат доста общи интереси и решили да се срещнат пак.
Такис има гръцки паспорт, но е живял и работил в Англия, Америка, Франция, завършил е в Швейцария. На 37 години е и е мениджър в чужда компания в България. „Той е с огромен потенциал, много е умен, грижовен и истински джентълмен. След развода, докато бях сама, един ден седнах и написах с какъв мъж бих искала да бъда. Имах и две странни желания - да ми свири „Лунната соната” на Бетховен на пиано и да говори френски. И знаете ли какво се случи? Бях много изненадана, когато един ден отидохме на ресторант и там имаше пиано. Той седна да свири и започна точно с „Лунната соната”. Така ме спечели. (Усмихва се.) И разбира се говори прекрасен френски”, разказва пред изданието Кобилкина. Тя не крои планове да създаде семейство отново, но не се е отказала да има три деца.
Сексоложката е в много добри отношения с бившия си съпруг Делчо, с когото бяха заедно 12 години. „Винаги ще бъдем приятели и близки души. Ние сме щастливо разведени и и си пожелаваме само най-доброто един на друг”, завършва Наталия. /БЛИЦ
В категории:
Лайфстайл






Счупен ли е българският F-16?
30/04/2025, Сряда 18:49
0

Фрапантен инцидент в България
30/04/2025, Сряда 18:40
0



Зодиите, които удрят първи и си отмъщават жестоко
30/04/2025, Сряда 18:00
0

Няма да повярвате с каква двуметрова риба зарибиха река Тунджа
30/04/2025, Сряда 17:40
0

Важно! Обявиха кога влиза в сила зелената зона в Бургас
30/04/2025, Сряда 17:20
0

Тази зодия е най-рядката в света
30/04/2025, Сряда 17:00
0



Признаци на безсъние и сънна болест
30/04/2025, Сряда 16:24
0





