НИМХ: Днес ще преобладава облачно време
07 Октомври 2015, Сряда, 10:47 ч.
Максимални температури между 17° и 22°, в София около 17°
Днес ще преобладава облачно време. Повече слънчеви часове ще има преди обяд над Източна България, но по-късно през деня и там облачността ще се увеличи. След обяд ще има валежи, на повече места в западните райони. В следобедните часове вятърът ще се ориентира от североизток, през нощта срещу четвъртък ще се усили, и с него ще започне да нахлува студен въздух. Максимални температури между 17° и 22°, в София около 17°.Атмосферното налягане ще остане по-ниско от средното за месеца, но привечер ще започне бавно да се повишава.
В планините ще бъде предимно облачно, след обяд с валежи, привечер на места в масивите от Западна България интензивни и с гръмотевици. Вятърът ще се ориентира от изток-североизток, ще е умерен до силен. Максимална температура на 1200 метра около 13°, на 2000 метра около 7°.
Преди обяд над Черноморието ще преобладава слънчево време, но по късно през деня облачността ще се увеличи и привечер ще завали дъжд. Вятърът ще се ориентира от изток-североизток и ще се усили. Максималните температури ще са 21° - 22°, колкото е и температурата на морската вода. Вълнението на морето ще е 2 - 3 бала.
В категории:
Пътна обстановка
Любовна афера между учителка и ученик завърши с условна присъда
Заплашиха с убийство вицепрезидента на САЩ Джей Ди Ванс
Проф. Кантарджиев с тревожна новина: Заешка треска удари България
Германски експерт: Изходът от войната в Украйна ще определи съдбата на Европа
Лондон изпрати изтребители F-35 в Кипър
Петролната блокада: Куба въвежда извънредни мерки
На НСИ ли да вярвам или на очите си, като сиренето от 9 евро стана 12?
Какви са реалните доходи на домакинствата в Европа
Човека-паяк обяви награда от $100 000 за следа към изчезналите с Ивайло Калушев
Живот върху гроб: вдовица намира подслон до последния дом на съпруга си
Грешка за 44 млрд. долара: борса заля пазара с биткойни и срина цената
Цените пак тръгнаха нагоре: зеленчуци, плодове и основни храни поскъпват ударно
