Черната Златка: Вие сте луди, как ще си махна силикона!
02 Септември 2013, Понеделник, 18:20 ч.
Два дни, след като се разчу, че ще остане натюр, тя се разпищя срещу журналистите
"Новината“, че Черната Златка започнала да обмисля да си махне силикона, се оказа, че е пусната от неин зложелател. Тя веднага скочи по обичайния си примитивен и първосигнален начин и тутакси написа в профила си във Фейсбук, че не е казала нищо подобно и няма намерения да си маха силикона. Допълвайки думите си с ХО-ХО-ХО. Тя утеши почитателите си, че циците й ще си останат все така пищни и все така изкуствени и обвини журналистите, че са си измислили това за нея. Дори се опита да им даде съвет да започнат да правят добра журналистика, а не да се занимават с бюста й. Ами права е! Журналистите наистина прекалено я жалят и прекалено отбягват темите, от които яко би я заболяло. Например след като вдигна панаир в бургаската болница, когато баща й получи инсулт през лятото и след като после направи уникално невежо изказване за лекарите, че били вързали ръцете на баща й и го оставили като куче, някой май трябваше да се направи труда и да разчепка историята. Първо да обясни на "географката" Златка, че на всички буйстващи пациенти, прекарали инсулт, в първите дни се вързват ръцете, за да не се самонаранят. Защото с объркан мозък, те се дерат по лицата, а някои се опитват да си извадят и очите. Но думите на плейметката останаха без коментар дори от лекарите, които решиха, че е кауза пердута да й обясняват. След това същите тези журналисти трябваше да проверят къде е този многообичан баща, за когото Златка вдигна целия панаир. Седмица по-късно тя пусна снимки от купон. По клинична пътека с инсулт в болницата се лежи седем дни, но след това има много дълъг възстановителен период в зависимост от това какви са пораженията. Обикновено има парализа на лявата или дясната част на лицето, на ръката и крака болният с месеци не може да живее без чужда помощ. Та въпросът ни към плейметката е не ще си маха ли силикона, а какво става с баща й. Кой го гледа, кой му помага и след като тя толкова го обича, защо прекара цялото лято на Каваците, а не до леглото му. Ето това би било журналистика, нали Златке? А ще ни отговориш ли на въпроса?
В категории:
Лайфстайл
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
