Бургазлия: Кой идиот разчерта паркоместата пред "Кауфланд" в ж.к."Славейков"?
05 Юни 2015, Петък, 13:18 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Иван ВАСЕВНадявам се компетентните органи да се намесят, пише ни Иван Васев
Кой идиот е допуснал пешеходна зона да се забива в паркомясто пред "Кауфланд" в ж.к."Славейков". Това пита нашият читател Иван Васев, който ни изпраща и снимка, за да онагледи ситуацията."Уважаема редакция,изпращам Ви снимка от паркинга пред Кауфланд в ж.к. Славейков, от която се вижда съвсем ясно недоглеждането при маркировката на местата за паркиране или мястото на пешеходната пътека не е там! Тук често има пререкания между пешеходци и водачи на паркирали автомобили. Надявам компетентните органи да си свършат работата по случая", пише Васев.
В категории:
Вашият сигнал до ФЛАГМАН
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"

Друг е въпроса, че пешеходната зона излиза точно между двете парко-места. Излиза че някой се е постарал поне да може да се минава въпреки че е направена не на място.
Възможно би било да се направи една лента на паркинга с маркировка на която да не се паркира но нима нашите граждани щяха да спазват правилото?
Те половината спират пред магазина и отстрани на не разчертани позиции за да не им заслабнат големите Г**ове ако минат 30 метра повече да си купят кифтета...