Дават на Симона Загорова 120 бона за ВИП Брадър, Глория не й дава да се излага
22 Юли 2014, Сряда, 01:27 ч.
Щерката на кралицата на попфолка получила от продуцентите на риалито оферта, която доста трудно може да откаже
Симона Загорова получи оферта за новия сезон на ВИП Брадър. Наследницата на Глория след няколко месеца ще стане пълнолетна, но това не попречи на продуцентите на риалити формата да започнат отсега с преговорите с нея, съобщава kliuki.net. Говори се, че щерката на кралицата на попфолка е получила оферта, която доста трудно може да откаже. Сумата е от порядъка на 120 000 лева, хонорар, пред които и Глория би се замислила дали да не участва, пише Слава.
След като миналия сезон отегчиха до смърт зрителите с участниците си, тази есен продуцентите смятат да поканят други звезди, които да са далеч по-интересни. Сред оферираните са Симона Загорова, Мариан Вълев, Жени Калканджиева и Зорница Линдарева и дори Емануела и Фики Стораро. Примамлива оферта получила и щерката на Глория, но фолк звездата категорично й забранила да участва. Както е известно Глория е твърдо против подобни излагации и по отношение на достойно поведение пред феновете, си дели първото място с Лили Иванова.
Запознати обаче предричат, че Глория ще е категорично против, единствената й дъщеря да застава под светлините на прожекторите, а още повече да се излага на обществения присмех. Тъй като докато е в шоуто, Симона Загорова ще бъде гледана под лупа от всички. Засега наследницата на звездата не е коментирала мълвата, че получава подобна оферта за участие. Въпреки това едва ли ще се съгласи да се включи в риалити шоуто, тъй като първо не е пълнолетна и второ, Глория няма да позволи по никакъв начин Симона така да се излага.
В категории:
Лайфстайл
Йотова продължава консултациите с останалите парламентарни групи на 4 февруари.
Сигнал за 50% скок в цените: КЗП и НАП проверяват пунктове за ГТП
15 години „Арт ателие“ събира публика и артисти в Бургас
Януарските трансфери удариха около 1 милиард евро в Европа
Почина известен футболист
Бургас отбелязва 148 години от Освобождението с тържествена програма на 6 февруари
Счупиха със снежни топки стъкло на автобус от градския транспорт
ПП-ДБ иска от президента служебния кабинет да смени Борислав Сарафов
Разследват педофилска мрежа, свързана с откритите тела край бивша хижа „Петрохан“
Бензема в Ал-Хилал разклати позициите на Роналдо в Саудитска Арабия
Регистрирани са 12 случая на опити за плащане с фалшиви банкноти за последната седмица
Бургас подготвя ментори за превенция и интервенция на училищния и кибер тормоза
