Любимката на публиката Тони Димитрова става Почетен гражданин на Бургас
17 Август 2015, Понеделник, 09:08 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка Радостина ГЕОРГИЕВАПредложението за присъждането на авторитетния приз е на кмета Димитър Николов
Певицата и любимка на публиката Тони Димитрова ще бъде удостоена с авторитетния приз „Почетен гражданин на Бургас”. Предложението е на кмета Димитър Николов и е входирано в Общинския съвет.
„Дискографията и песните на Тони Димитрова са познати в цялата страна. Тя е една от певиците с най-много участия, като ежегодно организира самостоятелни национални турнета, както и много концерти в чужбина. С тях тя вече е стъпвала на три континента. Успехите на Тони Димитрова се дължат както на безспорните й гласови качества, така и на човешките й достойнства – естественост, благородство и последователност. С годините Тони Димитрова се доказа като една от най-ярките емблеми на Бургас и популяризира родния си град през целия си житейски и професионален път до момента.”, мотивира се кметът Димитър Николов.
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид

Вижте , кои са били почетните граждани и ще разберете защо!
Колко ще и повишат пенсията сега?
A тя сигурно ще пее безплатно на кметските избори, да се отблагодари.
Кмета дето до вчера плачеше ма рамото на стар Английски убитак Роби, със глас на голямо нищо, днес почна да награждава общинско платени лелки...
Нито за инженери се чува нито за астрофизици, нито за математици!!!!
Докато сте на плажа да си прокарат пари, пенсии и награди!!!! Мпже и да мине номера!!
Никаква почит за някой който пял на окупаторите на свободна България. (Това са московската мафия)
след това са само комуни, гета и подземни улици, батки и руски лелки за смях.
Много почнахте да си целувате гъзовете във тая малка хайка от крадци на общински пари.
" дискографията и била позната в цялата страна" ---- отиди във Петрич или Видин да видим дали някой я знае. Щото ви е приятел на семейството, кмете. Почнахте да се награждавате като корумпирани социалисти, еба си пародията, а това че чрез тези връзки пропъдихте най талантливите музиканти на града сега да пеят опери във Мюних, Париж, Виена, те са тези които са почетните граждани на България и Бургас, не тази приятелка на семейството ти!