Лили Иванова шашка с визия на "Аполония" в Созопол – носи тоалет за 20 бона!
30 Август 2014, Събота, 17:24 ч.
Естрадната прима е единствената звезда у нас, която носи произведенията на изкуството на Карл Лагерфелд
Уникален тоалет на световноизвестния дизайнер Карл Лагерфелд, който облича Мадона и Лейди Гага, ще покаже на концерта си на „Аполония” в Созопол Лили Иванова, твърди агенция ПИК.Естрадната прима е единствената звезда у нас, която носи произведенията на изкуството с марката на големия модист.
Цената на цялостен ансамбъл, излязъл изпод молива му е около 10 хил. евро, които никога не са били проблем за певицата.
Тъй като на 4 септември Лили ще закрива фестивала на изкуствата на Черноморието, който събира стотици именити родни артисти и изпълнители, както и гости от чужбина, тя е решила да шашне публиката и гостите.
Примата пази в тайна визията, с която ще се появи на сцената и се знае само, че дрехата ще е в любимия й черен цвят, който носи на сцената от десетилетия.
В категории:
Лайфстайл
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Ruskia poslannik, naricha Bulgaria, troianskia konnik na Russia vuv Evropeiskata Obshtnost.
Da ama ne. Neka da natirum Putin v kuchi guz, za da razbere, che sled 15 godini mafia, ne moge da igrae kakto si iska pri nas. Russia niama polza ot edna prosperirashta Bulgaria, zashtoto tova shte ni napravi nezavisimi. Zatova te ni prodavat gas na nai visko ceni v Russia, za da ni durgat slabi, i zavisimi. A diktatorite v Moskva imat drug plan. Kakto i da e.
Nai dobroto za nas, e da ne puskame komunistite, zashtoto te sa prateni or Moskva.
Da givee Bulgaria! Dolu Putin!!