Наглец в парка застрашава живота на ученици
Нагъл шофьор подкара колата си в парк, край място, където учениците провеждат часовете си по физическо и майки с колички се разхождат.
03 Декември 2015, Четвъртък, 09:01 ч.
Нарушителят подкарал колата си на място, до което учениците от Строителната гимназия провеждат часовете си по физическо
Наглец от София застрашава живота на ученици. Той подкарал колата си на място, до което учениците от столичната Строителна гимназия провеждат часовете си по физическо и по практика, алармира възмутен родител.
„Някакъв тип е решил, че алеите в Борисова градина са подходящи за движение и паркиране на автомобили. Това е място за разходки на възрастни и млади хора, майки с колички, велосипедисти и спортисти“, добавя Георги.
В категории:
Животът
Рейн падна до невиждано ниво, сушата задушава речния транспорт в Европа
В Равда стартира лятната арт работилничка на НЧ "Гоце Делчев -1943"
Гърция засили проверките по плажовете, глобите стигнаха 73 000 евро
Дунав разкри двама войници от Втората световна война в Будапеща
AI започна да прави неща, които никой не му е разрешавал
Нефтохимик привлече офанзивен халф
Бургаска област вече има близо 338 хил. жилища, сградите се увеличиха с 453 за година
Мароко се чувства окуражено: Влиянието на Тръмп е в светлината на прожекторите след катастрофата в Сеута
Съветник иска да направи секс парти в сградата на Общината, плаши със съд, ако му откажат
Трима маскирани нападнаха и изнасилиха млад мъж в Англия
Георги Рачев: Горещини до второ пришествие, идват до 39 градуса
Баба от Зидарово даде 5000 евро на ало измамник за спешна операция на близък
