МВР Бургас: Нарушителят в Синята зона е от СОД, ще го накажем
След публикацията във Флагман.бг от полицията се самосезираха и установиха на който точно сектор е колата, паркирала на място за инвалиди в центъра на града
11 Октомври 2014, Събота, 11:30 ч.
Автор: Евгения ДЖАМБАЗОВАРъководството на Дирекцията се самосезира след нашата публикация и установи нарушителите
Спрелият в Синята зона бял автомобил с надпис „Полиция” не е на патрулиращи полицаи и не е на КАТ. Извършена бе незабавна проверка след публикацията на Флагман.бг и произходът му бе установен.Автомобилът е на СОД – ОД на МВР- Бургас . Това е секторът, който отговаря за сигнално-охранителните дейности.
„Веднага се самосезирахме и приключихме проверката. Ще установим и водача на колата, тъй като от вашата публикация не е ясно когато е направен кадъра”, заяви пресаташето Цветелина Рандева.
Тя изказа възмущението на ръководството от подобно поведение и призова гражданите да сигнализират и при други такива случаи, тъй като било недопустимо полицаи да паркират в синя зона без заплащане.
В категории:
Бургас
,
Вашият сигнал до ФЛАГМАН
За какво се харчат парите от глоби и фишове
Ректорът на Художествената академия проф. Георги Янков представя необичаен арт експеримент в Бургас
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците

Взе едни пари,един човек.
За една работа,за едни интереси.
Няама СОД,и защото се създават
"корупциони практики"-(един "моторис"го каза)...!!!!!
Сега няма корупцини практики в Полицията
Единственото звено което взимаше законо пари,беше премахнато.заради незаконите..
ДДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ...