Неутешимата вдовица на убития компютърен спец Мирослав Пашов: Виновният е ясен, искам присъда!

Снежана Пашова e съпруга на Мирослав, който загина при катастрофа с участието на Димитър Петров, мъж на ексдепутатката Вяра Петрова
Ключови думи:
Снежана Пашова, Мирослав Пашов, Бургас, дело за убийство на пътя, Вяра Петрова, Димитър Петров
05 Ноември 2013, Вторник, 17:43 ч.
Автор: Флагман.бгОбвинителният акт е описал всичко абсолютно точно
„Минаха три години, а делото едва сега тръгва“. Това каза пред журналисти Снежана Пашова, съпруга на Мирослав Пашов, един от най-добрите комютърни специалисти в Бургас, който бе убит през 2010 г. при автомобилна катастрофа край местността "Пода". Жената едва сдържаше сълзите си в съдебна зала. Тотално е разочарована от бавното правосъдие по делото.
Процесът за убийството на пътя на 41-годишния мъж, по което подсъдим е мъжа на ексдепутатката Вяра Петрова – Димитър, тръгна днес в Окръжен съд-Бургас, но на първото заседание не се случи нищо интересно, а процедурните способи по които тръгна процесът най-вероятно ще го заведат в девета глуха.
„Всичко в обвинителния акт е изключително точно и потвърждава случилото се. Според мен по делото може да има само едно решение - виновен е господина, който е на подсъдимата скамейка“, допълни Снежана.
В категории:
Темида






Бургазлията от "Ергенът" посочи на какво разчита най-много при първа среща с жена
16/09/2025, Вторник 20:57
0





Започват яки ремонти на АМ Тракия, вижте къде ще са
16/09/2025, Вторник 19:41
0













Искат смъртно наказание за убиеца на Чарли Кърк
16/09/2025, Вторник 17:40
0

България и САЩ подписаха Съвместно изявление в подкрепа на ядреното сътрудничество между двете държави
16/09/2025, Вторник 17:34
0