×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • От днес плащаме такса за посещение на фонтана Треви в Рим
  • Правят панорамна площадка на „Чудните скали“
  • Германия арестува петима за доставки на руски отбранителни фирми
  • Отвлякоха жена от автобус на автогарата в Плевен
  • Над 1200 снегорина обработвали пътищата у нас
  • Президентът започва консултациите за служебен премиер с ГЕРБ и ПП-ДБ
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Цистерна увисна фатално от мост на "Хемус", шофьорът виси само на колана си и крещи за помощ


Цистерна увисна фатално от мост на "Хемус", шофьорът виси само на колана си и крещи за помощ
Сиирджии много, снимки много, а човекът продължава да крещи, увиснал над бездната
13 Август 2015, Четвъртък, 22:11 ч.

От камиона изтича гориво и спасителите действат изключително внимателно, за да не се възпламени газта, алпинисти вече се катерят към крещящия човек 

Цистерна се е преобърнала на 36 км между първия и втория тунел на магистрала „Хемус”, съобщи bTV. Част от цистерната виси през моста и по информация на свидетели от нея тече гориво.
Превозното средство се е движело към София, но рязко е сменило курса си, навлязло е в насрещното платно и се е преобърнало.
Вероятната причина за катастрофата с цистерна на автомагистрала „Хемус” е спукана гума, съобщи Нова телевизия от мястото на инцидента, като се позова на свидетел, пътувал непосредствено след товарния камион. В момента шофьорът виси от прозореца на кабината, чуват се виковете му за помощ.
След като гумата гръмнала, цистерната преминала от едното платно в другото, премазала мантинелите и увиснала като по чудо над 7-метрова пропаст.
20 тонен кран пътува към инцидента с висяща през пропастта цистерна на магистрала "Хемус", съобщи bTV. В момента се предполага, че шофьорът все още не е изваден от кабината. Има ясна опасност от взрив на пътната артерия. Заради това движението е спирано още край Гара Яна.
Организирана е спасителна операция, ръководителите на екипите се обръщат към пътуващите с апел за търпение и разбиране, докато траят спасителните действия и обслужването на местопроизшествието, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Временно се спира движението по автомагистрала Хемус заради инцидент с цистерна на виадукта в района на Витиня, станал към 17.45 часа. Патрули на "Пътна полиция" спират автомобилния поток в двете посоки по магистралата – в района на с. Яна и в района на Ябланица.

В категории: Крими


1
Коментара
Флагман.БГ В коя страна правят най-много се*с? В коя страна правят най-много се*с? 02/02/2026, Понеделник 21:57 2
Флагман.БГ Има ли значение в колко часа закусваме Има ли значение в колко часа закусваме 02/02/2026, Понеделник 21:18 0
Флагман.БГ Февруари носи финансов успех за тази зодия Февруари носи финансов успех за тази зодия 02/02/2026, Понеделник 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Малкият дронго лъже на поразия, за да се храни Малкият дронго лъже на поразия, за да се храни 02/02/2026, Понеделник 20:20 0
1
Коментара по темата
1.
BALGARITE NA SAPUN
13.08.2015 21:52:34
3
1
OSVEN DA GLEDAT SEIR DA KRADAT I ZAVIJDAT,DRUGO NE UMEE BAI GANYU.ZATOVA V GAZOVITE KAMERI I NA SAPUN.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Вярващи от други градове разчистиха Бургаския манастир от падналото дърво Вярващи от други градове разчистиха Бургаския манастир от падналото дърво Сред доброволците, откликнали на зова за помощ на майка Ксения няма нито един бургазлия Дали Стефан Данаилов и днес би пял със същото настроение „Мама, я льотчика люблю“? Дали Стефан Данаилов и днес би пял със същото настроение „Мама, я льотчика люблю“? Докато едни политически „льотчици“ набират височина, други губят тяга и започват да пропадат Европейското първенство по стрелба събира 800 състезатели в Бургас Европейското първенство по стрелба събира 800 състезатели в Бургас Континенталният шампионат се провежда у нас за първи път от близо 30 години и превръща Бургас в център на европейската стрелба Инж. Петър Кънев приветства участниците в конференция, посветена на Освобождението Инж. Петър Кънев приветства участниците в конференция, посветена на Освобождението Чрез провеждането на конференцията беше отбелязана годишнината от Руско - турската освободителна война и отново бяха разисквани важни за историята въпроси Зловещи детайли за убийството в хижа „Петрохан“: И тримата са улучени в главата Зловещи детайли за убийството в хижа „Петрохан“: И тримата са улучени в главата По неофициална информация в изоставената хижа има оръжие Киберексперт: Дори и при хакерска атака, козметиците носят отговорност за камерите Киберексперт: Дори и при хакерска атака, козметиците носят отговорност за камерите Представителите на салона в ж.к. "Меден рудник", предлагащ лазерна епилация, отрекоха да са разпространявали кадри, но това не ги оневинява  Трима убити край изоставена хижа до Годеч, районът е блокиран от полиция Трима убити край изоставена хижа до Годеч, районът е блокиран от полиция Окръжният прокурор на София е на място, разследват се всички версии за кървавия инцидент Биткойн падна под 75 хиляди долара и пазарът остава под натиск Биткойн падна под 75 хиляди долара и пазарът остава под натиск Криптопазарът отчита масови ликвидации и липса на фактори за възстановяване Кола падна в река Лева край Враца след поднасяне на заледен път Кола падна в река Лева край Враца след поднасяне на заледен път Фолксваген "Голф" е напълно смачкан след инцидент на моста преди село Згориград   За тази фолкаджийка изневярата била нещо нормално За тази фолкаджийка изневярата била нещо нормално Скандалната певица открито заяви, че за нея няма нищо шокиращо в това една жена да кръшка
За бедстващите пенсионери все няма пари За бедстващите пенсионери все няма пари За кратко време тези хора плюят на честта и достийнството си, губят ума си, смятат пенсионери Фирми от ОАЕ преговарят за част от активите на "Лукойл" Фирми от ОАЕ преговарят за част от активите на "Лукойл" Във фокуса е търговският филиал "Литаско", който притежава бургаската петролна рафинерия  София кръсти улица на Тери Пратчет София кръсти улица на Тери Пратчет Той е най-продаваният автор във Великобритания през 90-те години на XX век. Марин Петков е близо до трансфер в Саудитска Арабия Марин Петков е близо до трансфер в Саудитска Арабия Левски договори процент от бъдеща продажба, а Билал Бари води преговорите Без Карлос Алкарас на ATP 500 турнира в Ротердам Без Карлос Алкарас на ATP 500 турнира в Ротердам Световният номер 1 е съобщил, че има нужда от почивка Цената на златото и среброто спада под натиска на поскъпването на щатския долар Цената на златото и среброто спада под натиска на поскъпването на щатския долар Рязката разпродажба от 2024 г. продължава да определя пазара на благородни метали на фона на политиката на Федералния резерв Товарен кораб за Бургас аварира в Босфора Товарен кораб за Бургас аварира в Босфора Корабът е бил изведен от опасната зона с помощта на два влекача и впоследствие закотвен в пристанището Бююкдере, информира „Хабер7“ Осъденият до живот Стив Райт призна за още едно убийство Осъденият до живот Стив Райт призна за още едно убийство Серийният убиец от Съфолк се призна за виновен в убийство, извършено 9 години преди серията престъпления в Ипсуич Почина 10-месечната внучка на Снуп Дог Почина 10-месечната внучка на Снуп Дог Дъщерята на рапъра Кори Броудъс съобщи трагичната новина в социалните мрежи Четирима души починаха, след като лепнаха „мистериозна болест“ на популярна туристическа дестинация Четирима души починаха, след като лепнаха „мистериозна болест“ на популярна туристическа дестинация Заразата обикнове се предава чрез храна, вода и хора и се причинява от замърсени изпражнения
Драгомир Стойнев, БСП Драгомир Стойнев, БСП Триъгълникът на властта се превръща в Бермудски, който поглъща политици, несъгласни с мнението на улицата
Виц на деня Виц на деня - Дядо, как се запозна с бабичката?
- По интернет.
- Ама по онова време не е имало интернет?!
- Чакай бе, ти за коя бабичка питаш?
Виц на деня Виц на деня - Какво работите?
- Ланшафтен дизайнер.
- А на практика какво означава?
- Карам булдозер.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Кое е най-ужасното нещо, което сте правили за пари?
- Да ходя на работа!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори