×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Протест пред НС срещу участието на България в Съвета за мир на Тръмп
  • Американският самолетоносач пристигна в Близкия изток. Тръмп: Иран иска сделка
  • Границите ни със Сърбия и с РСМ втори ден блокирани за камиони
  • Италия обяви извънредно положение заради циклона ''Хари''
  • Най-малко 26 души са загинали в САЩ заради зверския студ
  • Марк Рюте отхвърли призивите за създаване на европейска армия
  • Наемите в центъра на София надхвърлят 1000 евро на месец
  • Тодор Кантарджиев: Микробната резистентност вече е сериозен проблем и у нас
  • Окончателно: ЕС забрани напълно вноса на руски газ от 2027 г.
  • Камион се вряза в чакащи тирове на "Капитан Андреево", шофьорът загина
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

След боя в Автото: Янко е преместен в самостоятелна форма, Вълкан е с предупреждение


След боя в Автото: Янко е преместен в самостоятелна форма, Вълкан е с предупреждение
Докато траеше Педагогическия съвет съученици на Вълкан очакваха с нетърпение решението, засега момчето е с предупреждение за преминаване в самостоятелна форма на обучение
Тема в развитие
виж още
скрий
06 Март 2015, Петък, 14:08 ч.
Автор: Флагман.бг

Момчето, което удряше с палка в час по история, ще ходи на училище само за изпити


След боя в Гимназията по транспорт в Бургас ученикът Янко, който удари с палка по главата единадесетокласника Вълкан в час  по история, е преместен в самостоятелна форма на обучение. Това означава, че той ще ходи в училище само за изпити. Потърпевшият Вълкан, който беше подкрепян от майка си Славена и момчетата от ОЗБГ, е с предупреждение. Това каза началникът на Регионалния инспекторат по образование Виолета Илиева след приключилия Педагогически съвет, който се проведе днес в училището.

Заседанието на учителите отново беше съпроводено с напрежение и засилено полицейско присъствие край сградата, както Флагман.бг вече съобщи. От сградата  на училището Вълкан и майка му излязоха притеснени, тъй като не срещнали разбиране от учителите. Дори някои от преподавателите им се скарали, че потърсили за помощ медиите, за да се разкрие истината за боя.

Припомняме, че след меле на спирката на Тройката между две групи ученици, един от участниците в боя – Янко, нахлу в палка в час по история и пред очите на учителката удари в главата Вълкан. Това стана повод за ескалиране на напрежението, тъй като единият от враждуващите лагери е от ромски произход. Момчетата около Вълкан, както и той самият пък имаха сериозната подкрепа от Организацията за закрила на българските граждани, които се определят като патриоти.

В категории: Животът


Боряна ТЕНЧЕВА Автор
Боряна ТЕНЧЕВА
18
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Високо напрежение между Зеленски и Орбан Високо напрежение между Зеленски и Орбан 27/01/2026, Вторник 21:33 2
Флагман.БГ Колко българи взимат пенсия и работят? Колко българи взимат пенсия и работят? 27/01/2026, Вторник 21:18 0
Флагман.БГ Отива ли си БСП? Отива ли си БСП? 27/01/2026, Вторник 20:17 1
Флагман.БГ Почина уважаван лекар от Несебър Почина уважаван лекар от Несебър 27/01/2026, Вторник 19:50 0
Флагман.БГ Колко често трябва да се къпем? Колко често трябва да се къпем? 27/01/2026, Вторник 18:40 0
18
Коментара по темата
18.
Iskren Popov
23.04.2015 17:48:04
0
2
За сведение на незнаещите майката на Вълкан е етническа туркиня и името и преди възродителният процес е Сабрие.Баща му е шефа на 'Милена" Бургас,който и е бил любовник.За да и затвори устата и да не го притеснява за пари и подарява къща в Меден Рудник,която тя продава по късно.Вълкан се изявява като патриот и националист и познайте кой е провокирал нещата?Така,че преди да седнете да защитавате някой разберете що за стока е и доколко е вярно това,което казва.А на тези определено може да не им се вярва.Не обичам циганите,но и такъв вид патриотизъм от мелез не толерирам.
17.
до wake up
07.03.2015 11:44:16
0
3
А бе кви цигани е имало по времето на Кан Аспарух е психар.И кажи знаеш ли рода на циганите,знаеш ли коя е тяхната родина? А ми нямат, те са мелези тръгнали от Индия,изгонени и гонени от всякъде, защото са с най ниския коефициент на интелигентност,нещо като теб. Никога не са правили добро на човечеството,а само са пречели крали и убивали на всякъде по света където са допуснати. Никой не говори за расизъм, а за едно общество където никъде по света не гради,а само руши.И като ходя в Европа никой не се държи зле с мен,понеже не показвам заплаха и не въртя очите да крадна нещо.А за византийците хахахха явно си мазна маляка щом говориш,че сме притеснявали империя. Знаеш ли значението на империя ? Е ми империя е когато са заробени много народи и искат да е обединят в една.Ние вика сме ги притеснявали,Я бегай при маляките
16.
Wake up
07.03.2015 09:38:59
6
4
Ей големи расисти сте вие, просто племе. Все циганите ви пречат. Ами тъпаци, много е възможно циганите да са живяли по тези земи преди Аспарух Хан да е докарал един стадион със иранци които се нарочат Българи да притеснява Византийците и Тракийците, най истинските хора на тази земя. Не се правете на расисти щото като отидете в Европа и вас така ще ви третират.
Обичайте си хората които са родени тук. Всеки роден тук е истински наш човек. Не се делите ами си помагайте. Много е модерно да се правиш на расист и бял. Е какво доказваш. Че си органичен и невъзпитан.

Аз обаче имам проблем със Автото. Кмета трябва да се хване и даде нова дирекция на тази никаква гимназия. Нито коли строите нито лаборатории имате, нито инженери ставате, нито БМВ и Форд ви помагат като спонсори. Заспали хуйове, ставайте и се конкурирахме със света!!!! Ще ви изядат другите народи. Научете се да продавате, да произвеждате и да говорите Английски!!!
15.
до Тери
07.03.2015 00:06:52
2
3
познавам ги момчетата-гарантирам ти че нямат никакво желание да влизат в политиката
14.
Иван Гюров
06.03.2015 21:54:52
2
5
ОЗБГ!
13.
асд
06.03.2015 20:50:41
1
4
aбе още ли ни занимавате с тея лапетии бийте им по един здрав шамар и да си сядат на дупетата на учат какво са ми се разциврили тука сумати народ вдигнаха на крак заради някакви си тъпи лапешки дразги.........
12.
Тери
06.03.2015 20:49:14
2
5
Тия ат тая организация ако наистина не влязат в политиката ще се присъединя към тях!
11.
до 7
06.03.2015 20:43:24
1
5
Ей виртуален побойнико :) спри да се ядосваш от клавиатурата сигурен съм че тя е единственото нещо което удряш :') Лошо момче от интернет....Абе що не дойдеш другия път да помогнеш вместо да хейтваш?Сигурен съм че не си излизал от години заради тоя твоя компютър.Бъди жив и здрав и излез поне да си разходиш кучето :)
10.
до 1 и 2
06.03.2015 20:31:17
0
6
Янко е циганчето а Вълкан българина
9.
Емил
06.03.2015 20:17:23
3
7
ОЗБГ БРАВО МЛАДЕЖИ!ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!!
8.
muhamed
06.03.2015 20:15:44
6
2
Alah o igber sizi gibi oruspu 4ojuklari
7.
Й
06.03.2015 20:10:39
11
6
Браво на момчетата от ОЧЗБГ,че като видяха пазарджишкия циганин се свиха като мишоци и ги беше страх да вдигнат очи,иначе гледат много страшно и едни надъхани стойки,обаче когато са повечко и нямат реален противник насреща
6.
венци
06.03.2015 20:01:43
3
8
Браво на момчета от ОЗБГ.
5.
roki ot kumnuka
06.03.2015 19:57:26
0
4
Sa6ooo mamati daeba mangalska niama6 pari za xliab aa mutree6 anani sikijim kokmu6 dilenji gibi
4.
Xa
06.03.2015 19:19:18
2
9
И какво циганите ги защитават депутати а Българите пак кучетата ги яли,добре че поне тези момчета със знамената не си затвориха очите и отстояваха до края въпреки цялата помия които опитваха да излеят върху тях...Браво момчета в такива моменти съм горд да се нарека Българин когато виждам единство!!!!
3.
Кика
06.03.2015 19:15:40
4
10
Браво на момчетата от ОЗБГ чест и почитания!!!!
2.
Безсрамници сте ..
06.03.2015 18:50:28
2
19
КАК МОЖЕ ВЪЛКАН ДА Е ОФИЦИАЛНО ПРЕДУПРЕДЕН, А САШО, КОЙТО МУТРЕЕ ПОСТОЯННО ДА НЕ СТЕ ГО ИЗГОНИЛИ.
Продажници, за пари от евро-фондове се продадохте, как може ?!
Пожелавам ви да ви се случи същото като на момчето Вълкан, след което да усетите, че всички са срещу вас макар да сте жертва на БЕЗНАКАЗАНАТА циганска престъпност!
1.
Писнa ми
06.03.2015 18:32:27
4
24
Що сaмо Янко и Вълкaн бе.Дaйте всички бългaри дa се преместим,дa се изнесем от тaя държaвa дa им е по удобно нa мaнгaлите.Тц не стaвa,тогaвa нямa дa имa кой дa ги издържa,хрaни и нямa дa имa кой дa обирaт и пребивaт.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Катастрофи и вълна от агресия ни залива до края на януари, предупреждава астролог Катастрофи и вълна от агресия ни залива до края на януари, предупреждава астролог Той свързва рисковете с Марсово-Плутонов съвпад и призовава за повишено внимание  Банкомат отне 2000 лева от българка, адвокат съветва как ощетените да си върнат парите Банкомат отне 2000 лева от българка, адвокат съветва как ощетените да си върнат парите Жена от Стара Загора остава без средства, след като машината с депозитна функция задържа внесените пари, без да отчете транзакцията Созопол издигна лозунг в подкрепа на Румен Радев, но ще видим ли кмета като кандидат за негов депутат? Созопол издигна лозунг в подкрепа на Румен Радев, но ще видим ли кмета като кандидат за негов депутат? Каква е реалността зад еуфоричните изявления онзи ден около най-перспективното туристическо място на древния морски град - полуостровът Св.св. Кирик и Юлита Спецчастите атакуваха дома на Ицо Папата в Костинброд (ОБНОВЕНА) Спецчастите атакуваха дома на Ицо Папата в Костинброд (ОБНОВЕНА) Отряд „Кобра“ е по следите на имотна мафия Нова версия от потомци на капитан Енглендер за „Радецки“ и Ботевата чета Нова версия от потомци на капитан Енглендер за „Радецки“ и Ботевата чета Нови свидетелства от пра-праплемениците на автстриеца поставят под съмнение версията за конфликт на борда на парахода Ивелин Михайлов заговори за рекет, опит за убийство и откраднат къмпинг Ивелин Михайлов заговори за рекет, опит за убийство и откраднат къмпинг Според него правителството е паднало, защото управляващите се скарали за пари, а не заради протестите Българите теглят заеми в несвяст, жилищните кредити отбелязват ръст от над 28% за година Българите теглят заеми в несвяст, жилищните кредити отбелязват ръст от над 28% за година Ипотечните заеми достигат близо 33 млрд. лева към края на 2025 г., показват данни на БНБ В бургаския кв. „Горно Езерово“ им писна: Сривове на тока, дрифтове от непълнолетни шофьори и хаос (СНИМКИ) В бургаския кв. „Горно Езерово“ им писна: Сривове на тока, дрифтове от непълнолетни шофьори и хаос (СНИМКИ) Ако не бъдем чути, започваме с протести, първият ще е към „Меден рудник“  Сливенският митрополит Арсений дари 5000 евро за каузата "Нов роял за талантите на Бургас" Сливенският митрополит Арсений дари 5000 евро за каузата "Нов роял за талантите на Бургас" Училището получи и духовен дар – света икона Човек с 40 000 лв. месечен доход е ползвал общинско жилище Човек с 40 000 лв. месечен доход е ползвал общинско жилище Столичният район „Искър“ освобождава апартаменти от хора с високи доходи, за да ги предостави на реално нуждаещи се
Само във Флагман.бг! Ето как изглежда реално държавният преврат в Китай Само във Флагман.бг! Ето как изглежда реално държавният преврат в Китай Тихи чистки, „сърдечни пристъпи", взрив в тунел и изтрита новина – сигналите за борба за власт в Пекин Роналдо и Джорджина Родригес подготвят сватба - след пет деца и 9 години заедно Роналдо и Джорджина Родригес подготвят сватба - след пет деца и 9 години заедно Португалски медии свързват церемонията с края на Световното първенство по футбол и родното място на футболиста Мадейра Валутата в Иран се срина до 1.5 млн. риала за 1 долар Валутата в Иран се срина до 1.5 млн. риала за 1 долар Опасенията от възможни военни действия и продължаващият натиск от страна на САЩ, принуждават иранците масово да купуват чуждестранна валута Собствениците на бара в Кран Монтана обвиняват трагично загиналата „сервитьорка с каска“ за смъртоносния огнен ад Собствениците на бара в Кран Монтана обвиняват трагично загиналата „сервитьорка с каска“ за смъртоносния огнен ад Жак и Джесика Морети твърдят, че фаталният пожар е причинен от нейно „шоу“ с бенгалски огън Заради зачестили инциденти в Амстердам ограничава електрическите велосипеди  Заради зачестили инциденти в Амстердам ограничава електрическите велосипеди  Мярката ще важи за определени зони в града, включително централния парк, където движението става опасно Смъртоносна зимна буря, която връхлетя САЩ отне живота на най-малко 29 души Смъртоносна зимна буря, която връхлетя САЩ отне живота на най-малко 29 души Студената вълна остави над половин милион домакинства без електричество, а пътуванията в много щати бяха парализирани   Австрия подготвя забрана за социалните мрежи за деца под 14 години Австрия подготвя забрана за социалните мрежи за деца под 14 години Мярката може да влезе в сила още от новата учебна година, ако бъде намерено работещо техническо решение Звездни визии и противоречиви реакции и белязаха Седмицата на висшата мода в Париж Звездни визии и противоречиви реакции и белязаха Седмицата на висшата мода в Париж Едно е сигурно и то е, че модата на 90 години определено се завръща  Антиромски изказвания на унгарски министър разклащат позициите на ФИДЕС преди изборите Антиромски изказвания на унгарски министър разклащат позициите на ФИДЕС преди изборите Коментар на Янош Лазар предизвика силна реакция сред ромската общност и опозицията и постави под риск електоралната подкрепа за Виктор Орбан Шефът на имиграционната служба ще напусне Минеаполис Шефът на имиграционната служба ще напусне Минеаполис Той е в центъра на репресиите на Тръмп
Любен Дилов - син Любен Дилов - син Преди 36 години закука кукувицата и от тогава не ни е пускала
Виц на деня Виц на деня - Защо съседа псува така?
- Или кучето му е избягало или жена му се е върнала.
Виц на деня Виц на деня - Тичам на работа, като се прибера готвя, чистя, пера... а ти седиш на дивана и чакаш да ти донеса ракия. Какъв мъж си ти бе?!?
- Търпелив!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Промоция! Гледам деца на Сейшелите, Бахамите и други подобни дестинации! Не вземам скъпо!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори