500 000 подписа в подкрепа на референдума събраха от ГЕРБ
09 Март 2014, Неделя, 18:02 ч.
Утре папките ще бъдат предадени на председателя на парламента
ГЕРБ събра и предаде 500 хил. подписа в подкрепа на предложението за референдум на Инициативния комитет за провеждане на референдум за изборните правила. За това се похвали лидерът на партията Бойко Борисов на страницата си във Фейсбук.
"Днес се срещнах с председателя на Инициативния комитет за провеждане на референдум за изборните правила проф. Георги Близнашки. В централата в присъствието на колеги предадохме на проф. Близнашки над 500 хиляди подписа, какъвто ангажимент ГЕРБ пое пред комитета и българските граждани" , написа Борисов и приложи снимка, на която се виждат папките с подписите. Очаква се утре в 16.30 ч. Инициативният комитет за произвеждане на национален референдум за изборна реформа, председателстван от проф. Георги Близнашки, да предостави на председателя на Народното събрание събраните подписи, пише БЛИЦ.
Това е втората новина, че подписите са събрани, преди седмица също бе тиражирано, че подписката е готова и влиза в парламента.
В категории:
Политика
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен

Е ли е истина това ?
Или , както по изборите , по "африканската" технология?
Колкото и подписа да събирате все ТАЯ - все и все по-малко ще гласуват за вас ...секта ,такава долна,хвърляща само прах в очите на хората...
няма такова толерантно правителство като това.