×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

В ж. к. „Меден рудник” изтрещяха: Майки качват в нета бебета с цигари в уста (ОБНОВЕНА)


В ж. к. „Меден рудник” изтрещяха: Майки качват в нета бебета с цигари в уста (ОБНОВЕНА)
Неодобрение и вълна от негативни коментари предизвика фотосът на тази безотговорна майка
21 Юни 2015, Неделя, 13:58 ч.
Автор: Флагман.бг

Вместо биберон, децата смучат фасове


Млади майки от Бургас се състезават коя да качи по-откачена снимка на детето си във Фейсбук, за да натрупа популярност. Новата игра обаче не е толкова безобидна. Втори кадър как майка тика цигара в устата на бебето си обикаля в интернет и става повод за възмущението на потребителите.

Във фейсбук групата „Мамите на Бургас” се разпространява снимка на майка от ж. к. „Меден рудник”, която позира с бебето си на ръце. Вместо биберон обаче, детето е налапало цигара. Неодобрение и вълна от негативни коментари предизвика фотосът на безотговорната майка.

Флагман.Бг получи и още един кадър от профила на бургазлийка от същия жилищен комплекс, която собственоръчно тика незапалена цигара в устата на бебето си под зоркия поглед на по-възрастна жена, която го държи.



Минути след публикацията на Флагман.Бг на редакционния ни телефон позвъни жената от главната снимка, която заяви, че детето лапнало дъвка, а не цигара. "Бебето не е мое, луди ли сте? Аз имам 7-годишно момиченце. Това е детето на комшийката, тя си носи отговорността, щом ми го е дала. Уверявам ви, че това са дъвки", обясни жената, която вече е изтрила и снимката от профила си. 


Ето и кутията с дъвки, които тя изпрати
като доказателство


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
25
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Най-романтичната зодия в хороскопа Най-романтичната зодия в хороскопа 22/03/2026, Неделя 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Пица на фурна - лесно и вкусно Пица на фурна - лесно и вкусно 22/03/2026, Неделя 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Коя зодия е най-опасна, когато се ядоса Коя зодия е най-опасна, когато се ядоса 22/03/2026, Неделя 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Крем карамел - класическа рецепта Крем карамел - класическа рецепта 22/03/2026, Неделя 20:00 0
25
Коментара по темата
25.
_nib_
22.06.2015 18:12:30
0
1
Я да видим.Къде публикуват снимки?В ало Бургас може би.Неееее.В лайняната дупка Facebook.
24.
glory
22.06.2015 11:50:42
2
1
Регистрирай се в българската социална мрежа,която плаща за вашата активност.
Качвай снимки ,харесвай ,споделяй,пиши коментари играй игри и се забавлявай и за всичко това ти се заплаща.

