Любо Бентлито обзаведе сексбомбата Кучкова с джип за 300 бона
07 Октомври 2015, Сряда, 20:45 ч.
Колата дошла с притурка луксозна почивка на баровския остров Миконос
Сексбомбата Елена Кучкова може спокойно да грабне приза за най-обгрижвана родна плеймейтка. Русокосата фурия преди година успя да оплете в мрежите си шефа на столичното ДПС Любомир Ников-Бентлито, чиято любов към нея е подплатена с голяма щедрост.Въпреки че Кучкова го дава доста разхайтено и не спира да залива социалните мрежи с полуголи фотоси с еротични препратки, явно политикът няма нищо против знойните й форми да бъдат обществено достояние, щом продължава официално да бъде мъжът до нея, пише столичен седмичник. В знак на обич Любо съвсем наскоро подарил на Елена чисто нов джип „Рейндж Роувър“, който е на пазара от броени месеци и разполага с всевъзможни видове екстри. Возилото крие под капака си 500 конски сили и струва нескромните 300 хиляди лева.
Кучкова обаче не се слави като много добър шофьор, тъй като миналата година спретна брутална катастрофа в центъра на столицата, от която излезе невредима, но малката й количка излезе пресована. За да бъде по-сигурна на пътя, плеймейтката решила да подметне тактично на своя любим, че иска по-мощен автомобил с по-големи габарити, който да й осигурява нужното спокойствие.
И не след дълго колата дошла с притурка луксозна почивка на баровския остров Миконос, на който отмаря световният елит. За добавката Бентлито се изръсил около 10 000 лв. Той обаче не могъл да се наслади пълноценно на релакса, тъй като Кучкова постоянно настоявала да я снима, за да дразни съперниците си.
В категории:
Лайфстайл
Слънчев бряг се пръска по шевовете: Хотелите са пълни на 100%
След „Одисея“ всички искат да посетят този малък остров край Сицилия
Внимание! 4 дни ограничения на АМ "Тракия"
Мъж е арестуван, след като се качи на покрива на болница и започна да се взира в пациентите
Войната в Украйна наля до 22 млрд. долара в режима на Ким Чен Ун
Разкриха тайник с 8 иракчани в микробус на границата с Гърция
Лекар предупреди за опасна грешка с климатика в жегите
Ето ги "ловците на педофили", пребивали Георги Кузев над час на Младежкия хълм (СНИМКИ)
Веско Маринов пусна слънчева централа за над 1 млн. евро край Полски Тръмбеш
Спецакция в Работнически жилища: Арестуваха Иван Стоянов с 25 грама марихуана
AfD дръпна със 7 пункта пред CDU/CSU в Германия
Задържаха Николай Тодоров от жк. "Меден рудник" след тест за три вида дрога зад волана
