Синът на Найден Милков с постоянен арест, но за кражба на гориво
03 Декември 2014, Сряда, 21:27 ч.
Районният съд в Пазарджик е наложил постоянна мярка за неотклонение "задържане под стража" на Димитър Найденов Милков, съобщава 24 часа.
Синът на известния бургазлия Найден Милков е обвинен за кражба на гориво в условията на рецидив. Той има възможност да обжалва мярката си през следващата седмица.
29-годишният Димитър Милков бе приведен в Пазарджик, след като първоначално в събота бе задържан в Бургас по жалба за изнасилване.
По случая се води досъдебно производство, но срещу виновно лице. Жалбата действително е срещу Димитър, прокуратурата е позволила и претърсване на жилището му, но той не е привлечен като обвиняем.
Ако се съберат достатъчно доказателства, Димитър Милков ще да бъде върнат в Бургас, по закон трябва да му бъдат осигурени и три дни, за да подготви защитата си, уточни говорителят на Бургаската районна прокуратура Георги Чинев.
В категории:
Бургас
От БФСки се ядосват заради спекулации с Малена Замфирова
Пухкави домашни мекици - лесна и изпитана рецепта
Крис от "Ергенът" се свлече на плажа в Шри Ланка, карат го в спешното
Кола престоя половин век под вода след нелеп бас
Мони Николов се контузи, Сам Деру се върна в игра след борба с рака
Благо Георгиев предрече дълга хегемония на ЦСКА
Гъба от Чернобил показва потенциал за защита от космическа радиация
12-годишно момиче почина след бой с връстничка
За родените през тези месеци петък 13-и носи скрити възможности
13/03/2026, Петък 17:20
0
Стана ясно какво е състоянието на пострадалия днес в Бургас моторист
Иран отново отрече участие в изстрелването на ракета към Турция
Украйна спря добива на газ от газохранилищата

Същият като баща си...