×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Седем министри отговарят на въпроси на парламентарен контрол днес
  • Възрастен мъж се удави на плаж в Царево
  • Кристиано Роналдо се оттегля от националния отбор на Португалия след Мондиала
  • Съдът решава за постоянния арест за мъжа, обвинен за тежкия инцидент с джет в Ахелой
  • Легенди на българското кино и театър станаха част от градския пейзаж във Варна
  • България има готовност да наложи резерви на 21-ия пакет санкции срещу Русия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

За по-малко от 3 г. Френската гимназия в Бургас загуби две красиви момичета – Габи и Ели


За по-малко от 3 г. Френската гимназия в Бургас загуби две красиви момичета – Габи и Ели
И Елена Георгиева /вляво/, и Габриела Статева бяха забележителни сред връстниците си. Днес младежите от Френската скърбят неутешимо за Ели, преди две години и половина съучениците на Габи излязоха за улицата в знак на протест срещу убийствата на пътя
Тема в развитие
1,66 промила алкохол открити в кръвта на 16-годишния Георги Костадинов от касапницата край с. Сърнево Мародери предлагат на родителите на 4-те загинали край Сърнево деца да изкарат пари от труповете им Твоят гроб ще бъде моят пристан! Само там ще чувствам близостта ти... Гошо от касапницата край с. Сърнево щял да лети за Белгия след 4 дни Потресаващи снимки от БМВ-ковчег! Ники бил без глава след удара Нова версия в Сърнево за тежката катастрофа: Не Гошо е карал БМВ-ковчег За по-малко от 3 г. Френската гимназия в Бургас загуби две красиви момичета – Габи и Ели Прокоба над Гимназията по селско стопанство в Карнобат: Единадесетокласникът Георги загина седмица след мистерията с Мюмюн Съучениците на хубавата Елена от Френската гимназия ще се сбогуват с нея в събота в 15 часа Майката на 17-годишния шофьор на БМВ-то ковчег не вярва, че е мъртъв, чака го у дома Френската гимназия потъна в скръб след нелепата смърт на хубавата Елена и приятелите й Бащата на непълнолетния шофьор припаднал край телата на децата в потъналото в кръв БМВ Георги се забил с над 150 км/ч в цистерната край Карнобат, вадили са с флекс телата на младежите (СНИМКИ) 17-годишният Георги, който уби още трима, откраднал БМВ-то от баща си, били без предпазни колани Жестока катастрофа край Карнобат: Шофьор без книжа уби четирима с БМВ
виж още
скрий
26 Юли 2014, Събота, 13:04 ч.
Автор: Женя ГАЙТАНДЖИЕВА

И двете момичета намериха смъртта си на пътя, съучениците им са неутешими




За по-малко от три години Гимназия за романски езици "Георги Стойков Раковски" в Бургас се прости с две забележителни, умни и красиви момичета, намерили смъртта си на пътя – Ели и Габи. Днес е погребението на Елена Георгиева, а съучениците й са потънали в скръб. Младата жена бе в колата-ковчег, която се размаза в цистерна край с. Сърнево вчера. Във фаталното БМВ бе гаджето й Николай Канев и още двама приятели – Божидар Недев и Георги Костадинов. Елена и Николай били заедно от година и два месеца. Били много влюбени.

Елена Георгиева тази година е завършила 9 клас, паралелката ѝ с изучаване на италиански език. Красивото момиче е участвало активно в различните проекти на училището, което е сред елитните гимназии в Бургас, по един от тях е пътувала и до Италия.

„Приятели сме от 4-ти клас. Ели имаше голямо сърце, всеки ден се чувахме, помагаше ми, подкрепяше ме, давала ми е пари за хляб, когато наистина съм се нуждаел. Държеше се така с всички ни. Загубата е голяма, не спирам да плача, научих от медиите, че е починала”, разказва пред Флагман.бг приятелят й Теодор Я.

Преди две години и половина, на 20 октомври 2011 г., почина 16-годишната Габриела Статева от Френската гимназия. Тя бе блъсната на бургаския бул. „Христо Ботев” от  66-годишния шофьор Йордан Йорданов. Шофьорът не видя момичето, тъй бе тъмно и пресичаше на 100 метра от пешеходната пътека до ДНА. Йорданов получи 6 месеца условна присъда, мъжът преживя също много тежко нелепата катастрофа. Родителите на Габи не обжалваха присъдата, тъй като целият процес за тях бе ад.

В категории: Бургас


Женя ГАЙТАНДЖИЕВА Автор
Женя ГАЙТАНДЖИЕВА
Коментари
Тервел ИЛИЕВ Специално музикално пътешествие в Созопол Специално музикално пътешествие в Созопол 03/07/2026, Петък 08:48 0
Тервел ИЛИЕВ Жега, но и условия за бури в България Жега, но и условия за бури в България 03/07/2026, Петък 07:50 0
Тервел ИЛИЕВ Нова изящна придобивка за Ахелой Нова изящна придобивка за Ахелой 02/07/2026, Четвъртък 19:36 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Аларма за планетарна катастрофа! Мощен Ел Ниньо се събуди в океана, чакат ни невиждани аномалии Аларма за планетарна катастрофа! Мощен Ел Ниньо се събуди в океана, чакат ни невиждани аномалии Световните метеоролози призоваха за незабавна подготовка, след като температурите на водата скочиха с над 2 градуса Румен Радев отсече в парламента: Слагаме вето на санкциите срещу Русия, таен швейцарски запор за малко да блокира петрола ни Румен Радев отсече в парламента: Слагаме вето на санкциите срещу Русия, таен швейцарски запор за малко да блокира петрола ни Премиерът разкри защо рафинерията е била пред спиране и обяви, че няма да позволи Брюксел да удари нашия национален интерес До -50% на Armani, BOSS, Calvin Klein и Tommy Hilfiger в магазините на TRIA До -50% на Armani, BOSS, Calvin Klein и Tommy Hilfiger в магазините на TRIA В кампанията участват новите колекции на EA7, Armani Exchange, BOSS, HUGO, Calvin Klein, Calvin Klein Jeans, Tommy Hilfiger, Tommy Jeans и DKNY. В Бургаско ли се укрива пастрокът Асен с отвлеченото момиче и защо BG Alert писна извънредно тази сутрин В Бургаско ли се укрива пастрокът Асен с отвлеченото момиче и защо BG Alert писна извънредно тази сутрин Криминалисти разкриха подробности за протокола, който вдигна под пара Южното Черноморие Кошмар на пътя за „Лесово“: ТИР излетя от шосето край Елхово, пожарникари режат ламарини, за да спасят шофьора Кошмар на пътя за „Лесово“: ТИР излетя от шосето край Елхово, пожарникари режат ламарини, за да спасят шофьора Движението към границата е напълно блокирано, десетки камиони изчакват на място, докато спасителните екипи се борят за живота на международния водач Автовоз със скъп Рейндж Роувър се заби в автобус на бул. "Стефан Стамболов" в Бургас Автовоз със скъп Рейндж Роувър се заби в автобус на бул. "Стефан Стамболов" в Бургас  Щетите са материални, няма пострадали Седем арестувани при акцията в Созопол, палетът с райски газ иззет на паркинг (ОБНОВЕНА) Седем арестувани при акцията в Созопол, палетът с райски газ иззет на паркинг (ОБНОВЕНА) Задържаните са част от организирана схема за разпространение на диазотен оксид по морето Автобус потроши Ауди край Иракли Автобус потроши Ауди край Иракли  Движението към Варна бе затруднено след катастрофата Разкритието за полета на Пеевски с Десислава Атанасова до Дубай-катарзис или резил Разкритието за полета на Пеевски с Десислава Атанасова до Дубай-катарзис или резил Две опозиционни партии подканиха конституционният съдия да си подаде оставката, тя се ослушва  Хазартният капан на „Арена София“: Ще изяде ли главата на столицата един онлайн залог за Евровизия 2027? Хазартният капан на „Арена София“: Ще изяде ли главата на столицата един онлайн залог за Евровизия 2027? Часове преди финалния срок за документите, спортното министерство влезе в спешни преговори с „8888“ за временно заличаване на името на залата
Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Извънредното производство срещу певеца, чието истинско име е Пол Гад, се основава на свидетелските показания на жена, която наскоро е съобщила в полицията за преживяното малтретиране в края на миналия век Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Британи Кларк изгуби живота си след атака на хищник, а записите от телефона за спешни случаи 911 разкриват невиждан ужас Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата Всички епизоди на хитовото шоу бяха изтрити от стрийминг платформите, след като три от участничките повдигнаха обвинения за насилие по време на снимките Сбогом на заплатите до 10 000 евро: Закриват най-скъпите ИТ работни места в София Сбогом на заплатите до 10 000 евро: Закриват най-скъпите ИТ работни места в София Всички засегнати кадри ще получат солиден социален пакет и финансово обезщетение в размер на шест брутни месечни заплати Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия Властите настояват за изграждането на нови жилища върху руините на Хитлеровата Райхсканцелария, докато експерти алармират, че се заличават последните парчета от историята Невероятно предложение за брак приключи с арест Невероятно предложение за брак приключи с арест Двойката проникнала в забранена зона на "Емпайър Стейт Билдинг“ Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Луксозният италиански аксесоар бе изтръгнат за секунди от див макак в популярен резерват в Китай, а липсата на храна в него вбесила животното Късни драми на Световното, само Хърватия остана от Балканите, а ние спим летен сън Късни драми на Световното, само Хърватия остана от Балканите, а ние спим летен сън "Червените дяволи" с епичен обрат Дневен хороскоп за 2 юли 2026: Телецът среща любовта, а Стрелецът да се пази от измамници Дневен хороскоп за 2 юли 2026: Телецът среща любовта, а Стрелецът да се пази от измамници Денят носи важни решения, професионални възможности, романтични изненади и предупреждения за прибързани действия Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици Хранителният гигант „Фереро“ призовава потребителите незабавно да изхвърлят засегнатите партиди кексчета, България за момента не е в черния списък
Румен Радев, премиер Румен Радев, премиер Ще наложа вето на 21-вия пакет санкции срещу Русия Виц на деня Виц на деня - Кога мъжете бягат най-бързо? Когато бягат за бутилка, или когато бягат след жена?
- Когато бягат с бутилка, от жена...
Виц на деня Виц на деня - Докторе, губя паметта си.
- От кога така!?
- Какво от кога!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато тя беше на 2 годинки, тичаше ли тичаше голичка по плажа. Сега, когато е вече на 30 години, две бутилки вино я връщат в детството.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори