×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Петролът поевтиня след споразумението между Ирак и Турция
  • МиГ-29 по тревога: Полша реагира на руски разузнавателни полети
  • Такси вдигат цените на уредите за дома
  • След 29-часово прекъсване: Възстановиха тока в Куба
  • Скандал в хижа „Камен дел” завърши с изстрели
  • Турция отправи остри критики към Гърция, напрежението в Източното Средиземноморие се изостря
  • Зеленски призовава Тръмп и Стармър да се срещнат и да намерят общ език
  • Снаряд падна в близост до иранската атомна централа в Бушехр
  • Разследват смъртта на млада жена в софийска болница
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Момиче с тумор в главата се нуждае от 50 000 лева, фолк дивата Десислава й помага


Момиче с тумор в главата се нуждае от 50 000 лева, фолк дивата Десислава й помага
Искам да продължа да уча и да сбъдна мечтите си, казва 19-годишната Диана Поибренска. Тя страда от злокачествен меланом.
18 Март 2015, Сряда, 14:57 ч.

19-годишната Диана Поибренска трябва спешно да бъде оперирана, лекарите в Турция й дават шанс да оздравее

Искам да продължа да уча и да сбъдна мечтите си, каза пред камерата на Нова телевизия 19-годишната Диана Поибренска, която страда от злокачествен меланом в областта на главата. За да ги изпълни обаче девойката трябва спешно да бъде оперирана. Турски лекари са й дали шанс, че ще оздравее, но офертата от клиниката, където може да бъде извършена животоспасяващата операция, е за 100 000 лева. Половината от средствата вече са събрани. Остават обаче още 50 000 лева, които делят 19-годишното момиче от живота.
Пред камерата на Нова телевизия фолк дивата Десислава, която организирала концерт в помощ на Диана, сподели, че е разбрала за болестта на девойката от самата нея. 13 000 лева са събрани от благотворителната акция, в която се включили известни изпълнители.
„Срещнах момичето в един клуб в Пазарджик. То не дочака да свърши участието ми и дойде при мен. Тогава разбрах, че се нуждае от помощ. Цвети и Анелия приеха идеята да помогнем. Те веднага се отзоваха“, добавя Десислава.
Диана живее със силна болка в главата, заради която не спи и не чува с едното ухо.
Можете да направите дарение на сметка в Raiffeisen Bank с номер: BG34RZBB91551004908111
Титуляр на сметката е: Диана Стефанова Поибренска

ОЩЕ ПО ТЕМАТА:

Девойка със злокачествен меланом се нуждае от 100 000 лева за лечение

В категории: Лична драма


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
5
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Питка със сирене и яйца Питка със сирене и яйца 18/03/2026, Сряда 21:20 0
Тервел ИЛИЕВ Коя зодия има най-силна интуиция Коя зодия има най-силна интуиция 18/03/2026, Сряда 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Боб чорба по стара рецепта Боб чорба по стара рецепта 18/03/2026, Сряда 20:20 0
Флагман.БГ Ползите от ежедневното ходене пеша Ползите от ежедневното ходене пеша 18/03/2026, Сряда 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Коя зодия е с най-труден характер Коя зодия е с най-труден характер 18/03/2026, Сряда 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ Коя зодия е най-ревнива Коя зодия е най-ревнива 18/03/2026, Сряда 18:40 0
5
Коментара по темата
5.
5
26.03.2015 15:43:55
0
1
брееей не го очаквах от проста чалгарска свиня !!! дано да е истина !!!
4.
Гъзи
18.03.2015 18:51:09
0
2
Десислава е родена с половин мозък , който никога не е използвала(закърнял). Така че е похвално че го е дарила на мумичиту, не знам само с какво ще му помогне това на туй мумичи. Със същия успех можеха да му трансплантират русенско варено.
3.
грозно и жалко
18.03.2015 15:13:19
3
0
Смех, туморът наречен чалга до там я е докарал че да си прави реклама с подобни неща и в същото време нацията се изпотрепа с припеви като "бясно карай на червено"
2.
TONY
18.03.2015 13:37:08
0
8
гледах клипа с призива на "звездите" за помощ на момичето и се чудя,що тази мазна свиня Цветелина Янева,примерно, не си даде (продаде)4-5 от марковите парцали,с които демонстрира "класата" си благотворително,и ето половината сума ще е събрана само от нея.Та така и другите.Обикновените хора най-помагат за всякакви такива каузи,това е
1.
аз
18.03.2015 12:34:06
0
12
Не само Десислава,ами цялата фолк гилдия да последват примера и а не само показност !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Москов събра бизнеса в Бургас и отсече: „Синя България“ ще е изненадата, време е за кордон и срещу Пеевски, и срещу Радев Москов събра бизнеса в Бургас и отсече: „Синя България“ ще е изненадата, време е за кордон и срещу Пеевски, и срещу Радев Съпредседателят на "Синя България" представи и водача на листата на Коалицията за Втори МИР-Бургас Пастори на предизборен лов, 40 арестувани при акция срещу купуването на гласове Пастори на предизборен лов, 40 арестувани при акция срещу купуването на гласове Между 50 и 150 евро вземат продажните гласоподаватели Оператор на ел.тротинетки под наем в Бургас предлага компромис - ограничават скоростта им между 00:00 и 05:00 ч. Оператор на ел.тротинетки под наем в Бургас предлага компромис - ограничават скоростта им между 00:00 и 05:00 ч. Оперативният мениджър на „Болт” е изпратил аргументирано писмо до ОбС, вижте го Думите на Азис за Фреди Меркюри предизвикаха буря: Той е един шизофреник, който подскача, вика и крещи Думите на Азис за Фреди Меркюри предизвикаха буря: Той е един шизофреник, който подскача, вика и крещи Изказване на краля на фолка в „Като две капки вода“ отприщи вълна от реакции и остър дебат онлайн Ограничават активната лента в тунел „Витиня“ към Варна Ограничават активната лента в тунел „Витиня“ към Варна Трафикът в тръбата за Варна ще минава по изпреварващата лента до 15 ч. на 20 март заради ремонт по дренажната система Каква символика видяха партиите в номерата на изборната бюлетина Каква символика видяха партиите в номерата на изборната бюлетина ЦИК разпредели номерата за изборите на 19 април Секретар на СИК отива на съд за преправяне на изборни резултати Секретар на СИК отива на съд за преправяне на изборни резултати Обвиняемият е привлечен към наказателна отговорност за три престъпления при изборите през 2024   Енергийната комисия подкрепи решение България да поиска временно спиране на търговията с емисии в ЕС Енергийната комисия подкрепи решение България да поиска временно спиране на търговията с емисии в ЕС Проектът задължава МС да постави темата на Европейския съвет на 19 и 20 март на фона на ръст на енергийните цени и спор в ЕС за бъдещето на въглеродния пазар ЕК даде насоки за прилагане на правилата за внос на газ в ЕС ЕК даде насоки за прилагане на правилата за внос на газ в ЕС Мярката цели да предотврати забавяния в доставките на природен газ при напрежението около Ормузкия проток, без да променя плана за спиране на руския внос Радев ще се бори с 21, ГЕРБ са 15, ИТН - номер 1 Радев ще се бори с 21, ГЕРБ са 15, ИТН - номер 1 На предстоящия вот ще участват 14 партии и 10 коалиции    
Мощната експлозия в Рияд, пламъци и над Рас Лафан след ирански удар Мощната експлозия в Рияд, пламъци и над Рас Лафан след ирански удар Властите в Техеран се заканиха да изгорят до основи цялата петролна инфраструктура на противника в отговор на ударите по ирански нефтени съоръжения В тази страна въведоха 4-дневна работна седмица заради Иран В тази страна въведоха 4-дневна работна седмица заради Иран Вcяĸa cpядa щe бъдe пoчивeн дeн дo втopo нapeждaнe Полша планира забрана на телефоните в училище за ученици под 16 години Полша планира забрана на телефоните в училище за ученици под 16 години Министърът на образованието Барбара Новацка обяви старт от 1 септември 2026 г., а отделно се подготвя и ограничение за достъп до социални мрежи за деца под 15 години Арестуваха невинен заради грешка на изкуствен интелект Арестуваха невинен заради грешка на изкуствен интелект Система за лицево разпознаване го обърква с крадец, задържат го 10 часа Летище Берлин спря 445 полета заради стачка  Летище Берлин спря 445 полета заради стачка  Засегнатите пътници са около 57 000, докато трудовият спор обхваща и градския транспорт в Мюнхен Войната ескалира: Нетаняху е разпоредил на армията си да избива всички ирански лидери Войната ескалира: Нетаняху е разпоредил на армията си да избива всички ирански лидери Междувременно Иран обеща отмъщение, докато подготвя погребението на шефа на службите за сигурност Али Лариджани Зеленски се оплака: Войната в Иран отклонява световното внимание от Украйна Зеленски се оплака: Войната в Иран отклонява световното внимание от Украйна Преговорите за мир постоянно се отлагат. Причината е една – войната в Иран, посочи Зеленски Попадна ли Америка в капана на Али Хаменей Попадна ли Америка в капана на Али Хаменей Преди да бъде убит, аятолахът одобрил бойния план и всичко се развива по неговия сценарий Тръмп: Ако не бяхме ударили Техеран, щеше да има ядрена война Тръмп: Ако не бяхме ударили Техеран, щеше да има ядрена война Техеран получи предложение за прекратяване на огъня чрез двама посредници, но новият върховен лидер Моджтаба Хаменей го отхвърли Да си гей в Иран е забранено, освен ако не си във властта Да си гей в Иран е забранено, освен ако не си във властта На калъп с младо момче там бе хванат дори човекът, натоварен да лови хомосексуалисти и да ги праща на бесилото
Доналд Тръмп към съюзниците: Доналд Тръмп към съюзниците: Помогнете ни, или ще видите „много лошо бъдеще“ Виц на деня Виц на деня Във влака кондуктор пита блондинка, пътуваща с куче:
- За кучето платихте ли?
- Не! Подарък ми е за рождения ден.
Виц на деня Виц на деня Двама воайори си говорят:
- Какво ще правим в петък?
- Ще видим…
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Тъкмо се помирих с родата и айде пак избори…
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори