×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Правителството ще решава за отчуждаването на имоти за изграждане на жп линията Видин - София
  • 1400 туристи бяха евакуирани от Мачу Пикчу
  • Остават броени дни до концерта на Енрике Иглесиас в София
  • Президентът на Румъния: Изборите в Молдова са спор между Изтока и Запада
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

До г-н Васил Петев, собственик на сайта BIG5


До г-н Васил Петев, собственик на сайта BIG5
Скрийншотът, твърдящ, че зад това заглавие стои публикуваният текст
24 Февруари 2015, Вторник, 13:29 ч.


Уважаеми г-н Петев,

От името на Флагман.бг поднасяме извинения, че  на представлявания от Вас сайт Big5 бе приписано авторство на материал, от който Вие се разграничихте публично. Съзнавайки щетите, които статията е нанесла на публичния Ви образ, си позволяваме да ви запознаем с фактологията.

На редакционния мейл на Флагман.бг получихме писмо, съдържащо:
1. Текст на журналистически материал, който бе качен с незначителна редакторска намеса в сайта Флагман.бг.
2. Скрийншот от Вашия фейсбук профил, сочещ към статия със заглавие: "Лицето Недялко обяви война на Лафка и на благодетеля си Пеевски! Голем революционер". При опит за отваряне на линка установихме, че той не е активен, а материалът е свален.

Поради високия обществен интерес към разглежданите в статията теми и лица, както и поради сходството между внушенията в получения от нас материал и заглавието на свалената от Вашия профил статия, журналистическият екип на Флагман.бг прояви укорим непрофесионализъм и публикува новината, без да се увери дали наистина тя е дело на Вашия журналистически екип.

В израз на разбирането ни, че действията на колегите не отговарят на журналистическата етика, сваляме материала от сайта. Уверяваме ви, че преките отговорници за уронването на престижа ви са санкционирани.


С уважение: Катя Касабова – главен редактор



Тервел ИЛИЕВ Променливо време по Черноморието Променливо време по Черноморието 17/09/2025, Сряда 07:18 0
Тервел ИЛИЕВ 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже 16/09/2025, Вторник 21:33 5
16
Коментара по темата
16.
Публикацията си е на мястото. Не е свалена от BIG5
26.02.2015 15:07:19
0
2
Лицето Недялко обяви война на Lafka и на благодетеля си Пеевски! ГолЕм революционер!
http://www.big5.bg/mnenie/item/867-ti-da-vidish-do-vchera-kihneshe-li-delyan-peevski-i-tutaksi-be-otrazen-s-tzyalata-si-prelest-v-zhaltakaviya-sait-na-litzeto-nedyalko-nedyalkov-a-dnes-oppa-litzeto-nedyalkov-obyavyava-voina-na-lafka-bre-i-revolyutzionera-mu.html

Касабова се извинява лъжейки
15.
vasilenka
25.02.2015 10:11:09
0
4
Хубаво де, Васето що пищи толкоз като стила на статията си е негов? работили сме с него, знаем го как пише. Не е голяма драма. Тая клюка цяла софия я знае, че даже не е написана съвсем вярно. Айде стига драми. Ако Катя си я беше разработила личто щеше даже по-голям декиш да хване, що й е трябвало да приписва клюкарски сайтове.
14.
mda
25.02.2015 09:31:15
0
9
Очевидно самата Керанка от Тополовград се срамува от името си, щом си го е сменила в съда на Катя.
13.
Чичак
25.02.2015 07:07:21
1
9
Керанка-Катя все едно неможе да излезе от образа си на махленска продавачка на зеленчуци.
12.
Чичак
25.02.2015 07:07:21
1
3
Керанка-Катя все едно неможе да излезе от образа си на махленска продавачка на зеленчуци.
11.
???
25.02.2015 01:26:24
2
8
Едно не мога да разбера. Васил Петев, излезе с декларация, че ще съди някоя си Керанка Касабова. Г-жа Катя Касабова отъждествява ли се с Керанка Касабова или не? Да каже най-после, защото е странно човекът да се обръща към Керанка, пък да му отговаря Катя:)))
10.
Spectator
25.02.2015 01:12:06
0
5
Много такива Copy-Paste статии има във Fagman или влизат в различни групи във FB и копират снимки или "Новини/клюки" оттам,макар че в повечето случаи групите са зартворени и споделената информация не е публична, освен за кръга хора участници в групата.Сайта стана жълт.Махнете поне това"само важното".
9.
Хм
24.02.2015 20:53:52
0
3
Тука има нещо ама трябва да четете Касабова по-внимателно и тогава може и да я схванете. Има нещо гнило в тая работа: цитирам Касабова: "Скрийншот от Вашия фейсбук профил, сочещ към статия със заглавие: "Лицето Недялко обяви война на Лафка и на благодетеля си Пеевски! Голем революционер". При опит за отваряне на линка установихме, че той не е активен, а материалът е свален." Свалил си го е човека и защо ли?
8.
Касабов
24.02.2015 20:33:24
2
8
Ех как върти гъзъ Керанка,Браво булка.
7.
Бахти
24.02.2015 20:26:17
4
9
Извинява се тая маря, щото иначе и бъркат в джоба одма. Да я съди чичака! Във всеки информационен сайт информацията, която постъпва в редакцията СЕ ПРОВЕРЯВА! Е....в почти всеки. Мерси ти за подмолното "Извинявай", Кате! Дръж се здраво сега!
6.
до SS
24.02.2015 20:14:54
3
7
Ами значи зорът е голям, много голям.
5.
SS
24.02.2015 19:57:39
2
8
Евала, че се извиняват. Извинението е сред изчезващите видове в територията ни.
4.
ops..
24.02.2015 19:41:10
4
8
Сайтът на Керанка Касабова, съпруга на зам.-шефа на НФСБ, отива на съд за клеветаo
3.
мм боец
24.02.2015 19:31:04
2
10
Касабова постоянно прави такива фалове,като иска да се доказва колко голяма журналиска е.За Василев няма да говорим----това не е пуснато без негово знание
2.
Стойко
24.02.2015 19:10:18
4
16
Касабова този път напълни потурите
1.
ahahahahahaa
24.02.2015 19:01:32
2
4
Bahahahahahahahahahahahhaahahahah seriozno li wahahaahahhahahaa a mega jalk8
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Как се стигна до екшъна, при който деветокласник стреля с пистолет в училище Как се стигна до екшъна, при който деветокласник стреля с пистолет в училище Майката на момчето се е държала нагло при пристигането си в учебното заведение, твърди директорът Силвия Тенчева Осъдиха футболен бос на 7 години затвор, признат е за тартор на ОПГ Осъдиха футболен бос на 7 години затвор, признат е за тартор на ОПГ Бившият президент на "Марек" е виновен за разпространение и държане на акцизни стоки без бандерол, гласи решение на Окръжен съд Кюстендил Опозицията с нов вот на недоверие, ще падне ли правителството? Опозицията с нов вот на недоверие, ще падне ли правителството? ПП-ДБ, АПС и МЕЧ са в основата на вота Празнуват много българи, трудно може да не познавате именик днес Празнуват много българи, трудно може да не познавате именик днес Столицата също отбелязва празника си Променливо време по Черноморието Променливо време по Черноморието Сутринта ще е слънчево, после може да превали Нападнатият с брадва е бивш състезател по ръгби, плашел с бой и карал хората да го спонсорират Нападнатият с брадва е бивш състезател по ръгби, плашел с бой и карал хората да го спонсорират Враждата му с охранителя Иван не е отскоро, а днес софиянецът е пристигнал специално, за да го открие като го е посетил на работното му място и се опитал да му вземе оборота Торпедо изплува в морето край Созопол Торпедо изплува в морето край Созопол Няма яснота какъв е произходът му, военните започват обследване Мъж почина при мистериозни обстоятелства във Велико Търново Мъж почина при мистериозни обстоятелства във Велико Търново Почернената му съпруга с разтърсващ разказ Бургазлията от "Ергенът" посочи на какво разчита най-много при първа среща с жена Бургазлията от "Ергенът" посочи на какво разчита най-много при първа среща с жена Валентин се счита за чаровник Вотът на недоверие незаконен? Конституционния съд може да реши съдбата на кабинета „Желязков“ Вотът на недоверие незаконен? Конституционния съд може да реши съдбата на кабинета „Желязков“ Дори и опозицията да събере 121 гласа за сваляне на правителството, решението на парламента вероятно ще бъде отменено 
Журналист със сензационно разкритие: Украинец е задържан за дрона над президентската резиденция в Полша Журналист със сензационно разкритие: Украинец е задържан за дрона над президентската резиденция в Полша Инцидентът може да се определи като не особено опасен Тръмп пристигна във Великобритания, визитата доведе до арести Тръмп пристигна във Великобритания, визитата доведе до арести Четирима са заподозрени в разпространение на злонамерени съобщения Везните да се доверят на интуицията си, а Рибите да внимават с авантюрите Везните да се доверят на интуицията си, а Рибите да внимават с авантюрите Хороскоп за деня –17 септември 2025, сряда 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже Андреа не е срамежлива Газа гори, ООН обвини Израел за геноцид Газа гори, ООН обвини Израел за геноцид  Властите в Ерусалим обаче категорично отхвърлят доклад на Независимата международна комисия за разследване Невиждана жестокост - млад баща уби 11-месечното си дете Невиждана жестокост - млад баща уби 11-месечното си дете Бруталната агресия е излъчена на живо в социална мрежа, кадрите вече са изтрити, но едно семейство се разпадна за миг Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Змията е убита и изядена Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Създаде се впечатление, че малко кученце шофира с близо 200 километра в час в руската столица Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Президентът на САЩ обвини вестника в лъжи за него, семейството му и бизнеса му Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Скандалът разтърси най-голямата верига за хот пот – съдът в Шанхай обяви родителите на младежите за отговорни
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня - Защо майсторите се заглеждат в силиконовите бюстове?
- Защото изчисляват, колко душ кабини щяха да уплътнят с толкова материал
Виц на деня Виц на деня - Тя все ми викаше "Никакъв с*кс до сватбата!"
- И какво стана?
- Какво ли... срамна сцена в ритуалната зала!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук „Аз не съм на възраст, в която несъзнателно правя глупости. Аз съм на възраст, в която те се вършат осъзнато и с удоволствие!“ – Марк Твен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори