Бургазлия окепази тротоара на ул."Цар Калоян", направи рампа, за да стига по-лесно до гаража си
29 Септември 2014, Понеделник, 13:08 ч.
Миналата седмица отрязъл и дървото - пречело му
Самоделна рампа, пречела на пешеходци на се движат по ул."Цар Калоян", сигнализира бургазлия. Съоръжението е израдено, за да може ползвателят на гаража в дом № 29 да вкарва по-лесно автомобила си."Неведнъж съм се канил да я снимам и да ви я покажа. Това, което обаче ме ядоса и го направих сега, бе, че пънчето, което се вижда, беше дърво допреди няколко дни. Не съм сигнализирал общината и не знам дали има разрешение за тази сеч или за тази рампа. Което знам, е че има подвижни рампи, каквато собственика на гаража би трябвало да си инсталира. Ако общината е дала разрешение за сечта, това показва как се решават проблемите в "най-добрия" град за живеене - със замах... на секирата. Ако общината НЕ е дала разрешение - е, нека се сезират и да обърнат внимание на този случай, да накарат собственика на гаража да си инсталира рампа, да оправи нивото на тророара и да засадят дърво", пише бургазлията, представил се като Владимир Бояджиев.
В категории:
Вашият сигнал до ФЛАГМАН
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Искам да обърна внимание на всички предходни коментатори защитаващи по един или друг начин гаражите, рампите или автомобилите ТРОТОАРИТЕ СА ЗА ПЕШЕХОДЦИТЕ -По смисъла на легалното
определение на допълнителната разпоредба на §6, т.6 от ЗДвП “тротоар” е
изградена, оградена или очертана с пътна маркировка надлъжна част от пътя,
ограничаваща платното за движение и предназначена само за движение на
пешеходци.
Ето линк за който не е виждал как се прави.
https://www.google.bg/maps/@42.4968547,27.4758715,3a,37.5y,348.6h,78.94t/data=!3m4!1e1!3m2!1sAc-wjiSYE966bZyotUMyRQ!2e0?hl=bg