Община Бургас пуска Централния плаж с безплатни чадъри и шезлонги
26 Май 2015, Вторник, 13:32 ч.
До момента са направени две дезинфекции, а през тази седмица ще бъде извършено цялостно почистване на плажната ивица
Централен плаж, който се стопанисва от Община Бургас, ще предложи много удобства за приятна почивка. Сезонът стартира на 1 юни, а жителите на града и туристите могат да ползват напълно безплатно 250 чадъра и 150 шезлонга.От началото на следващия месец на ивицата ще заработят 5 спасителни поста. Те ще бъдат обслужвани от 10 спасители и един старши спасител. Заедно с тях е осигурено медицинско лице и необходимата апаратура за оказване на помощ при инциденти. От месец юли броят на спасителите ще бъде увеличен на 15 души, което ще гарантира пълното обезопасяване на ивицата през най-натоварените летни месеци.
Плажът ще е оборудван и с нужния брой душове и съблекални. На всички входове ще има разположени санитарни възли. Ще бъде осигурен свободен достъп за хората с увреждания.
До момента са направени две дезинфекции, а през тази седмица ще бъде извършено цялостно почистване на плажната ивица.
Спортът присъства осезаемо и през този летен сезон на тази локация. Централен плаж ще има 2 футболни, 2 волейболни игрища, както и два терена за плажен тенис. На тях ще се провеждат различни състезания от календара на Община Бургас.
В категории:
Бургас
Какво ще ни донесе любовта на 24 декември
Самолетът на началника на генщаба на либийската армия се разби край Анкара
Как да избегнем семейни конфликти по време на празниците - съвети за хармония
Доброволци от Айтос зарадваха 100 пенсионери в нужда преди Коледа
Пациентите плащат двойно за жизненоважни медикаменти
Истината за отрязаното ухо на Ван Гог
Катя Илиева напуска телевизията на Слави Трифонов
В сезона на Козирога кой ще се радва на личен растеж
Ето защо обмяната на левове в евро става по-достъпна
Спазвайте тези традиции, за да осигурите щастие и късмет през новата година
Купувачите на имоти в София искат простор, а във Варна залагат на кварталите
Германия се опитва да изправи икономиката си, като същевременно укрепва отбраната

- Александровска да стане зелена зона за пешеходци-всеки бург по левче за преминаване
- Фердинандова - да има ГрадскиКПП братчедите да плащат за влизане
- Морска гара - постоянно сменяща се изложба с фотографии на туристически пристанища с вход .Така ще се компенсира липсата на посещения на круйзери а и ще има приходи.
- Тройката с тунела - по левче за всеки посетител на силни усещания.
Много яко нали . Only income