Бойко Борисов: До 30 минути оградата на пътя Созопол-Приморско ще бъде премахната
„Кметът мотивира действията с това, че плажът е неохраняем ", обясни премиерът
Ключови думи:
кмет, Созопол, Панайот Рейзи, премиер, Бойко Борисов, плаж, Алепу, ограда, заграждения, път, Бургас, Флагман
28 Юли 2015, Вторник, 14:45 ч.
Автор: Флагман.бгПремиерът сe разбрал с кмета на Созопол Панайот Рейзи
Току-що разговарях с кмета на Созопол Панайот Рейзи. Увери ме, че до 30 минути оградата на пътя Созопол-Приморско ще бъде премахната. Това написа министър-председателят Бойко Борисов в официалния си профил в социалната мрежа „Фейсбук”.„Кметът мотивира действията с това, че плажът е неохраняем и се разбрахме да осигурим няколко спасителни поста, за да могат почиващите спокойно да се наслаждават на почивката си”, пише премиерът Борисов.
Припомняме, че в последните няколко дни се разрази истински скандал заради бариера, поставена на стария път, ограничаваща достъпа до плажа "Алепу". По-рано днес кметът Панайот Рейзи обясни причините за преграждането на пътя. (ВИЖ ТУК)
В категории:
Созопол
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Джазче събира звезди от различни краища на света в Лозенец
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса

ПР: Ами тука аверчетата от Дюни и маняците от св. Тома се оплакваха, че колите, такова, им минават през комплексчетата...
ББ: Абе ти си наистина малоумен! В празната ти кратуна не се ли завъртя мисъл, че сме в предизборна кампания и ТОЧНО ТАКИВА ПРОСТОТИИ ТРЯБВА ДА ИЗБЯГВАМЕ!!!
ПР: Ами аз такова, защото нали... То ще пуснат някой лев за кампанията...
ББ: Тъпанар недоклатен, заграждения да ги разкарате МОМЕНТАЛНО, щото хич не обичам медиите да ми задават неудобни въпроси за галфоните в партията МИ! Нали съм ясен, или ще трябва да ти трясна един орган по китарата?
ПР: Разбира се, г-н Борисов! Ще се покрия за малко при кошутите в Ропотамо и ще наредя в скоро време да го отпушим плажа до края на изборните простотии.
ББ: До 30 минути да ги няма, щото това ще кажа току що на гладните журналистчета! Ако ме издъниш, ще ти бера лайката!
Каза бате Бойко.