Кметът Димитър Николов поздрави всички именници и строители, които в неделя ще отбележат Димитровден
Кметът Николов също ще бъде сред празнуващите тази неделя, тъй като има имен ден
Ключови думи:
димитър николов, кмет, община бургас, димитровден, поздравления, празник на строителите, флагман
24 Октомври 2014, Петък, 10:20 ч.
Автор: Флагман.бгНа Димитровден освен именниците празнуват и строителите
Датата 26 октомври е приета като ден на архитекти, проектанти, строителни инженери и всички ангажирани в сферата на строителството. Професионален празник имат и ковачите, техниците и металурзите. По този повод кметът на Бургас Димитър Николов отправи поздравления към всички тях, които в неделя ще празнуват. Вижте какво каза градоначалникът:
"Уважаеми строители,
Приемете моите най-сърдечни поздрави по случай професионалния ви празник - Димитровден!
Професията на строителя е една от най-значимите за развитието на българската икономика. Тя е своеобразен символ на промяната, градежа и растежа. Горд съм, че въпреки трудното за страната ни време, в Бургас се строи, че съвместно с вас - представителите на строителния сектор, успяваме да работим заедно в името на обществения прогрес.
Защото съграденото е връзката ни с бъдещето!
На всички бургаски строители пожелавам здраве, вяра, благополучие и нови професионални върхове.
Поздравявам в аванс и всички мои съграждани, които в неделя ще празнуват имен ден!"
Димитър Николов
КМЕТ НА ОБЩИНА БУРГАС
В категории:
Бургас
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента

по-зле индианец не срещнал до сега!
Дано кметския е голям да ти напълни страпона!
-На хора като Димитър Николов се крепи крехкия ни свят и въобще се случва нещо.Лесно е да виеш като чакал от дупката си под удобното прекритие на анонимността.Задай си въпросът кой съм аз и какво съм направл за Бургас?Обзалагам се,че отговорът няма да е в твоя полза.Кметът ни всеки божи ден воюва за каузата Бургас,дай Боже и за България.Затова,че замълчи и подкрепи Кмета си,Той го заслужава
/Бургазлия-курназлия/
А на тези който злорадстват не им обръщай никакво внимание. Те не го заслужават.
С очилца!