Масивна тента се срути над клиентите на пицария „Романс”, по чудо няма жертви
Инцидентът е станал преди около 30 минути, на място има полицейски екипи. Съоръжението е паднало върху тавана на лек автомобил, за щастие няма пострадали хора
25 Август 2014, Понеделник, 19:38 ч.
Автор: Флагман.Бг снимки Гергана РАДЕВАСъоръжението е паднало върху тавана на лек автомобил
Масивна тента се срути от покрива на пететажна сграда на ъгъла на бургаските ул. „Гладстон” и ул. „Княз Борис I” и едва не премаза нищо неподозиращите клиенти на пицария „Романс”, която се намира отдолу. Инцидентът е станал преди около 30 минути, на място има полицейски екипи. Съоръжението е паднало върху тавана на лек автомобил, за щастие няма пострадали хора.
Масите на заведението отвън са препълнени с клиенти, сред тях са и стресирани майки с деца.
„Много се уплашихме. Вятърът събори тентата, за малко да се строполи върху главите ни. Ще запалим по една свещ, че не стана най-лошото”, коментираха хората.
![]() Тентата се срутила от покрива на пететажната сграда над пицарията |
![]() |
![]() |
![]() За малко да падне върху главите на клиентите на препълненото заведение |
В категории:
Бургас
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи





Фирмата, доставила тентата е за съд - за престъпна небрежност допусната по време на монтажа.
И аз очаквам да падат климатици, саксии, и тенти. Монтират ги прости и некадърни идиоти с крепежи от магазина по 1лев, щото шефа е мишка и никога няма да даде 5-10 лв за крепежи на Фишер, а какво остава за 20-30 кинта химически дюбел който да хваща в марципанените гръцки тухли дето са в 50% от новопостроените кооперации.
Аз се чудя кога ще почнат климатици да падата, монтирани от който дойде...