Ужас! Руснак с триколка влачи метри 2-годишно дете в Морската градина на Бургас
Това е мястото, на което е станал нелепия инцидент. Момиченцето е отведено в Спешния център на МБАЛ-Бургас, където лекари установяват състоянието й
24 Юни 2015, Сряда, 20:19 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Боряна ТЕНЧЕВАТуристът буквално отнесъл момиченцето от ръцете на майка му
Руснак с триколка с бясна скорост отнесе от ръката на майка му 2-годишно момиченце и го влачи метри по крайбрежната алея в Морската градина на Бургас.Районът в този час ври от хора, но на чужденеца очевидно изобщо не му е пукало и е карал бясно атрактивното возило, без изобщо да съобрази, че има много пешеходци, повечето от тях семейства с деца.
Момиченцето има рани по главата, ръката и краката. Руснакът е отведен в Пето РУП, където ще даде и алкохолна проба. Детенцето е в Спешния център.
„Караше като луд, бяхме много хора с деца и се разхождахме спокойно, когато мина за миг и просто откъсна малката от майка й“, казаха потресените близки на раненото детенце.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
В категории:
Бургас
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи

Друг е въпросът, че трябва да имаш и малко мозък в главата и на такива места да караш внимателно и с ръце на спирачките. Велоалеите са създадени за придвижване, не за състезания и движението по тях трябва да става със скорост отговаряща на условията наоколо. ако има деца, домашни любимци или дори само много хора, трябва да се намали скоростта и да се кара с повишено внимание. Аз лично отдавна спрях да звъня със звънеца и да подвиквам на хората, които специално по тази алея вървят постоянно
/ да те еба в устата , малоумник /
Най простата паплач която никога не е имала демокрация, никога, никога, това е монголския кханат също известен като Русия заради 2-3 милиона финландци и славяни които те откраднаха от Европа и от нас.