Регистрирай се направо от този линк
http://pal.bg/?ref=o0camo8j33
23.
Иванова
22.06.2015 10:02:37
0
9
Само един поглед върху коментарите е достатъчен, за да се види кой колко е грамотен, без значение дали живее в М.Рудник или в "центъра" на Бургас. Потомствените бургазлии са нищожно малко количество на фона на всички останали, които си приписват "гражданство" и си позволяват да дават квалификации от сорта на "селяк", "боклук", "маймуна" и други подобни епитети, използвани по-долу в коментарите.
22.
Неземни тъпаци!!!
22.06.2015 09:54:10
5
6
Човек да не качи снимка с дъвка, заек или т.н. Мощно глупаци без капка чувство за хумор и мозък братче...
21.
Логика
22.06.2015 09:44:44
0
4
И какво общо има М.Рудник, като локация и миндила, който се чуди, как да се изложи повече в мрежата? Това някакъв регионален шовинизъм ли е що ли?
20.
мн зле
22.06.2015 09:17:50
1
12
Важно е каква асоциация прави детето а не дали е цигара или и дъвка. Ако ще и солета му дай и му кажи че пуши, тва е тотална простотия женооооо
19.
Bai emigrant
22.06.2015 03:31:23
2
6
Az imam snimki ot 4, 5 godishen s cigari pak tva e back In 1990 1992 ra ama mama I baba Nqmaha net da gi kachat....
18.
ludi hora a ludiludi horaa
22.06.2015 00:40:10
1
3
teq sa kato obre nidqlko aide bie pisa pisano maliele
17.
usa
21.06.2015 23:37:18
11
5
ВСИЧКИТЕ СТЕ СЕЛЯНИ В БЪЛГАРИЯ
него ли разбрахте !!!!!!!!!!!
16.
да да верно е
21.06.2015 20:57:52
10
6
Меден курник е най скапания комплекс там преместеха всички цигани и акацаджии,и комлукчани!!!
15.
да да верно е
21.06.2015 20:57:42
8
7
Меден курник е най скапания комплекс там преместеха всички цигани и акацаджии,и комлукчани!!!
14.
ей шушляци
21.06.2015 20:50:25
2
12
МЕДЕН РУДНИК Е КВАРТАЛА НА БЕЗСМЪРТНИТЕ . само кметчето къде излъга като дърт циганин ,че маха ВСИЧКИ ЛАМАРИНЕНИ ГАРАЖИ
13.
Payner
21.06.2015 20:25:05
4
16
Забрана на чалгата със закон, ядрото на българската селяния, простащина, селяндурски маниери и прочие!!
12.
ДОБАВЕТЕ КОМЕНТАР
21.06.2015 19:48:50
2
15
Ще става и по-зле тук в България останаха много малък процент нормални хора,не ми се мисли за бъдещето на България,то няма да е никък светло.
11.
ili
21.06.2015 19:12:44
6
11
Там в МР 99.9 са мега спрели селтаци!
10.
Уй
21.06.2015 19:06:03
4
8
Velika Bulgaria , със сигурност Холандските деца са по-грамотни от теб. :)
9.
г-н Ганьо Чорбаджийски
21.06.2015 18:33:51
3
16
аз като ви разправям че този народ тотално се изврати вие не ми вярвате
8.
пешо кура
21.06.2015 18:17:08
5
7
ТАМЕ ПЛАНЕТАТА НА МАЙМУНИТЕ
7.
bg
21.06.2015 17:28:57
3
25
И какво като е дъвка каква асоциация прави детето
6.
Velika Bulgaria
21.06.2015 17:23:05
10
18
С пък в Холандия учениците говорят Английсли перфектно вече на 14 годишна възраст и са готови за търговци.....наште убитаци още цигари слагат в устоте си....
5.
КМА
21.06.2015 17:12:28
8
9
Only Меден Рудник!
4.
Стамен
21.06.2015 16:55:25
1
36
На бас,че са чалгарки!
3.
аз
21.06.2015 16:29:17
19
25
В мйдйен шнурник сички са от покрайнините и сйелата къде сливйенско и ямбулско.само изтрещялници.
2.
ТОВА НЕ СА МАЙКИ
21.06.2015 16:23:30
6
66
ТОВА СА БОКЛУЦИ, КОИТО ВЪЗПИТАВАТ БОКЛУЦИ И ЗАТОВА ОБЩЕСТВОТО СТРАДА ОТ ТАЗИ ПАПЛАЧ!!!
1.
1
21.06.2015 16:22:54
6
63
И не само това,масово съм виждал шофьор с бебе в него. Учи го да кара ли? Баси ганьовците прости
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Студен обрат в края на март, мощен циклон носи дъжд и мокър сняг Студен обрат в края на март, мощен циклон носи дъжд и мокър сняг След 27 март максималните температури в страната ще бъдат между 8°C и 10°C, в планинските райони ще паднат под -2 градуса Дългоочакваното бургаско дерби препълни обновената зала „Младост“ (СНИМКИ/ВИДЕО) Дългоочакваното бургаско дерби препълни обновената зала „Младост“ (СНИМКИ/ВИДЕО) Близо 1500 гледат сблъсъка между „Нефтохимик 2010“ и „Деа Спорт“ в преобразеното спортно бижу на ж.к. „Славейков“ В този кадър виждате 500 милиона долара В този кадър виждате 500 милиона долара Ако съдбата ви отведе към Барселона, оставете за миг Саграда Фамилия и шумните булеварди. Насочете се към марината зад градския Аквариум. Там ви очаква впечатляваща гледка Инж. Петър Кънев: Утре ще бъде приет най-големият бюджет в съвременната история на българския волейбол Инж. Петър Кънев: Утре ще бъде приет най-големият бюджет в съвременната история на българския волейбол Първият вицепрезидент е сред официалните гости на церемонията по откриването на реновираната зала „Младост“ в Бургас по покана на президента Любо Ганев Шефовете на МВР да се подлагат на детектор на лъжата, предлага нов законопроект Шефовете на МВР да се подлагат на детектор на лъжата, предлага нов законопроект Идеята не е нова, но според експерти пак няма да се реализира   Лошото момче на българското кино стана на 55 години Лошото момче на българското кино стана на 55 години Снима се е в редица български и чуждестранни филмови продукции Бедните да спрат да купуват имоти, за да се успокои пазарът, зове този брокер Бедните да спрат да купуват имоти, за да се успокои пазарът, зове този брокер Силно се надявам бедният купувач от тази година да се откаже, обяви Димитър Калайджиев Непълнолетен предизвика пожар в горска територия Непълнолетен предизвика пожар в горска територия Изгорели са около 30 декара сухи треви и храсти Днес погребаха 15-годишния Алекс Днес погребаха 15-годишния Алекс Сашо е от онези редки души, които носят нещо повече - тиха сила, доброта, светлина Колко ще ни струва трапезата на Великден Колко ще ни струва трапезата на Великден Експертите прогнозират, че за четиричленно семейство, скромна великденска трапеза с традиционни продукти ще струва поне 100 евро
Седем причини, поради които Тръмп не печели войната с Иран Седем причини, поради които Тръмп не печели войната с Иран Затварянето на Ормузкия проток от Иран е важен момент от разрастващия се конфликт, тъй като проливът е основен пункт за износ на петрол Светът е на ръба - LNG доставките от Персийския залив спират до 10 дни Светът е на ръба - LNG доставките от Персийския залив спират до 10 дни Но много превозвачи на втечнен природен газ, които са заредили в Катар и Обединените арабски емирства, вече са били на път към дестинациите си преди началото на войната на САЮ и Израел срещу Иран Арестуваха дрон на bTV в забранена зона, където се стреля без предупреждение Арестуваха дрон на bTV в забранена зона, където се стреля без предупреждение Целта на вдигането на дрона била да се снима кемперът от случая с трите трупа на Околчица, който е под въоръжена охрана там Съседите от Северна Македония ни показаха как се прави - намалиха ДДС-то на горивата от 18 на 10 % Съседите от Северна Македония ни показаха как се прави - намалиха ДДС-то на горивата от 18 на 10 % Цената на горивото при съседите ще поевтинее с 6 - 7 денара (9 - 11 евроцента) за литър Турция се опитва да изведе 14 кораба , блокирани в Ормузкия проток Турция се опитва да изведе 14 кораба , блокирани в Ормузкия проток След блокирането на протока от иранските действия в зоната останаха 15 турски кораба, но един успя да премине, след като получи разрешение от иранските власти Какво поскъпна най-много през последната седмица Какво поскъпна най-много през последната седмица Скокът е най-сериозен при домати, ябълки, банани 20-те най-големи авиокомпании в света са загубили около 53 милиарда долара заради войната в Иран 20-те най-големи авиокомпании в света са загубили около 53 милиарда долара заради войната в Иран Изпълнителният директор на EasyJet Кентън Джарвис заяви, че конфликтът е най-тежката криза за сектора, откакто пандемията блокира въздушното пространство през 2020 г Извънредно! БМВ се размаза в ТИР, има загинал човек Извънредно! БМВ се размаза в ТИР, има загинал човек По неясни причини, шофьорът е загубил контрол над управлението на колата, тя се е завъртяла и се е ударила странично в идващ насреща ТИР със софийска регистрация Енергийната война излиза извън контрол Енергийната война излиза извън контрол Дори страните да успеят да постигнат мирно споразумение, последиците няма да изчезнат веднага Бившият US разузнавач Скот Ритер: 200 000 войници ни трябват за освобождаване на Ормузкия проток Бившият US разузнавач Скот Ритер: 200 000 войници ни трябват за освобождаване на Ормузкия проток Тръмп не може да допусне да отидем на междинните избори като президент, загубил войната и затова ще се опита да компенсира със завземането на Куба, коментира той
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Русия може скоро да премине към телеграфи и коне Виц на деня Виц на деня Той нежно плъзна бикините й настрани... за да може да събере всичките си чорапи на простора. Виц на деня Виц на деня - Професоре, този семестър имах проблеми, не съм подготвен, вероятно ще ме скъсате на изпита...
- На бас на пет стотака, че ще успееш да го вземеш?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Никога няма да разбереш дали можеш, ако не опиташ.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори