×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Синдикатите: Ако Диян Димов закрие от първо до четвърто корабно място, ще му стъжним живота


Синдикатите: Ако Диян Димов закрие от първо до четвърто корабно място, ще му стъжним живота
Първо ще разговаряме с Димов и тогава ще решим какви мерки да предприемем, каза Нели Попова от КТ "Подкрепа"
Тема в развитие
виж още
скрий
26 Август 2014, Вторник 16:40ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка: Иван КОЛЕВ

Нямаме против професионалните и личните му качества, но помним какви интереси защитаваше в Общинския съвет, каза Нели Попова от КТ „Подкрепа“
Ако новият изп.директор на Пристанище Бургас Диян Димов предприема стъпки към закриване от първо до четвърто корабно място, ще му стъжним живота. Това се закани днес Нели Попова, представител на КТ „Подкрепа“. Тя и представител на Синдиката на пристанищните работници разговаряха преди минути с Николай Тишев, а в момента очакват пред административната сграда на Порта Диян Димов.

Утре ще вземем окончателно решение какво да правим. Ще излезем и с декларация. Първо искаме да се срещнем с Диян Димов, за да чуем какви са неговите намерения. Най-много ни притесняваше позицията му в Общинския съвет-Бургас, когато той настояваше да се закрият от първо до четвърто корабно място. Нямаме против професионалните и личните му качества, но помним интересите, които тогава защитаваше“, допълни Попова.

По думите й още щом научили новината за рокада работата в пристанището блокирала, а стотиците работници били безкрайно притеснени, че може да загубят работните си места и да им се наложи отново да водят битка, която веднъж вече са спечелили.

В същото време се очаква новият директор на порта Диян Димов да пристигне в Бургас около 17:30 часа. В кабинета си от час е Николай Тишев, който продължава да изпълнява ангажиментите си.

В категории: Бургас


8
Коментара
8
Коментара по темата
8.
чепарето
27.08.2014 19:13:27
0
0
Тишев, що сам се възхваляваш?
Когато се явиш на конкурс на равна нога с всички кандидати и спечелиш мястото, ще имаш основание да останеш. Сега си заеми полагаемото място. Комуняга си и вашето безсрамно котило уплавлява вече 65 години. ВЪН.
Махайте крановете, за да има място за големите пасажери, с които толкова се хвали "най-успешния директор" , любимеца на пролетариата.
7.
до дебила, който пише с главни букви!
26.08.2014 23:53:10
2
3
Ти си много прозрачен, Шопов!
Колкото до Тишев - успех занапред! България има нужда от повече като теб, а не от тези, които я управляват вече 25 години!
6.
БатКраско
26.08.2014 22:41:13
3
2
КЪДЕТО КОМУНЯГИТЕ МИНАТ ТРЕВА НЕ НИКНЕ
5.
Бургазлия
26.08.2014 20:49:00
1
0
кт подкрепа-най големите боклуци. Какво защитавате бе? Само гледат да крадат и да си държат парите в ктб. Малоумници!
4.
looper
26.08.2014 18:24:11
7
10
Радвайте се, дебили, идват ГЕРБ и постната пица. Ще ви закрият пристанището, за да направят аквапарк, ще изритат на улицата стотици хора, пенсионерите отново ще го духат със замразени пенсии и за 4 год. освен 80 км. магистрала на бабуни, друго няма да видите, духачи!
3.
Митака
26.08.2014 17:48:55
8
10
НИКОЛАЙ ТИШЕВ Е ПЪЛЕН МОШЕНИК, СЕГА НЕ МУ СЕ РАЗДЕЛЯ С ПОСТА И СЕ СПЕКУЛИРАТ ХОРАТА С РАЗНИ ИНТРИГИ, ХАЙДЕ УСПОКОЙТЕ СЕ МАЛКО!
2.
DA ZNAETE
26.08.2014 17:26:02
4
9
Абе кретени, николай тишев изпрати заработеното от вас подарък на министреството на траспорта за БДЖ. Три милиона и половина... Ама нали сте малко прости...
1.
Ася
26.08.2014 17:12:50
9
16
Благодарение на Николай Тишев се запазиха тези корабни места, съответно и работните места. Браво, директоре!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Недялко от „Меден рудник“ хванат с 1 кг амфетамин и 99 екстази, вижте подробности за ареста му Недялко от „Меден рудник“ хванат с 1 кг амфетамин и 99 екстази, вижте подробности за ареста му Още на 14 август първи съобщихме за зрелищния арест на бургазлията в Поморие, а сега стават ясни точните количества дрога, открити в неговото BMW 525 "Черноморец 1919" се спука да пропуска, допусна първа загуба за сезона "Черноморец 1919" се спука да пропуска, допусна първа загуба за сезона "Акулите" стояха добре, но пропуснаха 10-ина страхотни положения  100 хил. легла в Слънчев бряг ще охладят цените за Евровизия 100 хил. легла в Слънчев бряг ще охладят цените за Евровизия Първите резервации вече са факт и апартамент скочи от 130 на 300 евро за нощ, но Диана Иванова прогнозира, че огромната хотелска база в курорта няма да позволи цените да излязат извън контрол Евровизия 2027 в Бургас: Стратегически шанс за дългосрочен възход на българския туризъм Евровизия 2027 в Бургас: Стратегически шанс за дългосрочен възход на българския туризъм Как разумните цени и правилната стратегия могат да превърнат международното събитие в дългосрочен успех. Янко Славов оглави „Прогресивна България“ в Сунгурларе Янко Славов оглави „Прогресивна България“ в Сунгурларе Емил Узунов е избран за организационен секретар, а учредителното събрание бе водено от областния координатор Георги Маджаров в присъствието на депутата Пламен Карашев Бони и Клайд от AliExpress: Гергана и Николай пробваха номер със златен синджир за 4300 евро, но станаха за смях Бони и Клайд от AliExpress: Гергана и Николай пробваха номер със златен синджир за 4300 евро, но станаха за смях Двамата бургазлии поискали преглед и тест на пратката, усамотили се в съблекалнята и после опитали да върнат подменено бижу Внимание, шофьори: Ограничения по Тракия и Хемус от утре до 20 август Внимание, шофьори: Ограничения по Тракия и Хемус от утре до 20 август Смяна на преброителни камери и косене на крайпътна растителност ще променят движението в няколко участъка в Софийска област Цените отново тръгнаха нагоре Цените отново тръгнаха нагоре НСИ отчете месечен ръст от 0,8% през юли, докато годишната инфлация се забавя до 4,5%, а почивките и хотелите поскъпват най-рязко Разгадаха вечната мистерия с мигачите на BMW? Отговорът се крие под капака Разгадаха вечната мистерия с мигачите на BMW? Отговорът се крие под капака Шегите за баварските автомобили са стари колкото самите мигачи, но при някои по-стари коли включването на електрически консуматор действително може да се усети в работата на двигателя Рязък обрат във времето! Бури, градушки и силен вятър връхлитат страната. Но спокойно, Черноморието остава сухо Рязък обрат във времето! Бури, градушки и силен вятър връхлитат страната. Но спокойно, Черноморието остава сухо Жълт код е в сила за силен вятър в шест области, температурите ще останат до 36 градуса, а край морето се очаква слънчево време
Kapi срещу Еврогларуса: Кой ще стане лицето на Евровизия 2027 в Бургас? Kapi срещу Еврогларуса: Кой ще стане лицето на Евровизия 2027 в Бургас? Зоопаркът предлага интернет звездата капибара, Кукленият театър залага на най-бургаския възможен герой - зад симпатичната битка всъщност стоят две различни стратегии как градът да се представи пред Европа Гана оглави фронта за репарации за робството: "Време е за отговорност!" Гана оглави фронта за репарации за робството: "Време е за отговорност!" BBC проследява как африканската държава превърна историческата си роля в трансатлантическата търговия с хора в дипломатическа офанзива за извинения, възстановяване на културни ценности и компенсации Колизеумът отвори вратите си през нощта, билетите свършиха Колизеумът отвори вратите си през нощта, билетите свършиха Рим удвои вечерните посещения през август, а туристите влизат в древния амфитеатър след залез, далеч от най-тежките дневни горещини Телефонът загрява и зарядът изчезва за часове: Причината невинаги е батерията Телефонът загрява и зарядът изчезва за часове: Причината невинаги е батерията Фонови приложения, слаб мобилен сигнал и висока температура могат да източват смартфона дори когато екранът е заключен The Independent представи Бургас пред британците като „черноморското бижу“, което ще бъде домакин на Евровизия The Independent представи Бургас пред британците като „черноморското бижу“, което ще бъде домакин на Евровизия Авторитетното британско издание посвети специален туристически анализ на града - от Морската градина, плажовете и розовото езеро до музикалния му живот, достъпните хотели и директните полети от Великобритания Нито правоъгълник, нито квадрат: Това е единственият такъв национален флаг в света Нито правоъгълник, нито квадрат: Това е единственият такъв национален флаг в света Непал пази вековна традиция с двойния си триъгълен флаг, а неговата геометрия е описана подробно в конституцията на страната Над малко полско село се извиси най-високата Дева Мария в Европа - 55,6 метра вяра, памет и надежда Над малко полско село се извиси най-високата Дева Мария в Европа - 55,6 метра вяра, памет и надежда Стотици присъстваха на освещаването в Конотопие, сред тях и легендарният Лех Валенса, а огромният монумент вече се очертава като ново място за поклонение в Полша Цанко Цанков тръгва да атакува Ламанша от Англия до Франция Цанко Цанков тръгва да атакува Ламанша от Англия до Франция Стартът ще бъде в района на Дувър, а финалът – на френския бряг. Разстоянието по права линия е малко над 34 километра Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг Архипелагът Ла Мадалена вече приема повече от два пъти над смятания за поносим дневен брой плавателни съдове, а котвите разкъсват защитеното морско дъно Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия Бившият шеф на БНТ направи пряка аналогия между атаките срещу певицата и сегашното недоволство от избора на морския град
Андрей ГЮРОВ Андрей ГЮРОВ Чух, че олигархията била елиминирана и се сетих как Цецка Цачева каза от Китай, че правосъдната реформа е приключила! Виц на деня Виц на деня Син навършва 18 години. Баща му вади кутия цигари и му подарява една цигата:
- Ето сине, вече може да пушиш.
- Благодаря, тате, но аз ги отказах още преди една година.
Виц на деня Виц на деня - Ей, що ти е синьо окото?
- Жена ми ме удари.
- Е, що?
- Ми легнахме си снощи и тя поиска да правим любов.
- И к'во?
- Ми казах и, че днес вече съм правил...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Забъркан бетон, горещ курбан и гола жена не се чакат!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори