Ремонтът на автогара „Юг“ пред финал, приключва през юли (СНИМКИ)
05 Юни 2015, Петък, 14:21 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Иван КОЛЕВПроектът се изпълнява от "Трейс груп холд" АД
Изграждането на автогара „Юг“ ще приключи в края на юли, съобщиха от фирмата-изпълнител. Към днешна дата са приключили основните ремонтни дейности. Изграден на груб строеж е терминалът. Наш репортер бе допуснат в обекта-гордост на Бургас. Впечатление направи интересната архитектура.Успоредно с изграждането на обекта върви тече и подмяната на подземната инфраструктура, както и изграждане на канализация за дъждовната вода. Дейностите се извършват от ВиК-Бургас.
Припомняме, чеизграждането на новата автогара „Юг“ е част от мегапроекта за Интегриран градски транспорт на Бургас. Обществената поръчка спечели „Трейс груп холд“ АД с оферта от 5,715 млн.лв.
Пред финал е и ремонтът на жп гарата в Бургас. Часовниковата кула от седмица свети в жълт цвят и определено впечатлява бургазлии.
В категории:
Бургас
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор

информативно да ви кажа че в
Щатите в момента се прави РЕКОНСТРУКЦИЯ на стадион за над 500 милиона долара !
ПРОСТ НАРОД СМЕ. !
Май пак опитваме да скрием комисионните?
Аз вече не чета такива постове и ми е много по-добре. Спрете да ги четете и Вие и няма да се ядосвате на идиотски мнения...
Ave kakvo pravite be hora!!!
Tribvashe da e fluidno, i ne da sturchat ramkite kato che li nekadurnik go e pravil. Sushto triabva da e obshirna i visoka da moje da se disha.
Da moje da ima platna za reklama, za da moje da se izdurja avtogarata sama ot biznesite. Sushto bezplaten nai burz internet triabva da ima.
Pomnete che staria Burgas e praven ot Italinski i Sveizarski arhitekti.