Бургаски булевард заприлича на паркинг, паякът вдигал колите избирателно
Покажете как всички обръщат булеварда в паркинг както през деня, така и вечерта. А полицията и "паякът" предупреждават и вдигат колите избирателно, пише Росен
Ключови думи:
неправилно паркиране, паркинг
12 Декември 2014, Петък, 02:16 ч.
Една от лентите постоянно е неизползваема за движещите се превозни средства
Бургаският булевард „Стефан Стамболов“ прилича на паркинг. Всеки ден едната лента е заета от неправилно спрени автомобили, алармира възмутен гражданин в рубриката „Моята новина“ на Нова телевизия.
„Покажете как всички обръщат булеварда в паркинг както през деня, така и вечерта. А полицията и "паякът" предупреждават и вдигат колите избирателно“, добавя Росен.
Бургазлии настръхнаха срещу общинската репатрираща машина, популярна като „паяк”, защото станали свидетели как тя вдига колите предимно на бедняците, а лъскавите возила никой не ги закача.
Мястото е едно от ключовите в града и всяко стесняване на булеварда води до задръствания. Оттам минава и линията на градския тролей, като спрените автомобили често му пречат. Точно там се намира и една от най-оживените пешеходни пътеки. Паркиралите автомобили обаче крият видимостта на движещите се и създават опасност за катастрофи.
В категории:
Бургас
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец

Извикал съм майстор да ми демонтира ел.уреди в Славейков. Човека нямаше къде да спре и си остави колата на аварийни на тротоара до 4 бл. На тротоара до колата му наредени още 5-6 коли на дистрибутори на магазините и клиенти на Грога. Ние се бавихме не повече от 10 мин. Слизаме долу със съдомиялната и гледаме - колата му я няма. Другите коли там, никой не ги докоснал. На всичкото отгоре почна и да вали. И ние с него изтъпанени със съдомиялната на улицата под дъжда. На наказателния паркинг една дебела свиня чопли семки в которката и държи тон, все едно някой друг и плаща заплатата. Изроди мръсни, дано изгорят живи барабар с паяка.
Извикал съм майстор да ми демонтира ел.уреди в Славейков. Човека нямаше къде да спре и си остави колата на аварийни на тротоара до 4 бл. На тротоара до колата му наредени още 5-6 коли на дистрибутори на магазините и клиенти на Грога. Ние се бавихме не повече от 10 мин. Слизаме долу със съдомиялната и гледаме - колата му я няма. Другите коли там, никой не ги докоснал. На всичкото отгоре почна и да вали. И ние с него изтъпанени със съдомиялната на улицата под дъжда. На наказателния паркинг една дебела свиня чопли семки в которката и държи тон, все едно някой друг и плаща заплатата. Изроди мръсни, дано изгорят живи барабар с паяка.
Pisna mi ot koli, navsiakude, neka da stane skupo, da pochnat da karat velosipedi. Mursiat vUzduha